مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که به آینده امید دارند
مطالب مرتبط

مردم با حضور خود در راهپیمایی نشان دادند که به آینده امید دارند

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از بصیرت آنان دارد

سنندج - ایرنا - امام جمعه بیجار اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که همچنان بصیر بوده و در برابر توطئه های دشمنان هوشیار هستند.

مردم چاراویماق در راهپیمایی 22 بهمن عزت ملی را نشان دادند

مراغه - ایرنا - مردم و مسئولان چاراویماق با شرکت در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن و حضور گسترده در این صحنه عظیم و خطیر، پشتیبانی از نظام ، انقلاب اسلامی و رهبری را باردیگر نشان داده و اتحاد، اقتدار و عزت ملی را به رخ جهانیان کشیدند.

فولادگر: مردم نشان دادند به انقلاب پایبند هستند

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند به نظام و انقلاب خود همچنان پایبند هستند.

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

مردم فارس اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند

شیراز- ایرنا- استاندار فارس و نماینده ولی فقیه در استان در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و اعلام کردند: مردم فارس همگام با دیگر مناطق کشور اقتدار و همدلی را به جهانیان نشان دادند.

حضور در راهپیمایی مایه امید دوستان و شکست دشمنان است+ فیلم

استاندار سمنان از آحاد مردم و جریان های سیاسی این استان دعوت کرد تا ضمن حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر تعلق خاطر به نظام و انقلاب اسلامی ایران را به جهانیان نشان دهند .

مطهری: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث ناامیدی ترامپ خواهد شد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه باعث ناامیدی ترامپ، پمپئو و بولتون خواهد شد و نشان می‌دهد که مردم به راهشان ایمان دارند.

شکوه چهلم / نمایش اقتدار و همدلی شیراز ی ها در راهپیمایی 22 بهمن

مردم ولایتمدار شیراز همگام با دیگر مناطق کشور امروز با حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند.

راهپیمایی 22 بهمن 97|رئیس قوه‌قضاییه: مردم نشان دادند تسلیم فشارها و تهدیدها نمی‌شوند

رئیس قوه قضاییه حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را حاوی پیام استقامت ملت ایران در برابر فشارها و تهدیدهای دشمنان دانست.

معاون وزیر ورزش : مردم پرشورتر از هر سال در راهپیمایی 22 بهمن

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم امسال پرشور‌تر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند و نشان دادند با اتحاد و همدلی راه انقلاب و امام را ادامه می‌دهند.

حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن نشان قدرت در مقابل بدخواهان است

کرج- ایرنا- فرمانده انتظامی استان البرز ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم با حضور پررنگ خود دراین روز تاریخی بار دیگر اقتدار خود را در مقابل بد خواهان به نمایش می گذارند.

بازتاب راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جهان عرب

خبرگزاری‌ها و رسانه‌های عرب زبان به بازتاب حضور میلیونی مردم در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن پرداخته و شعار «افتخار به گذشته امید به آینده» را نکته کلیدی شعارهای مردمی برشمردند.]]>

حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان مرکزی گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد.

دشمن با حضور حماسی مردم یک بار دیگر نا امید شد

شهرکرد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با تقدیر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه اعلام کرد : حضور میلیونی مردم در راهپیمایی جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران یکبار دیگر دشمنان این نظام را ناامید کرد.

شکوه چهلم / نمایش اقتدار مردم کیش

مردم همیشه در صحنه جزیره کیش با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش اقتدار خود را به جهانیان نشان دادند.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی بود

مسئول سازمان بسیج عشایر : مردم بار دیگر نشان دادند که در همه شرایط، پیرو راه ولایت فقیه و ادامه دهنده راه شهدا هستند و هرگز انقلاب اسلامی را تنها نخواهند گذاشت.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را نا امید کرد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان لردگان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ، باعث ناامیدی دشمنان شد.

مردم، ذلت ناپذیری خود در برابر دشمنان را به نمایش گذاشتند

سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار گفت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که هیچگاه در برابر دشمنان ذلت را نپذیرفته و با قدرت ایستاده اند.