مردم پای ارزش های انقلاب ایستاده اند

ساری- ایرنا- رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر ایستادن پای ارزش های انقلاب است.مطالب مرتبط

مردم پای ارزش های انقلاب ایستاده اند

ساری- ایرنا- رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیانگر ایستادن پای ارزش های انقلاب است.

جهانگیری : مردم ایران پای انقلاب ایستاده اند

معاون رئیس جمهور گفت : مردم ایران همواره پای انقلاب اسلامی ایستاده اند .

سربلند پای انقلاب ایستاده ایم

کیش - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: با وجود مشکلات داخلی، در دنیا سربلندیم و پای انقلاب اسلامی ایستاده ایم و مردم با حضور معنا دار خود در آیین 22 بهمن این ایستادگی را نشان می دهند.

آیت الله نوری همدانی:مردم ثابت کردند پای انقلاب ایستاده اند

قم - ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که ملت عزتمند ایران اسلامی در برابر شیاطین بزرگ عالم ایستاده است و تا آخر از آرمان های انقلاب دفاع می کند.

وزارت خارجه همچنان به اصول و ارزش‌های ریشه‌دار انقلاب پایبند است

وزارت امور خارجه با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: وزارت امور خارجه همچنان با پایبندی به اصول و ارزش‌های ریشه‌دار انقلاب، همواره در راه مصالح و منافع کشور، مردم و نظام ایستاده است.

با همه مشکلات، سربلندیم و پای انقلاب ایستاده ایم

کیش - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: با وجود مشکلات داخلی، در دنیا سربلندیم و پای انقلاب اسلامی ایستاده ایم و مردم با حضور معنا دار خود در آئین 22 بهمن این ایستادگی را نشان می دهند.

دادستان کل کشور: سربلند پای انقلاب ایستاده ایم

کیش - ایرنا - دادستان کل کشور گفت: با وجود مشکلات داخلی، در دنیا سربلندیم و پای انقلاب اسلامی ایستاده ایم و مردم با حضور معنا دار خود در آیین 22 بهمن این ایستادگی را نشان می دهند.

مردم ایران هوشیارانه و مدبرانه پشت نظام ایستاده اند

به گفته امام جمعه سنندج مردم کردستان دوشادوش مردم ایران پای آرمان های اتقلاب اسلامی ایستاده اند .

استاندار مرکزی: مردم ثابت کردند که پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند

استاندار مرکزی گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد که بعد از ۴۰ سال همچنان پای نظام خود ایستاده‌اند.

مردم با تمام توان پای انقلاب و نظام ایستاده اند

مشهد- امام جمعه مشهد گفت: ملت ایران با تمام توان پای انقلاب و نظام اسلامی خود ایستاده اند.

شکوه چهلم / تمام قد ایستاده ایم

صاحبان انقلاب ، امروز زیر سقف آسمان ابری سمنان ، طراوت اقتدار و همبستگی را کنار هم جشن گرفتند و گفتند : پای انقلاب تمام قد ایستاده ایم

آمریکاملت مارا نشناخته است/مردم انقلاب را به راحتی ازدست نمی‌دهند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: مردم ۴۰ سال پای این انقلاب ایستاده‌اند و در این راه چند صد هزار شهید تقدیم کرده‌اند و به راحتی این انقلاب را از دست نمی‌دهند.

به نمایش گذاشتن اقتدار و عزت با حضور حداکثری مردم در ۲۲ بهمن/مردم همواره پای انقلاب و نظام ایستاده‌اند

راز ماندگاری انقلاب حضور مردم است

نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی : راز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران ، حضور مردم است ، مردمی که بدون نگاه های سیاسی و توجه به مشکلات پای انقلاب ایستاده اند.

حجت‌الاسلام دیرباز: دولتمردان برای حل مشکلات اقتصادی مردم گام‌های اساسی بردارند

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم قهرمان به رغم تحریم‌ها عاشقانه پای نظام و انقلاب ایستاده اند.

جوان عربستانی که آرزوی داشتن رهبری مانند آیت‌الله خامنه‌ای را داشت/ روحانی تراز انقلاب باید با عملش مردم را به ارزش‌ها دعوت کنند

مدیر مؤسسه حضرت ولیّ‌عصر(عج) گفت: یکی از ویژگی‌های روحانی تراز انقلاب اسلامی این است که با عملکرد خود مردم را به سوی خدا و ارزش‌های الهی بکشاند.

مردم به ارزش های انقلاب پایبند هستند

گناوه- ایرنا- امام جمعه بندر امام حسن دیلم گفت: مردم همیشه درصحنه ایران اسلامی به رغم مشکلات و توطئه های دشمنان همواره قدردان و پایبند به ارزش های نظام و انقلاب هستند.

راهپیمایی 22 بهمن تجدید عهد ملت با نظام و رهبری است/ مردم پای انقلاب ایستاده‌اند

مردم مشکلات اقتصادی را به زانو درآورده اند

بجنورد - ایرنا - رئیس دانشکده علوم قرآنی بجنورد گفت: مردم در 40 ساله انقلاب پای آرمان های انقلاب ایستاده و به برکت این مقاومت و ایستادگی، مشکلات اقتصادی نفس های آخر خود را می کشند.

آیت الله نورمفیدی گفت: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند همچنان پای انقلاب و نظام ایستاده اند.