جهانگیری :هدف تحریم‌ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی

معاون اول رئیس جمهور با تصریح اینکه هدف تحریم‌ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی، گفت: سردمداران آمریکا دروغ می‌گویند، آنان در کتاب هنر تحریم، نوشته‌اند که باید اجازه تأمین نیازهای اصلی مردم را نداد تا ملت علیه حکومت شورش کنند.مطالب مرتبط

جهانگیری :هدف تحریم‌ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی

معاون اول رئیس جمهور با تصریح اینکه هدف تحریم‌ها، ملت ایران است نه نظام اسلامی، گفت: سردمداران آمریکا دروغ می‌گویند، آنان در کتاب هنر تحریم، نوشته‌اند که باید اجازه تأمین نیازهای اصلی مردم را نداد تا ملت علیه حکومت شورش کنند.

نظام اسلامی ایران مقتدرانه به جلو پیش می رود

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اعمال تحریم به منظور براندازی حکومت ها توسط دولت آمریکا گفت: سخت ترین تحریم ها را علیه ملت ایران اعمال کردند اما نظام اسلامی همچنان مقتدرانه ایستاده و به جلو پیش می رود.

بهمن تماشایی 97| جمهوری اسلامی ایران با حرف‌ و تحریم‌ نمی‌لرزد

مشاور رئیس قوه قضائیه با اشاره به فشارها و تحریم‌های آمریکا گفت: جمهوری اسلامی با حرف‌ و تحریم ‌نمی‌لرزد و علی‌رغم همه فشارها و تحریم‌ها همچنان پای آرمان‌های انقلابی خود ایستاده‌ است.

تحریم دشمنان ملت ایران را در مواجهه با مشکلات آبدیده کرده است

تهران – ایرنا – سرپرست فرمانداری پیشوا گفت: تحریم دشمنان قسم خورده نظام، ملت ایران را در مواجهه با مشکلات آبدیده کرده و پیشرفت های صورت گرفته در این شرایط تحریمی نشان از اقتدار نظام در اداره امورات کشور است.

ماموستا خدایی: دشمن آرزوی تسلیم‌شدن ایران اسلامی در برابر تحریم‌ها را به گور می‌‌برد

امام جمعه سنندج گفت: آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب و منفور صهیونیستی چون در تحریم‌های ظالمانه خود ناموفق بودند، دست به اقدام تروریستی زاهدان زدند اما آن‌ها آرزوی تسلیم‌شدن ایران اسلامی در برابر تحریم‌ها را به گور می‌‌برند.

رفاه و عمران استان اردبیل، رهاورد انقلاب اسلامی

اردبیل - ایرنا-مقایسه خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران در بخش عمران که موجب ارتقای رفاه مردم بویژه در روستاهای شد با وضعیت پیش از انقلاب حکایت از کاری شگرف و بزرگ دارد که کمتر حکومتی با توجه به شرایط و وضعیت نظام از جمله تهدیدها، بحران ها ، تحریم ها و جنگ ت

ایران اسلامی مسیر پیشرفت و توسعه را با سرعت دنبال می کند

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: با وجود تحریم ها، شرایط تحمیلی سخت نظام سلطه و تنگناهای مالی، ایران اسلامی مسیر پیشرفت و توسعه را با سرعت دنبال می کند.

لوموند: ایران با وجود تحریم های آمریکا اهداف خود را دنبال می کند

تهران - ایرنا - روزنامه 'لوموند'، از انقلاب اسلامی ایران به عنوان کابوس 40 ساله آمریکا یاد کرد و نوشت: جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم های آمریکا، بدون وقفه به پیگیری اهداف خود ادامه می دهد.

هدف اصلی دشمن از تحریم‌ها ناکارآمد نشان دادن دولت و نظام است

رئیس پلیس پایتخت گفت: هدف اصلی دشمن از تحریم های همه جانبه، ناکارآمد نشان دادن دولت و نظام اسلامی است.

تبلور 40 سال وحدت و ایستادگی؛ از عشق به نظام تا عزم انقلابی مسئولان+فیلم

مردم ولایتمدار انقلاب اسلامی در آستانه 40 سالگی انقلاب بار دیگر نشان دادند که هیچ تحریم و فشار اقتصادی از عشق آن‌ها به نظام و ولایت فقیه کم نخواهد کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس: تحریم‌ها علیه ایران کارساز نیست

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به فضل الهی آمریکا در مقابل عظمت جمهوری اسلامی ایران بسیار کوچک و ناچیز است و هیمنه آن در دنیا فرو ریخته است گفت: تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران کارساز نیست.

تحریم اقتصادی نشانه ترس دشمنان از اقتدار ایران است

گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های همه جانبه و بی سابقه علیه ایران به دلیل هراس و واهمه دشمنان از اقتدار ایران اسلامی است.

دژپسند: تحریم اقتصادی نشانه ترس دشمنان از اقتدار ایران است

گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های همه جانبه و بی سابقه علیه ایران به دلیل هراس دشمنان از اقتدار ایران اسلامی است.

ویدئو / آفت مسئولان نظام، از دیدگاه مجید انصاری

حجت‌الاسلام مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت‌وگو با ایسنا درباره موضوعاتی نظیر «نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی» و «بررسی جمهوریت پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران» سخن گفت و اظهار کرد: «خوددین‌پنداری» آفت م

انصاری: خود دین‌پنداری آفت مسئولین نظام در چهل‌سالگی انقلاب است

مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجمع روحانیون مبارز در گفت‌و گویی با محوریت "نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی" و "بررسی جمهوریت پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران" به نکاتی اشاره کرده است که امروز بیش از آنکه آن موضوعات را از تریبون‌ها

نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار جهان اسلام و تشیع است

کرمان -ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : آمریکایی ها برای براندازی جمهوری اسلامی ایران سالهاست که برنامه ریزی می کنند ولی با اقتدار و برنامه ریزی جامع در کشور و با رهبری فرزانه انقلاب اسلام امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار جهان در ا

رفاه و عمران استان اردبیل، رهاورد انقلاب اسلامی

اردبیل - ایرنا- مقایسه خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران در بخش عمران که موجب ارتقای رفاه مردم بویژه در روستاهای شد با وضعیت پیش از انقلاب حکایت از کاری شگرف و بزرگ دارد که کمتر حکومتی با توجه به شرایط و وضعیت انقلاب از جمله تهدیدها، بحران ها ، تحریم ها و جن

گلستان| آخوند آدینه: حادثه تروریستی زاهدان سبوعیت دشمنان نظام اسلامی را اثبات می‌کند

امام جمعه اهل سنت پیشکمر شهرستان کلاله گفت: دشمنان ایران اسلامی عاجز از استقامت و وفاداری مردم به نظام جمهوری اسلامی دست به اعمال سبوعانه نابخردانه مانند به شهادت رساندن نیروهای سپاه پاسداران می‌زنند.

حمید روحانی: ملت ایران از فشارهای اقتصادی و تحریم باکی ندارد

رئیس بنیاد تاریخ‌پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی ایران گفت: ملت ما با وجود همه توطئه‌های دشمنان راه امام خمینی(ره) و قرآن را دنبال می‌کند و از این فشارهای اقتصادی و تحریم باکی ندارد.

نظام جمهوری اسلامی بیش از گذشته در اوج اقتدار و آزادی قرار دارد

معاون هماهمگ‌کننده سپاه تاکید کرد: به جرات می‌توان گفت در طول تاریخ پس از دوره پیامبر اکرم (ص)، بیش‌ترین دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است. ]]>