وزیر دفاع: مردم با حضورشان، محکم و با صلابت پاسخ دشمن را دادند

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عنوان کرد: حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن ، پیام محکمی است به آنهایی که آرزو داشتند، چهل سالگی انقلاب را نبینند.مطالب مرتبط

وزیر دفاع: مردم با حضورشان، محکم و با صلابت پاسخ دشمن را دادند

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح عنوان کرد: حضور مردم در راهپیمایی22 بهمن ، پیام محکمی است به آنهایی که آرزو داشتند، چهل سالگی انقلاب را نبینند.

وزیر دفاع: مردم پاسخ محکم به آرزوهای دشمن دادند

قم - ایرنا - ویر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: حضور پرشور وباشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ محکمی به کسانی است که آرزو داشتند انقلاب اسلامی ایران، چهل سالگی خود را نبیند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی پاسخ محکم به آرزوهای دشمن بود

قم - ایرنا - ویر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: حضور پرشور وباشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ محکمی به کسانی است که آرزو داشتند انقلاب اسلامی ایران، چهل سالگی خود را نبیند.

پاسخ محکم برای دشمن احمق

سردار فدوی: هر کار احمقانه‌ای از سوی دشمن پاسخ محکمی دریافت‌ می‌کند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن شکن است/ پاسخ محکم ایرانیان به تهدید‌های آمریکا دیدنی است

پاسخ خیلی محکم به عوامل انتحاری امشب زاهدان+ فیلم

سردار فدوی از پاسخ خیلی محکم به عوامل حادثه تروریستی در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: جواب ما محدود به مرزهای جغرافیایی ایران نمی شود.

حضور با صلابت‌ مردم در راهپیمایی پاسخ قاطع به دشمنان

وزیر ورزش و جوانان حضور باصلابت و مقتدرانه ملت ایران در راهپیمایی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را پاسخ قاطعی به دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

ملت قهرمان ایران روز 22 بهمن سیلی محکم بر صورت دشمنان خواهد زد

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به توطئه ها و تبلیغات گسترده دشمنان اسلام علیه نظام اسلامی گفت: دشمنان اسلام باید بدانند که مردم قهرمان ایران به ویژه نسل چهارمی های انقلاب با صلابت تر از گذشته سیلی محکم به صورت بدخوا

بهمن تماشایی 97| مردم ایران امروز به یاوه‌گویی‌های دشمن پایان دادند+فیلم

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکم به آمریکا و دشمنان انقلاب اسلامی بود.

ضربات محکم ارتش سوریه به تروریست‌ها در حومه حماه و ادلب

منابع سوری از پاسخ کوبنده نیروهای ارتش به تجاوزات تروریست‌ها در حومه شماه و ادلب در پاسخ به نقض مکرر توافق منطقه کاهش تنش از سوی آنها خبر دادند.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ به جنگ اقتصادی دشمن است

استانها - ایرنا - امامان جمعه سراسر کشور با تاکید بر حضور همه آحاد مردم و سلایق مختلف در راهپیمایی 22 بهمن، گفتند:کسانی که عشق به کشور و نظام دارند در راهپیمایی حضور یابند تا هم انتظارات دشمنان را ناکام گذارند و هم حضورشان پاسخی به جنگ تمام عیار اقتصادی د

اعزازی: مردم ایران پاسخ کوبنده‌ای به ترامپ و جان بولتون دادند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند»، تاکید کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده ای به ترامپ و جان بولتون دادند.

مردم امروز پاسخ دندان شکنی به تحریم های آمریکایی دادند

اصفهان- ایرنا- امام جمعه خور و بیابانک گفت: حضور با شکوه و تاریخی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام اهداف و معادلات سیاسی دنیای استکبار را بر هم زد و پاسخ دندان شکنی به تحریم های آمریکایی ها دادند.

امام جمعه رشت: مردم ایران در جنگ اقتصادی به دشمن پاسخ کوبنده می‌دهند

نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: مردم ایران در مقابل جنگ تمام عیار اقتصادی و برنامه‌های دشمن بر علیه نظام اسلامی پاسخ کوبنده می‌دهند و این مردم پشتوانه عظیم برای نظام هستند.

سلطانی‌فر: باید در برابر عزت، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم

وزیر ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از حضور پرشور و گسترده مردم ایران در راهپیمایی چهلمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی، حماسه آفرینی مردم را ستایش و تاکید کرد: باید در برابر بزرگی، عزت، عظمت، اقتدار و صلابت این ملت سر تعظیم فرود آوریم.

پاسخ ایران به هر حرکت احمقانه دشمنان محکم خواهد بود

پیشوا- معاون سپاه پاسداران گفت: پاسخ ایران به هر حرکت احمقانه دشمنان محکم خواهد بود.

روز تماشایی 97| پاسخ دندان‌شکن مردم مشهد به تهدیدات و تحریم‌های آمریکا+فیلم

مردم مشهدمقدس بار دیگر با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان‌شکنی به تهدیدها و تحریم‌ها دادند.

پاسخ مردم ایران به توهم آمریکا

مردم ایران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به توهم​های دولتمردان آمریکایی پاسخ دادند

نیکفر: امنیت پایدار و صلابت نظام با حمایت مردم محقق شده است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل گفت: امنیت پایدار، استقلال، صلابت نظام به جهت حمایت‌های مردم محقق شده و این کشور از حضور و حمایت‌های مردم بیمه شده است.

فعالیت چهره‌های قزوین در عرصه انقلاب چشمگیر بوده است

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: هر چقدر صفوف مردم در راهپیمایی 22 بهمن فشرده‌تر و حضورشان پررنگ‌تر باشد، غبار یاس و ناامیدی بیشتری بر چهره دشمن می‌نشیند.]]>