ملت ایران از انقلاب اسلامی هرگز دست برنخواهد داشت

قم - ایرنا - عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال به تمام دنیا ثابت کرد که هرگز از انقلاب اسلامی خود دست برنخواهد داشت.مطالب مرتبط

ملت ایران از انقلاب اسلامی هرگز دست برنخواهد داشت

قم - ایرنا - عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال به تمام دنیا ثابت کرد که هرگز از انقلاب اسلامی خود دست برنخواهد داشت.

بهمن تماشایی 97| آیت‌الله فاضل‌لنکرانی: پیوند بین مردم و انقلاب اسلامی هرگز از هم گسسته نمی‌شود

رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: انقلاب ایران با دین و عقاید مردم پیوند داشته و این همان مسئله‌ای بوده که دشمن قدرت و امکان درک آن را ندارد، پیوند بین مردم و انقلاب اسلامی هرگز از هم گسسته نمی‌شود.

خواب آمریکایی ها در ایران هرگز تعبیر نخواهد شد

اصفهان – ایرنا – مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس اصفهان با اشاره به شعارها و برنامه های دولت آمریکا مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید،گفت:خواب های دولتمردان آمریکا برای ایران هرگز تعبیر نخواهد شد.

تهران| سردار شمشیری: انقلاب اسلامی با همه فشارها هرگز از عزّت و مسیر خود عقب‌نشینی نمی‌کند

جانشین دستیار و مشاور فرمانده‌کل قوا گفت: انقلاب اسلامی با همه فشارها هرگز از عزّت و مسیر خود عقب‌نشینی نمی‌کند همچنان که در چهار دهه گذشته نیز با وجود فراز و نشیب‌ها با رهبری حکیمانه مقام معظم‌ رهبری پیش رفته است.

دشمنان انقلاب، تحمل استقلال ایران اسلامی را ندارند

سمنان - نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: دشمنان انقلاب هرگز و در هیچ برهه‌ای پس از انقلاب اسلامی تحمل استقلال ایران را ندارند و این موهبت ما دشمن را آزرده کرده است.

انتقام خون پاسداران انقلاب اسلامی به سخت‌ترین شکل گرفته خواهد شد

وزیر دفاع تاکید کرد: خون جوانمردان و دلیرمردان پاسدار ایران اسلامی هرگز پایمال نخواهد شد و تروریست ها و اذناب بی خرد آنها بدانند فرزندان ملت بزرگ ایران اسلامی در نیروهای مسلح انتقام سختی از آنان خواهند گرفت .]]>

گرامی‌داشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دانمارک

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، مراسم بزرگداشت روز ملی کشورمان در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کپنهاگ برگزار شد.

ظریف: ایرانیان راستین هرگز تسلیم دیکته ها نمی شوند

تهران – ایرنا – محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در پیامی درباره حضور گسترده مردم در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت که ایرانیان راستین هرگز تسلیم دیکته ها نمی شوند.

وزیر دفاع: انتقام خون پاسداران انقلاب اسلامی به سخت‌ترین شکل گرفته خواهد شد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به حادثه تروریستی حمله به اتوبوس نیروهای سپاه در خاش گفت: خون جوانمردان و دلیرمردان پاسدار ایران اسلامی هرگز پایمال نخواهد شد و تروریست‌ها و اذناب بی خرد آنها بدانند فرزندان ملت بزرگ ایران اسلامی در نیروهای مسلح

بازتاب شکوه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی (2)

راهپیمایی گسترده مردم ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه‌های مختلف جهان بازتاب داشت

انقلاب اسلامی تعالی هنر ایرانی را به همراه داشت

جیرفت - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان گفت: انقلاب اسلامی، پیشرفت و تعالی هنر و هنرمندان ایرانی را به همراه داشت.

رایزنی مالکی با عبدالمهدی درباره حضور آمریکا/ استاندار بصره: هرگز بخشی از تحریم‌ها علیه ایران نخواهیم بود

استاندار بصره عراق تاکید کرد بصره هرگز بخشی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران نخواهد بود، وی از شرکت‌های بزرگ جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد در بازسازی استان بصره مشارکت کنند.

حضوری افتخار آفرین بانوان در طول انقلاب ایران اسلامی

بانوان جامعه ایران اسلامی در طول انقلاب ثابت کردند که هر جا کرامت آنان بر اساس ارزش های دین مبین اسلام حفظ شود، حضوری افتخار آفرین خواهند داشت.

مادورو: ونزوئلا هرگز از فلسطین و مسائل جهان عرب دست برنمی‌دارد

رئیس‌جمهور ونزوئلا در گفت‌وگو با المیادین تأکید کرد که کشورش هرگز از مسئله فلسطین و مسائل جهان عرب دست بر نخواهد داشت.

جهان شمولی و تاثیر انقلاب اسلامی در نگاه دیگران

تهران- ایرنا- پیروزی انقلاب اسلامی بسترساز تحولات عمیقی در ایران و جهان شد و ابعاد گسترده آن واکنش های اندیشمندان و رهبران جهان را به دنبال داشت. اینک چهل سالگی انقلاب فرصت مغتنمی برای مرور دیدگاه ها و سخنان بزرگان داخلی و خارجی درباره این نهضت مردمی است.

توطئه‌های قدرت‌های زورگو هرگز نتوانسته در مسیر حرکت مردم ایران توقف ایجاد کند

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سارایوو با حضور شخصیت‌های سیاسی، فرهنگی، مذهبی، اقتصادی، فعالان اجتماعی و سفرا و نمایندگان هیات‌های دیپلماتیک مقیم بوسنی هرزگوین برگزار شد.

«چهل برگ» میزبان جشن چهل سالگی انقلاب

­ویژه برنامه «چهل برگ» در مراکز فرهنگی هنری کانون استان تهران به گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌پردازد.

ایران 40 سال پس از پیروزی انقلاب؛ ملت ایران، ایستاده بر آرمان‌های انقلاب+فیلم

بوشهری‌ها با بیان اینکه تحولات ایجاد شده در 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی غیرقابل قیاس نسبت به قبل از انقلاب اسلامی است برحفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کردند.

ماهیت اسلامی وجه تمایز انقلاب ایران از سایر انقلاب ها است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی گفت: ماهیت اسلامی و برخورداری از رهبر و مرجعیت بزرگ دینی، وجه تمایز انقلاب ایران از سایر انقلاب های جهان است و اتفاقا همین امر از دلایل اعتماد و اعتقاد کامل مردم به مسیر حرکت انقلاب بود.

توطئه‌های قدرت‌های زورگو نتوانسته در مسیر انقلاب توقف ایجاد کند

سفیر ایران در بوسنی گفت: توطئه‌ها و خصومت‌های قدرت‌های زورگوی جهانی و عوامل آنان هرگز نتوانسته است در مسیر حرکت چهل ساله انقلاب اسلامی توقف ایجاد کند.