چمران: انقلاب اسلامی در بین تمام انقلاب‌ها بی نظیر است

رئیس مؤسسه حفظ و نشر آثار شهید مصطفی چمران گفت: انقلاب واقعی به معنای حقیقی کلمه در ایران اتفاق افتاد به این معنا که مردم نقش اصلی در انقلاب را داشتند.مطالب مرتبط

چمران: انقلاب اسلامی در بین تمام انقلاب‌ها بی نظیر است

رئیس مؤسسه حفظ و نشر آثار شهید مصطفی چمران گفت: انقلاب واقعی به معنای حقیقی کلمه در ایران اتفاق افتاد به این معنا که مردم نقش اصلی در انقلاب را داشتند.

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با برنامه هایی نظیر شعر و نثر خوانی، استندآپ کمدی و اجرای موسیقی از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با برنامه هایی نظیر شعر و نثر خوانی، استندآپ کمدی و اجرای موسیقی از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

بوشهری‌ها در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای بی‌نظیر خلق می‌کنند

استاندار بوشهر با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه این استان در حمایت از انقلاب اسلامی پیشتاز هستند گفت: برای ناامید کردن اهداف دشمنان، مردم استان بوشهر در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن حماسه‌ای بی‌نظیر خلق می‌کنند.

توسعه و پیشرفت در بخش‌های مختلف کشور بیانگر بالندگی انقلاب است

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف نظیر آبرسانی، راه‌های ارتباطی، برق، گاز، فضاهای ورزشی، علمی و تحقیقاتی، بهداشت و درمان، نانو، نظامی و دفاعی شاهد پیشرفت هستیم که خود بیانگر بالندگی انقلاب است

تحلیل آیت‌الله علم‌الهدی از توطئه ورشو/ انقلاب ایران «انقلاب کبیر اسلامی» است

امام‌جمعه مشهدمقدس گفت:  انقلاب کبیر اسلامی ما 40 ساله شد و با کمال قدرت می‌توانیم انقلاب را به انقلاب کبیر اسلامی تعبیر کنیم زیرا در روی کره زمین، انقلاب 40 ساله نبوده است و انقلاب کبیر، انقلاب ماست.

مردم ایران با تمام وجود به انقلاب عشق می ورزند

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: مردم ما با تمام وجود به انقلاب اسلامی عشق می ورزند و علی رغم همه فشارها و تهدیدات سیاسی و تنگناهای اقتصادی و معیشتی دشمنان به انقلاب وفادار هستند.

تحلیلگر پاکستانی: انقلاب اسلامی ایران بی نظیر است

اسلام آباد - ایرنا - کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی پاکستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران روز به روز قدرتمندتر می شود، گفت: انقلاب ایران برگرفته از ایدئولوژی اسلامی است که آن را به نهضتی اصیل و منحصر به فرد در جهان تبدیل کرده است.

دستاوردهای بی نظیر انقلاب غیرقابل کتمان است

ارومیه - ایرنا - معاون فرهنگی دانشگاه آزاد واحد خوی گفت: مهم‌ترین عاملی که باید به خاطر آن چهل سالگی انقلاب اسلامی را جشن بگیریم، این است که انقلاب به درخت تناوری تبدیل شده و ثمره و دستاوردهای آن ظهور کرده اند که غیرقابل کتمان هستند.

ثبات، امنیت، توسعه و وحدت دستاورد 40 سال انقلاب اسلامی

اصفهان- ایرنا- شماری از مسوولان استان اصفهان آزادی، ثبات ، امنیت ، توسعه ، همدلی و وحدت را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمردند و در آستانه ورود به چهل سالگی دوم انقلاب این رویداد سیاسی کم نظیر و معجزه قرن، بر ضرورت ادامه این راهبرد تاکید کردند.

ساخت 170 هزار واحد مسکونی در اصفهان کارنامه بی نظیر انقلاب اسلامی است

اصفهان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان گفت: ساخت و نظارت بیش از 75 هزار واحد مسکونی شهری و بیش از 65 هزار واحد مسکونی روستایی از جمله دستاوردهای این نهاد در چهل سال انقلاب اسلامی است.

انقلاب اسلامی در دهه پنجم به سمت پیشرفت بیشتر حرکت می کند

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب با ورود به دهه پنجم عمر خود به سمت پیشرفت هرچه تمام تر حرکت می کند.

انقلاب اسلامی در دهه پنجم به سمت پیشرفت بیشتر حرکت می کند

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب با ورود به دهه پنجم عمر خود به سمت پیشرفت هرچه تمام تر حرکت می کند.

شعارهای انقلاب اسلامی مبتنی بر قرآن بود/ تعالیم قرآن در نهضت امام

عباس سلیمی، پیشکسوت قرآنی گفت: اگر تعالیم قرآن کریم نبود، قطعاً نهضتی به نام انقلاب اسلامی شکل نمی‌گرفت و حتی تمام شعارهایی که در سالهای منتهی به انقلاب اسلامی داده میشد مبتنی بر قرآن بود.

امنیت، توسعه و وحدت دستاورد 40 سال انقلاب

اصفهان - ایرنا - شماری از مسوولان استان اصفهان آزادی، ثبات، امنیت، توسعه، همدلی و وحدت را از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمردند و در آستانه ورود به چهل سالگی انقلاب این رویداد سیاسی کم نظیر و معجزه قرن، بر ضرورت ادامه این راهبرد تاکید کردند.

انقلاب اسلامی، فجر صادق خورشید مهدویت است

تهران-ایرنا- رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی آیینه تمام نمای اسلام است، گفت: هر طلوع خورشید یک فجر صادق دارد و فجر صادق خورشید مهدویت، انقلاب اسلامی است.

شیران خراسانی: مردم با تمام سختی‌ها در کنار انقلاب می‌ایستند

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: پیام جاری انقلاب این است که مردم این انقلاب را دوست دارند و با تمام سختی‌ها در کنار آن می‌ایستند و دست از مقاومت بر نمی‌دارند.

سنگ تمام البرزی‌ها در جشن چهل‌سالگی انقلاب

کرج - البرزنشینان غیور با حضور گسترده در جشن چهل‌سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشته و در جشن چهل‌سالگی انقلاب حماسه‌ای دیگر رقم زده‌اند.

انقلاب اسلامی آینه تمام نمای اسلام است/ دشمن نمی‌خواهد حیات انقلاب استمرار داشته باشد

حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد انقلاب زنده است

قم - امام جمعه قم گفت: راهپیمایی باشکوه و کم‌نظیر ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال نشان داد که انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب زنده است.