قدرت ایران به حضور گسترده مردم است/ حضور مردم در راهپیمایی با وجود باران تماشایی است
مطالب مرتبط

قدرت ایران به حضور گسترده مردم است/ حضور مردم در راهپیمایی با وجود باران تماشایی است

«چِــلّــه انــقــلاب» در کهگیلویه و بویراحمد تــمــاشــایــی شد؛ فیلم حضور مردم زیر باران رحمت الهی

مردم انقلابی و ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد با حضوری باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، «چِــلّــه انــقــلاب» را تماشایی کردند به گونه‌ای که باران مانع حضور نشد.

بهمن تماشایی 97| حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن+فیلم‌

حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران یکبار دیگر قدرت نرم انقلاب را به رخ دنیا کشاند و مردم ثابت کردند به عهد دیرین خود با انقلاب و شهدا وفادارند.

تهران| حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند

‌ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام نقشه‌های دشمن را نقش برآب ساخته و می‌تواند پشتوانه قوی برای انقلاب باشد بر حضور گسترده مردم در این راهپیمایی تأکید کردند.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرت نرم‌ نظام بود

کرج - ایرنا - امام جمعه کرج حضور یکپارچه اقشار مردم در راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن را نمایشی از بیعت مجدد مردم با رهبری و نشان دهنده قدرت نرم‌ نظام در مقابله با دشمنان توصیف کرد.

مردم با وجود مشکلات همچنان در صحنه هستند

اردبیل- ایرنا- امام جمعه نیر با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: مردم با وجود مشکلات اقتصادی همچنان در صحنه حضور داشته و از انقلاب حمایت می کنند.

حضور حماسی مردم تویسرکان،کبودراهنگ و رزن

مردم انقلابی شهرستان های تویسرکان ، کبود راهنگ و رزن هم با حضور در راهپیمایی دشمن شکن بیست و دوم بهمن به جمع تماشایی ایران پیوستند.

حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن نشان قدرت در مقابل بدخواهان است

کرج- ایرنا- فرمانده انتظامی استان البرز ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم با حضور پررنگ خود دراین روز تاریخی بار دیگر اقتدار خود را در مقابل بد خواهان به نمایش می گذارند.

بهمن تماشایی 97| حضور مردم در راهپیمایی امروز نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرد+فیلم

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه مردم برای انقلاب ارزش ویژه‌ای قائل‌اند گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان امام خمینی (ره) بیعت و به مقام معظم رهبری لبیک گفتند‌.

ضرورت حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم با حضور گسترده خود در روز ۲۲ بهمن دشمنان ایران اسلامی را ناامید می‌کنند.

پیام حضور حماسی مردم در 22 بهمن ، پایبندی به انقلاب است + فیلم

مسئولان ارشد استان سمنان ، حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را پر شور ، تماشایی و مایه عزت و افتخار ایران اسلامی بیان کردند.

بازتاب راهپیمایی 22 بهمن 97| گزارش خبرگزاری فرانسه از حضور گسترده مردم در روز بارانی و نمایش توانمندی‌های دفاعی ایران

خبرگزاری فرانسه در گزارشی به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن و نمایش ماکت موشک‌های ساخت ایران در خیابان‌های تهران اشاره کرده است.

راهپیمایی باشکوه مردم بوشهر/ بارندگی مانع حضور حماسی مردم نشد

بوشهر- مردم استان بوشهر همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شرکت کردند و بارش باران مانع حضور حماسی مردم در این مراسم نشد.

لاریجانی: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را مأیوس می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «ملت ایران در مصاف با دشمنان یک صدا هستند»، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قطعا دشمنان را مأیوس می کند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش قدرت ملت در برابر تحریم‌های امریکا است

کرمانشاه_ نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این راهپیمایی نمایش قدرت ملت در برابر تحریم‌های امریکا است.

شکوه عزت در لنده‌

مردم شهرستان لنده با وجود بارش شدید باران، اما دست از انقلاب و نظام نکشیدند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان این مرز و بوم زدند.

همگان با شور و حرارت در راهپیمایی 22 بهمن حضور می یابند

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان فومن حضور گسترده مردم و‌ مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن را حائز اهمیت دانست و گفت: مردم پشتیبان نظام و انقلاب هستند، بنابراین وظیفه همگان است با شور و حرارت بیشتری در راهپیمایی این روز حضور یابیم.

مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه خلق کردند

شادگان- خطیب جمعه شادگان گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، حماسه ای جاوید در تاریخ پرافتخار نظام اسلامی ثبت کردند.

شکوه چهلم(۲)/ اصفهانِ تماشایی در ۴۰سالگی انقلاب اسلامی

مردم شهیدپرور در شهرستان‌های مختلف استان اصفهان امروز با حضور گسترده و باشکوه ۲۲بهمن را تماشایی کردند.

بهمن تماشایی 97|آیت‌الله امینی: باید از حضور پرشور و دشمن‌شکن مردم ‌‌قدردانی کرد

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به حضور پرشور نسل جدید انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن اشاره کرد و گفت: حضور پرشور نسل جوان درصحنه‌های مختلف حاکی از آن است که این انقلاب با قدرت تمام به راه خود ادامه داده و ملت در این راه ثابت‌قدم هستند.