دشمنان ناکام شدند و دهه پنجم انقلاب آغاز شد
مطالب مرتبط

دشمنان ناکام شدند و دهه پنجم انقلاب آغاز شد

دهه فجر یادآور ناکام گذاشتن دسیسه های دشمنان در چهل سال گذشته است

یاسوج- نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور عظمت، اقتدار و حماسه ملت ایران و ناکام گذاشتن دسیسه های ۴۰ ‌سال گذشته دشمنان است.

بهمن تماشایی 97 |سردار شریف در قزوین: امروز مقابله دشمنان با انقلاب اسلامی علنی شده است+فیلم

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفتار هیئت حاکمه آمریکا امروز برای مقابله با انقلاب علنی شده و حضور شاداب مردم بار دیگر دشمنان را ناکام و شرایط تداوم انقلاب را فراهم می‌کند.

بوشهری ها با بانگ الله اکبر وارد دهه پنجم انقلاب شدند

بوشهر- ایرنا - بوشهری ها با شرکت پرشور در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تجدید بیعت با آرمان های انقلاب و بانگ الله اکبر وارد دهه پنجم انقلاب شدند.

حضور پرشکوه و به یادماندنی مهابادی ها در جشن انقلاب

درجشن چهلیمن سالگردپیروزی انقلاب اسلامی حماسه ملی و به یاد ماندنی دیگری خلق شدکه چشم جهانیان را خیره و دشمنان ملت را ناکام کرد.

طلیعه باشکوه دهه پنجم انقلاب اسلامی

مردم استان مرکزی هم گام با ملت ایران، دهه پنجم انقلاب اسلامی خود را با شکوه هرچه تمامتر آغاز کردند.

راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنان بود

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.]]>

راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنان بود

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

راهپیمایی 22 بهمن 97| جانشین فرمانده ناجا: مردم تلاش چندماهه دشمنان را ناکام گذاشتند

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمنان از ماه‌ها قبل با برنامه‌ریزی‌های مختلف در صدد القای ناامنی برای جلوگیری از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب بودند که حضور گسترده مردم این تلاش دشمنان را به ناکامی کشاند.

بهمن تماشایی 97| فرمانده سپاه استان سمنان: دهه پنجم انقلاب اسلامی دهه پیشرفت است+فیلم

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: آغاز دهه پنجم انقلاب، زمینه‌ساز پیشرفت و تحقق اهداف انقلاب با تکیه‌بر ظرفیت مردمی است.

سردار مومنی: حضور وحدت‌آفرین مردم در راهپیمایی، دشمنان را ناامید کرد

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حضور گسترده و وحدت آفرین مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در آستانه دهه پنجم انقلاب اسلامی، دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کرد.

نگاهی سریع به "گام دوم انقلاب"

رهبر معظم انقلاب در آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی بیانیه‌ای خطاب به مردم و به ویژه جوانان صادر فرمودند.

برنامه گروههای ضد انقلاب در دهه فجر ناکام ماند

اصفهان- ایرنا- دستیار ویژه و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت : گروههای ضد انقلاب در دهه فجر برنامه مفصلی چیده بودند که این دهه را با ناامنی مواجهه سازد ولی ناکام ماندند.

آغاز دهه پنجم انقلاب

شهروندان زنجانی حماسه ای ماندگار خلق کردند

زنجان - ایرنا - امروز صفحه ای ماندگار و برگ زرین دیگری در تاریخ ایران اسلامی است، روزی که همه پیر و جوان و زن و مرد به خیابانها آمدند تا بگویند، به کوری چشم دشمنان انقلاب به 40 سالگی رسید و توطئه های بدخواهان همچنان ناکام ماند.

انقلاب اسلامی در دهه پنجم به سمت پیشرفت بیشتر حرکت می کند

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب با ورود به دهه پنجم عمر خود به سمت پیشرفت هرچه تمام تر حرکت می کند.

انقلاب اسلامی در دهه پنجم به سمت پیشرفت بیشتر حرکت می کند

اهواز - ایرنا - معاون پارلمانی وزیر اقتصاد و دارایی با گرامیداشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب با ورود به دهه پنجم عمر خود به سمت پیشرفت هرچه تمام تر حرکت می کند.

طنین گلبانگ «الله اکبر» در اصفهان در آغاز ورود انقلاب اسلامی به دهه پنجم+فیلم

فردا ؛ وعده دیدار در طلیعه دهه پنجم انقلاب

فردا ؛ جهانیان خواهند دید که ما بر همان عهد که بستیم ؛ هستیم ، در سالگرد 40 سالگی و در طلیعه دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی می آییم برای ایرانی سرفراز 

سردار نقدی: خون شهدای مدافع وطن مطلع الفجر چله دوم و دهه پنجم انقلاب است ‌

معاون فرهنگی سپاه با بیان اینکه خون شهدای مدافع وطن مطلع الفجر چله دوم و دهه پنجم انقلاب است، گفت: ما وارد مرحله جدیدی از انقلاب شدیم و خون شهدا ذخیره و مهمات ملت ما برای آزادی راه قدس است.