راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دشمن‌شکن است
مطالب مرتبط

راهپیمایی 22 بهمن جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد

سبحانی فر: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در طراحی دشمن اختلال ایجاد می کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما می دانیم آثار وضعی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال چنان است که در طراحی دشمن اختلال ایجاد می کند.

راهپیمایی 22 بهمن جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد و آثار جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دشمن‌شکن است

امسال شاهد حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهیم بود

اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمن گفته است ما نمی گذاریم مردم ایران چهلمین سال انقلاب اسلامی را جشن بگیرند ولی امسال شاهد حضور گسترده تر و دشمن شکن مردم در راهپیمائی عظیم 22 بهمن خواهیم بود و زخم پوزه به خاک مالیده دش

سلیمی: ۲۲ بهمن متعلق به ملت ایران است/ حضور امسال مردم باشکوه‌تر خواهد بود

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن نماد وحدت در کشور است، گفت: امسال نیز همانند گذشته مردم با تفکرها و سلایق مختلف در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد و دشمن از اهدافش ناکام خواهد شد.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند و هرجا مردم بوده‌اند دشمن مایوس می‌شود.

راهپیمایی 22 بهمن امسال، مهمتر از هر سال

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: راهپیمایی 22 بهمن امسال، با توجه به رجز خوانی‌های آمریکای جنایتکار، حساستر از سالهای گذشته است.

بهمن تماشایی 97| راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن‌ماه مردم دیار قومس به روایت تصویر

سمنانی‌ها امروز همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه حضوری حماسی داشتند.

حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن‌شکن است

امیر سرلشکر موسوی گفت: قطعا حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن‌شکن و مرعوب کننده دشمنان و نشان‌دهنده هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌تر از سال‌های قبل خواهد بود.

قدردانی از حضور دشمن شکن مردم دیار کریمان در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان از حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کردند.

فرمانده ارتش: حضور ملت در راهپیمایی 22 بهمن مرعوب‌کننده دشمن است

سرلشکر موسوی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی 22 بهمن به‌معنی واقعی کلمه دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده دشمنان است.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را مایوس کرد

بجنورد - ایرنا - استاندار و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی با صدور پیام مشترکی، حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را موجب یاس دشمن از تعبیر رویاهای آشفته اش خواندند.

راهپیمایی 22 بهمن پاسخی به دشمن است

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هوشیار و با بصیرت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی دندانشکن به مداخلات آشکار دشمن و رئیس جمهور یاوه گوی آمریکا می دهند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال باشکوه تر از همیشه

مسئولان، نهادها و گروه های مختلف از مردم البرز برای حضور هر چه باشکوه تر در راهپیمایی 22 بهمن امسال دعوت کردند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال پرشور تر از همه سالها بود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال پرشورتر از همه سالهای گذشته و فراتر از حد تصور بود.

راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهن یاوه گویان

حضورگسترده مردم د راهپیمایی 22 بهمن که با بصیرت و دشمن شناسی همراه بود موجب یاس و ناامیدی دشمنان ایران و اسلام شد .

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باصلابت و کوبنده خواهد بود

اردبیل - نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس گفت: بی شک با اراده بی‌نظیر ملی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باصلابت، کوبنده و دشمن‌شکن خواهد بود.

آیت الله حسینی‌بوشهری: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن باید متفاوت‌تر از سال‌های قبل باشد+فیلم

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امسال نوع تهدیدات و رفتار دشمن متفاوت‌تر از سال‌های قبل است گفت: بر این اساس حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن برای نشان دادن اقتدار نظام اسلامی باید متمایزتر از سال‌های قبل باشد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نقطه عطفی در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی است

استاندار مرکزی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را نقطه عطفی در تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی دانست و گفت: کوچک‌ترین حادثه ضدامنیتی در راهپیمایی ده‌ها میلیون نفری ۲۲ بهمن رخ نداد و با وجود همه تهدیدها و مشکلات، مراسم در نهایت آرامش، امنیت و شکوه برگزار شد.