سلیمانی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به انقلاب اضافه کرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ بهمن امسال نشانگر یکپارچگی و همراهی مردم در حمایت از نظام، امام خمینی (ره) و رهبری، اضافه شدن برگ زرین دیگری به کتاب انقلاب، دفاع از آرمان‌ها، روز تجدید میثاق با شهدا، استقامت ایرانیان در برابر تهدیدها، همدلی،مطالب مرتبط

سلیمانی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به انقلاب اضافه کرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ بهمن امسال نشانگر یکپارچگی و همراهی مردم در حمایت از نظام، امام خمینی (ره) و رهبری، اضافه شدن برگ زرین دیگری به کتاب انقلاب، دفاع از آرمان‌ها، روز تجدید میثاق با شهدا، استقامت ایرانیان در برابر تهدیدها، همدلی،

تجدید میثاق مردم بخش سوق با آرمان‌های نظام و انقلاب

مردم شهید پرور و استکبار ستیز بخش سوق با حضور بی مثال شان در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری به تاریخ همیشه درخشان خود افزودند.

حضور پرشکوه مردم مشهدمقدس در راهپیمایی 22 بهمن+فیلم

مردم مشهدمقدس بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری را رقم زدند.

برگ زرین دیگری بر اوراق ایران سرافراز افزوده شد

تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور پیامی به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، برگ زرین و زیبنده دیگری بر اوراق سراسر صلابت و اقتدار ام القرای جهان اسلام ایران سرافراز افزودند.

حضور باشکوه مردم مشهد در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مشهد- مردم مشهد با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات خود زدند.

بهمن تماشایی 97|حماسه تاریخی مردم قم در 22 بهمن +فیلم

مردم قم با حضور انقلابی و پرشور خود در حماسه یوم‌الله 22 بهمن برگ زرین دیگری را در تقویم پرافتخار مهد و خاستگاه انقلاب اسلامی ثبت کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن برگی دیگر از افتخارات مردم استان بوشهر

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم استان بوشهر با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری به افتخارات خود می‌افزایند.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن، برگ زرین دیگری را در تاریخ ایران اسلامی ثبت خواهد کرد

مردم برگ زرین دیگری به تاریخ ایران افزودند

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم این استان همگام با سراسر کشور باحضور باشکوه و سراسر شور و شعور در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به تاریخ تابناک ایران و استان افزودند.

مسئولان با همت جهادی برای حل مشکلات مردم گام بردارند

قزوین – ایرنا – نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری بر افتخارات انقلاب و نظام افزودند و مسئولان باید در راستای قدردانی از آنها با همت جهادی برای حل مشکلات گام بردارند.

حضور حماسی 22 بهمن برگ زرین دیگری از انقلاب را رقم می‌زند

محسنی اژه‌ای: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن معجزه انقلاب است

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بعد از چهل سال معجزه انقلاب است، گفت: این حضور پیامی برای دشمن دارد و آن این است که این مردم از شرف، عزت و انقلاب و نظامشان دفاع می‌کنند.

مردم استان بوشهر در 22 بهمن حماسه دیگری خلق می‌کنند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن اقتدار ایران را به نمایش می‌گذارد گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در 22 بهمن با حضور حماسی در راهپیمایی حماسه دیگری خلق می‌کنند.

موجی از شور و شوق

کرمانشاه- ایرنا- مراسم جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در حالی برگزار شد که مردم استان کرمانشاه همپا با سایر هموطنان خود با حضوری حماسی در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، برگ زرین دیگری را در تاریخ افتخارات خود به جا گذاشتند.

تهران| نقوی حسینی: دستاوردهای معنوی و فرهنگی نظام در عدد و رقم نمی‌گنجد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستاوردهای معنوی و فرهنگی نظام در عدد و رقم نمی‌گنجد گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال برگ زریّن دیگری در تاریخ انقلاب است که مردم با حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان می‌زنند.

رییس جمهور از حضور معنادار ملت در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد

تهران-ایرنا- رییس جمهوری در پیامی خطاب به آحاد مختلف مردم گفت:«اینجانب در مقابل بزرگی ملت عزیزمان سر تعظیم فرود می‌آورم و از آحاد مردم و گروه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی که با مشارکت هوشمندانه خود در این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز، صفحه زرین دیگری در تاریخ درخ

حضور حماسی مردم جوانرود در راهپیمایی 22 بهمن

کرمانشاه- ایرنا- مردم فهیم و بابصیرت جوانرود با تشکیل صفوف متحد و به پیوسته در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، شکوه دیگری از حضور حماسی خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند و پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکاردادند.

همگان با شور و حرارت در راهپیمایی 22 بهمن حضور می یابند

رشت - ایرنا - فرماندار شهرستان فومن حضور گسترده مردم و‌ مسئولان در راهپیمایی 22 بهمن را حائز اهمیت دانست و گفت: مردم پشتیبان نظام و انقلاب هستند، بنابراین وظیفه همگان است با شور و حرارت بیشتری در راهپیمایی این روز حضور یابیم.

بهمن تماشایی 97| حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن+فیلم‌

حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران یکبار دیگر قدرت نرم انقلاب را به رخ دنیا کشاند و مردم ثابت کردند به عهد دیرین خود با انقلاب و شهدا وفادارند.

بارش برف هم مانع حضور مردم «سلسله» در جشن چهل‌سالگی انقلاب نشد

الشتر- مردم ولایتمدار و انقلابی «سلسله» در میان بارش برف و سرمای هوا با حضور یکپارچه خود، جلوه دیگری از راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن را خلق کردند.