نمایش چهار دهه وحدت در دفاع از انقلاب در گیلان

رشت - ایرنا - مردم استان گیلان امروز (دوشنبه) در هوای سرد و بارانی با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال 97، چهار دهه همبستگی و وحدت را در دفاع از ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به نمایش گذاشتند.مطالب مرتبط

نمایش چهار دهه وحدت در دفاع از انقلاب در گیلان

رشت - ایرنا - مردم استان گیلان امروز (دوشنبه) در هوای سرد و بارانی با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال 97، چهار دهه همبستگی و وحدت را در دفاع از ارزش های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به نمایش گذاشتند.

نمایش 40 سال وحدت در دفاع از انقلاب

رشت - ایرنا - مردم استان گیلان امروز (دوشنبه) در هوای سرد و بارانی با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن سال 97، 40 سال همبستگی و وحدت را برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

شکوه چهلم/نمایش وحدت وهمدلی در بهار چهل سالگی انقلاب

مردم فهیم شهرستانهای استان کرمان در راه پیمایی 22 بهمن، وحدت وهمدلی خود را در دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی اثبات کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش وحدت ملی/ حضور مردم انقلاب را بیمه می‌کند

خرم‌آباد- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن نمایش وحدت ملی همه اقوام و سلیقه‌ها است.

نمایش شکوه وحدت، حضور ملی ملت با بصیرت ایران در 22 بهمن

تهران- ایرنا- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در فراخوانی از ملت با بصیرت ایران اسلامی خواست تا در راهپیمایی 22 بهمـن‌مـاه، شکوه وحدت و هـمبستگی حضور ملی، عزت، عظمت و اقتدار خویش را به نمایش گذارده و با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره)، شهدا و رهبر معظم انقلاب

شکوه چهلم / راهپیمایی 22 بهمن نماد وحدت ملی

مردم همیشه در صحنه شهرستان مهاباد با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر شور و شعور و وحدت و غیرت خود را در دفاع از نظام و آرمانهای امام راحل (ره) به نمایش گذاشتند و با نظام جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

امام جمعه خرم‌آ‌باد: 22 بهمن روز وحدت و یکپارچگی ملت ایران است

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه چهار سیره‌ فاطمی در انقلاب اسلامی ایران تجلی پیدا کرده است، گفت: 22 بهمن روز وحدت، انسجام و یک‌پارچگی و روز اعلام آمادگی ملت ایران است.

مردم در راهپیمای ۲۲بهمن اقتدار انقلاب اسلامی رابه نمایش می گذارند

ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر وحدت و اقتدار انقلاب اسلامی را به نمایش می گذارند.

راهپیمایی 22 بهمن نمایش وحدت ملی است

اصفهان- ایرنا- نمایندگان مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری روز یکشنبه با صدور بیانیه ای مشترک مردم را به شرکت در راهپیمایی دشمن شکن روز 22 بهمن دعوت کردند و گفتند این روز نمایش وحدت ملی بیش از 80 میلیون ایرانی است.

۲۲ بهمن نمایش اقتدار ملی و وحدت در سیستان و بلوچستان

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: مردم استان در ۲۲ بهمن امسال اقتدار ملی و وحدت و انسجام را به نمایش گذاشته و دشمنان را مایوس خواهند کرد.

استاندار گیلان: حضور مردم در صحنه های انقلاب سرمایه است

رشت - ایرنا - استاندار گیلان گفت: حضور مردم ایران اسلامی در تمامی صحنه های دفاع از انقلاب و پشتیبانی از آن، بزرگترین سرمایه نظام است.

فرآیند ساخت موزه دفاع مقدس گیلان به مرحله تجهیز کارگاه رسید

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان ‌با بیان اینکه تجهیز کارگاه برای ساخت موزه دفاع مقدس انجام شده است گفت:‌ سازمان برنامه و بودجه در اجرای پروژه مذکور مشارکت می‌کند.

اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش درآمد

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم اعلام کردند: اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر به نمایش گذاشته شد که این حضور و مشارکت گسترده قابل تقدیر و تح

وحدت ملی ، راز عبور از تهدیدات دشمن + گزارش

مردم وفادار به نظام و انقلاب برای شرکت در جشن 40 سالگی انقلاب آماده اند تا یکبار دیگر با شکوه وحدت ملی دشمنان را در رسیدن به نقشه های خود نا امید کنند.

اجرای 18 نمایش در دومین روز جشنواره بین المللی تئاتر فجر

تهران- ایرنا- همزمان با برگزاری دومین روز جشنواره سی‌وهفتم تئاتر فجر، هجده اثر نمایشی شامل 11 نمایش صحنه‌ای، چهار نمایش خیابانی و سه نمایش بخش دیگرگونه‌های اجرایی میزبان از مخاطبان تئاتر هستند.

دستاوردهای 40 ساله انقلاب در سایه وحدت و همدلی است

تبریز - ایرنا - پس از پیروزی انقلاب اسلامی و روی کار آمدن حکومت دینی در کشور، شهرستان مرند نیز به برکت انقلاب، دستاوردهای بسیاری در حوزه های مختلف کسب کرد که با حفظ وحدت، همدلی و هم افزایی این پیشرفت ها همچنان ادامه دارد.

پیام استاندار در راهیپمایی 22 بهمن + مصاحبه

مصطفی سالاری استاندار گیلان : پیام حضور مردم ، وحدت و پایبندی به انقلاب بود.

«وحدت» دشمن را زمین‌گیر می کند

رامسر - نماینده ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه وحدت امت می تواند دشمن را زمین‌گیر کند گفت: هدف دشمن سست کردن اراده ۴۰ ساله ملت است.

رویش دوباره انقلاب در قبله تهران

شهرری- ایرنا- مردم ولایتمدار شهرستان ری امروز دوشنبه با حضور پرشور و همیشه در صحنه خود در راهپیمایی 22 بهمن انسجام، اقتدار و وحدت خود را به نمایش گذاشتند و ملت بزرگ ایران یکبار دیگر نظاره گر رویش انقلاب در قبله تهران بودند.

نمایش شور همدلی و اتحاد در تماشایی ترین و باشکوه ترین حضور

در فجر چهلم و بهار انقلاب مردم انقلابی و شهید پرور ایلام تابلو زیبایی از وحدت و یکدلی خلق کردند.