ایران اسلامی برای چهلمین بار ذلت را به آمریکا فهماند/ ایران، ملت اراده‌هاست
مطالب مرتبط

ایران اسلامی برای چهلمین بار ذلت را به آمریکا فهماند/ ایران، ملت اراده‌هاست

توطئه دشمنان اراده ملت ایران را قوی تر کرده است

اراک - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: توطئه و بدخواهی دشمن اراده ملت ایران اسلامی را افزایش داده و آنان را برای دفاع از اسلام و آرمان های نظام اسلامی مصمم تر می کند.

سی ان ان: ایران قصد تسلیم شدن برابر آمریکا ندارد

تهران - ایرنا - شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان با قرار دادن عنوان 'چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران' در سرتیتر اخبار امروز (دوشنبه) خود گزارش داد: ایران همچنان نشان داده که قصدی برای تسلیم در برابر آمریکا و فشارهای بین المللی ندارد.

ظریف: ایران آماده همکاری با لبنان در همه زمینه هاست

بیروت-ایرنا- « محمد جواد ظریف » وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره احتمال کمک نظامی ایران به لبنان گفت: در صورتی که دولت لبنان بخواهد، ایران آماده همکاری با این کشور در همه زمینه هاست.

دعوت حزب اراده ملت از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حزب اراده ملت ایران در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

گرامی‌داشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دانمارک

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، مراسم بزرگداشت روز ملی کشورمان در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کپنهاگ برگزار شد.

روایت «المیادین» از راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب در ایران

راهپیمایی‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایران امروز- دوشنبه- با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آغاز شده است. ]]>

شیخ قاووق: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران رویاهای اسرائیل دفن شد

عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری، دولت و ملت ایران گفت: انقلاب ایران از سال ۱۹۷۹ تا به امروز خارج از معادلات بود زیرا خودش معادلات منطقه را می‌سازد و آینده آن را مشخص می‌کند نه آمریکا و دشمن صهیونیس

انقلاب اسلامی 40سال مجاهدت برای استقلال و رشد است

مادرید - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران درکوبا بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، طی مصاحبه ای با رادیو هاوانا، گفت که مردم ایران در مجاهدتی 40 ساله، برای استقلال، رشد و توسعه کشور تلاش می کنند.

خبرگزاری ایتالیا: آمریکا و متحدانش تروریست واقعی هستند

رم - ایرنا - آژانس خبری 'تیسکالی نیوز' ایتالیا با اشاره به کنفرانس ورشو و تلاش های آمریکا برای متقاعد ساختن افکار عمومی علیه ایران نوشت: تروریست های واقعی آمریکا و متحدان این کشور هستند که می خواهند علیه ایران و اراده اروپا مبنی بر حفظ برجام، بجنگند.

آمریکا و اسرائیل کوچکتر از آنند که تهدیدی برای ملت ایران باشند

حزب اعتماد ملی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل کوچک‌تر از آن هستند که تهدیدی برای ملت بزرگ ایران محسوب شوند.

استکبار جهانی در برابر اراده ملت ایران شکست خورد

آستارا - ایرنا - امام جمعه موقت شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: استکبار جهانی در برابر عزت و اراده ملت ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، شکست خورد.

برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در موریتانی

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مراسم روز ملی از سوی سفارت ایران در نواکشوت با حضور جمع کثیری از مقامات محل و اقشار مختلف مردم این کشور در نواکشوت برگزار شد.

اظهارات مداخله جویانه بولتون علیه ایران

هم‌زمان با چهلمین سالروز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران، کاخ سفید ویدیویی از ادعاهای بی اساس و خصمانه مشاور امنیت ملی آمریکا منتشر کرد.

سانا گزارش داد: مانور قدرت ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی نوشت که میلیون‌ها نفر در سراسر ایران امروز برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب ۱۹۷۹ به خیابان‌ها آمدند.

فریاد مرگ برآمریکا و تجلیل از چهلمین سال انقلاب اسلامی درجزیره کیش

کیش - ایرنا - سواحل نیلگون خلیج فارس و جزیره مرجانی کیش امروز شاهد موج های توفنده مردم علیه آمریکا، تکرار حماسه ایستادگی و همبستگی ملت ایران و تجلیل از چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی بود.

صف بلند سفرا برای تبریک ۲۲ بهمن به سفیر ایران در سازمان ملل

مراسم بزرگداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در محل نمایندگی جمهوری اسلامی در نیویورک برگزار شد.

بیانیه کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب

کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین - نهاد ریاست جمهوری، در بیانیه ای به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران از ملت بزرگ ایران خواست با حضور شجاعانه در راهپیمایی 22 بهمن، غیرقابل اعتمادبودن دولتمردان آمریکا و حاکمان اروپایی را با همه حیله ها

چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در آستانه

تهران - ایرنا - مراسم روز ملی و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران در شهر 'آستانه' پایتخت جمهوری قزاقستان با حضور مقامات و شخصیت های برجسته قزاقستان و ایران برگزار شد.

توطئه‌های آمریکا خللی در اراده ملت ایران ندارد