حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس می کند




مطالب مرتبط

لاریجانی: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «ملت ایران در مصاف با دشمنان یک صدا هستند»، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا دشمنان را مأیوس می کند.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس می کند

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را مأیوس می‌کند

قم - تعدادی از اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و اساتید حوزه ضمن تأکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این حضور را باعث مأیوس شدن دشمنان انقلاب دانستند.

راهپیمایی 22 بهمن 97| جانشین فرمانده ناجا: مردم تلاش چندماهه دشمنان را ناکام گذاشتند

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمنان از ماه‌ها قبل با برنامه‌ریزی‌های مختلف در صدد القای ناامنی برای جلوگیری از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب بودند که حضور گسترده مردم این تلاش دشمنان را به ناکامی کشاند.

حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک : حماسه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان بود.

شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن تجلی اتحاد و همدلی مردم است

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار کلاله در شرق استان گلستان گفت: حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از آرمان های انقلاب و مقابله با دشمنان است.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد.

حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22بهمن توطئه دشمنان را خنثی کرد

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه موقت پلدختر از حضور گسترده و پررنگ مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد و گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن توطئه دشمنان را خنثی کرد.

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان شکن به یاوه سرایی دشمنان است

گناباد- ایرنا- امام جمعه گناباد گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به یاوه سرایی های دشمنان و ایادی سرسپرده آنهاست.

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن استکبار را مایوس می کند

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضو گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال یکبار دیگر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب را مایوس خواهد کرد.

حضور معنادار در راهپیمایی 22 بهمن موجب ناامیدی دشمنان است

تهران- ایرنا- استاندار تهران ضمن دعوت از شهروندان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: حضور معنادار مردم این جشن مردمی، ناامیدی دشمنانی را به دنبال دارد که روحیه یاس را به مردم القا می کنند.

سردار مومنی: حضور وحدت‌آفرین مردم در راهپیمایی، دشمنان را ناامید کرد

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حضور گسترده و وحدت آفرین مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی، دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کرد.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، غلط بودن تحلیل دشمنان را ثابت کرد

دبیر شورای نگهبان با اشاره به حضور شکوهمند مردم عزیز ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: عظمت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، غلط بودن تحلیل دشمنان را ثابت کرد.

راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس کرد

اردبیل - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب دشمنان تبلیغات سنگینی علیه کشور شروع کرده بودند که اتحاد ملت و حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن تمام توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرد و آنها را م

پیام های حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

توضیحات قنادباشی تحلیلگر مسائل سیاسی در خصوص شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن

خنثی سازی فشارهای دشمنان توسط مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت: حضور مردم دشمنان را ناامید کرد

گنبدکاووس - ایرنا - دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با قدردانی از حضور گسترده و پرشور گروه های مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن، خاطرنشان کرد: این حضور حماسی یاس و ناامیدی را در اعماق دل و جان دشمنان وارد کرد.

مجمع نمایندگان یزد مردم را به شرکت در راهپیمایی دعوت کرد

یزد - ایرنا - مجمع نمایندگان یزد در مجلس شورای اسلامی شامگاه شنبه در بیانیه ای قشرهای مختلف مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و نوشت: مشارکت پرشور مردم در راهپیمایی توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

دو پیام ملت در راهپیمایی 22 بهمن

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام‌های مهمی برای دوستان و دشمنان دارد

بوشهر - نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور گسترده و پرشور ملت ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام‌های مهمی برای دوستان و دشمنان دارد.