داورزنی: ورزشکاران با حضور در راهپیمایی نشان دادند انقلاب زنده است
مطالب مرتبط

داورزنی: ورزشکاران با حضور در راهپیمایی نشان دادند انقلاب زنده است

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد انقلاب زنده است

قم - امام جمعه قم گفت: راهپیمایی باشکوه و کم‌نظیر ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال نشان داد که انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب زنده است.

داورزنی: مردم امسال پرشورتر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حاضر شدند

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، گفت‌: مردم امسال پرشورتر از همیشه در راهپیمایی پیروزی انقلاب حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

فولادگر: مردم نشان دادند به انقلاب پایبند هستند

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند به نظام و انقلاب خود همچنان پایبند هستند.

مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.

مردم ورامین در راهپیمایی22بهمن فریاد زنده باد ایران سر دادند

تهران- ایرنا- همزمان با سراسر کشور، مردم شهرستان ورامین با حضور در راهپیمایی باشکوه و دشمن شکن 22 بهمن، فریاد زنده باد ایران سر دادند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از بصیرت آنان دارد

سنندج - ایرنا - امام جمعه بیجار اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که همچنان بصیر بوده و در برابر توطئه های دشمنان هوشیار هستند.

معاون وزیر ورزش : مردم پرشورتر از هر سال در راهپیمایی 22 بهمن

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم امسال پرشور‌تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

شکوه چهلم / حضور باشکوه ورزشکاران یزدی در راهپیمایی 22 بهمن

ورزشکاران یزدی ، امروز با حضور پر صلابت ومنسجم ، بار دیگر با ارمانهای امام ورهبری تجدید میثاق کردند.

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی شایستگی انقلاب را نشان می دهد

زنجان- استاندار زنجان گفت: مردم با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه شایستگی این انقلاب و نظام را به دنیا نشان می‌دهند.

مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که به آینده امید دارند

آیت الله نورمفیدی گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

مردم حساب انقلاب را از مشکلات اقتصادی و معیشتی جدا کرده اند

دزفول- امام جمعه دزفول گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که اگر مشکل و نارسایی در وضعیت اقتصادی و معیشتی آنها وجود دارد حسابش از انقلاب جدا است.

مردم از آرمانهای انقلاب کوتاه نخواهند آمد

قزوین - ایرنا- مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوی گفت: مردم ایران با حضور پرشور خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن نشان دادند که از آرمانهای انقلاب و اسلام کوتاه نخواهند آمد.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی بود

مسئول سازمان بسیج عشایر : مردم بار دیگر نشان دادند که در همه شرایط، پیرو راه ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا هستند و هرگز انقلاب اسلامی را تنها نخواهند گذاشت.

حضور در راهپیمایی مایه امید دوستان و شکست دشمنان است+ فیلم

استاندار سمنان از آحاد مردم و جریان های سیاسی این استان دعوت کرد تا ضمن حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر تعلق خاطر به نظام و انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند .

مردم فارس اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند

شیراز- ایرنا- استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و اعلام کردند: مردم فارس همگام با دیگر مناطق کشور اقتدار و همدلی را به جهانیان نشان دادند.

قم| ملت ایران با حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن پشتیبانی از آرمان‌های انقلاب را اثبات می‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور باشکوه و خیره کننده در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به دنیا نشان می‌دهند که همواره پشتیبان آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.