پیمان دوباره سمنانی ها با آرمان های انقلاب

سمنان- ایرنا- همزمان با سراسر کشور، مردم استان سمنان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام راحل، رهبر انقلاب و شهدا تجدید بیعت کردند و با سردادن ندای الله اکبر انزجار خود از دشمنان و استکبار جهانی را به گوش جهانیان رساندند.مطالب مرتبط

پیمان دوباره سمنانی ها با آرمان های انقلاب

سمنان- ایرنا- همزمان با سراسر کشور، مردم استان سمنان با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام راحل، رهبر انقلاب و شهدا تجدید بیعت کردند و با سردادن ندای الله اکبر انزجار خود از دشمنان و استکبار جهانی را به گوش جهانیان رساندند.

وعده ما فردا در راهپیمایی 22 بهمن«‌ولاتم ایران» + فتوکلیپ

مردم ایلام فردا با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران و مقام معظم رهبری پیمان دوباره می‌بندند که تا خون در بدن دارند در ادامه راه انقلاب اسلامی لحظه‌ای غفلت نکنند.

تجدید میثاق رسانه ملی با آرمان‌های امام راحل (ره)

رئیس رسانه ملی به همراه جمعی از معاونان با حضور در مرقد حضرت امام خمینی (ره) با آرمان‌های حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب تجدید پیمان کردند.

جشن همدلی در گلستان

گلستانی ها امروز دوباره پایبندی به آرمان های انقلاب را اثبات کردند.

شکوه چهلم/ نمایش ولایتمداری شیرازی های در ۴۰ سالگی انقلاب

شیرازی‌های ولایتمدار امروز با حضور پرشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام و انقلاب بیعتی دوباره کردند.

حماسه 22 بهمن اثبات کننده عهد مردم با آرمان های انقلاب است

بیرجند - ایرنا - شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای تاکید کرد: حماسه بزرگ و بی بدیل 22 بهمن، اثبات‌ کننده عهد و پیمان خلل‌ناپذیر آحاد مردم سلحشور، با قامتی استوار به آرمان‌های اصیل نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی حضرت امام خمینی

آرمان‌های انقلاب فراموش نشده‌اند/وطن بادشمن بیرونی از بین نمی‌رود

لک‌زایی اعتقاد دارد که هنوز هم همه مردم و نخبگان آرمان‌های انقلاب را فریاد می‌زنند، بنابراین درباره آرمان‌ها چرخشی ایجاد نشده، چرا که هنوز به آنها نرسیده‌ایم و باید تلاش کنیم به‌آنها برسیم.

اعلام مسیرهای راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن در لرستان

مردم لرستان، فردا همگام با مردم سراسر کشور با آرمان های بلند امام و انقلاب تجدید پیمان می کنند.

نماهنگ سرمشق عاشورا

سرمشق عاشورا به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که نشان دهنده اقتدار و بیعت دوباره پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با آرمان های و رهبر انقلاب است، منتشر شده است.

همه فردا می‌آئیم‌+فیلم

گروه استان‌ها- در آستانه راهپیمایی باشکوه 22 بهمن و در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در این راهپیمایی با شکوه با آرمان های انقاب اسلامی تجدید پیمان می کنند.

شکوه چهلم/ ملت ایران مدافع آرمان‌های انقلاب اسلامی

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا: دشمنان آرزوی دست برداشتن ملت ایران از آرمان‌های انقلاب اسلامی را به گور خواهند برد.

حضور حماسی مردم کیش در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم کیش با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، با آرمان‌های امام و انقلاب تجدید پیمان کردند.

بیانیه «گام دوم انقلاب» منشوری برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب است

قم - دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه از تشکیل دبیرخانه‌ای در جامعه مدرسین برای عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد و گفت: این بیانیه منشوری برای رسیدن به آرمان‌های انقلاب است.

پس از جنگ آرمان‌های انقلاب بیش از پیش به فراموشی سپرده شد

حسن محدثی اعتقاد دارد که پس از جنگ به دلیل عدم توجه به انسان، آرمان‌های انقلاب بیش از پیش به فراموشی سپرده شد.

دهه فجر فرصتی برای بازخوانی آرمان های انقلاب اسلامی است

قزوین - ایرنا - مدیرکل دفترمدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری قزوین گفت: دهه فجر فرصنت مغتنمی است تا به بازخوانی اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی بپردازیم.

ملت ایران از آرمان های والای انقلاب عقب نشینی نخواهد کرد

کاشان - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران هرگز با اسلحه، بمب و ترور تسلیم دشمن نشده و از آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهیدان گلگون کفن عقب نشینی نخواهد کرد.

جامعه نیازمند سیره فاطمه (س)/ نسل جدید معتقد به آرمان انقلاب است

الشتر- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه جامعه نیازمند سیره زندگی فاطمه(س) است، گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب معتقد به آرمان‌های انقلاب و نظام هستند.

مشکلات معیشتی را با آرمان های انقلاب اشتباه نگیریم

تهران – ایرنا - مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران گفت: گاهی اوقات ما مشکلات معیشتی را با اهداف، آرمان ها و عملکرد انقلاب اشتباه می گیریم در حالی که این دو فضایی کاملا جداگانه است.

قم| ملت ایران با وجود مشکلات از آرمان‌های انقلاب اسلامی کوتاه نمی‌آید

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: مردم به خوبی متوجه هستند که عامل همه گرفتاری‌ها دشمن است برای همین روز 22 بهمن مثل همیشه در صحنه حضور پیدا می‌کنند تا بگویند با وجود همه مشکلات دست از آرمان‌های انقلاب برنمی‌دارند.

مردم در 22 بهمن از انقلاب و آرمان های امام حمایت خواهند کرد

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید با اشاره به این که مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن حضوری باشکوه تر از قبل داشته باشند گفت: در این روز با وجود همه سختی ها و تحریم ها در صحنه حاضر شویم و به دشمن بگوییم لحظه ای از انقلاب و آرمان ها