سمینار 'انقلاب اسلامی ایران' در کشمیر برگزار شد

دهلی نو - ایرنا - انجمن شریعه شیعیان جامو و کشمیر به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یک کنفرانس با موضوع 'انقلاب اسلامی ایران' در بخش بودگم واقع در مرکز کشمیر برگزار کرد.مطالب مرتبط

سمینار 'انقلاب اسلامی ایران' در کشمیر برگزار شد

دهلی نو - ایرنا - انجمن شریعه شیعیان جامو و کشمیر به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یک کنفرانس با موضوع 'انقلاب اسلامی ایران' در بخش بودگم واقع در مرکز کشمیر برگزار کرد.

برگزاری سمینار ابعاد بین المللی انقلاب اسلامی در جاکارتا

تهران - ایرنا - سمینار ابعاد بین المللی انقلاب اسلامی به مناسبت چهل سالگی انقلاب در جاکارتا پایتخت اندونزی با حضور اندیشمندان ایرانی و اندونزیایی برگزار شد.

برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در کشمیر اشغالی +تصاویر

هزاران نفر از مردم کشمیر اشغالی با به دست گرفتن پلاکاردهای امام و رهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفتند.

سمینار روابط فرهنگی میان ایران و ایتالیا در پارلمان نمایندگان ایتالیا

ایرنا-رم- سمینار روابط فرهنگی میان ایران و ایتالیا با عنوان "ایران، میراث بشریت" در پارلمان ایتالیا و با حضور حمید بیات سفیر جمهوری اسلامی در رم و شماری از نمایندگان پارلمانی ، سیاسیون و اندیشمندان برگزار شد.*11*

سمینار ایران میراث بشریت در پارلمان ایتالیا برگزار شد

رم - ایرنا -سمینار فرهنگی'ایران میراث بشریت'روز چهارشنبه با حضور شماری اندیشمندان، نمایندگان و شخصیت های فرهنگی و سیاسی در مجلس نمایندگان ایتالیا برگزار شده است.

سمینار «ما و راه تأمل در غرب» برگزار می شود

سمینار «ما و راه تأمل در غرب» تأملی در کتاب «درباره غرب» نوشته رضا داوری اردکانی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.

جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران در اردن برگزار شد

بیروت-ایرنا-مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به همت سفارت جمهوری اسلامی در امان و با حضور شخصیت های سیاسی و فرهنگی از اردن و سفیران و دیپلمات های مقیم برگزار شد.

بحران کشمیر؛ بزرگترین چالش بحرانی جهان امروز

رئیس منطقه کشمیر آزاد پاکستان اظهار کرد: امروزه مساله کشمیر به بحرانی ترین چالش در پایمال شدن حقوق انسانی تبدیل شده است.

گرامی‌داشت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دانمارک

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران، مراسم بزرگداشت روز ملی کشورمان در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در کپنهاگ برگزار شد.

بررسی چالش‌های آموزش ریاضیات و رشته‌های علوم ریاضی در یک سمینار علمی/آخرین مهلت ارسال مقالات

دومین سمینار "علوم ریاضی و چالش‌ها"، ۵ و ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در شهر مشهد برگزار می‌شود.

سفیر ایران در امان: دستاوردهای انقلاب عظمت ایران را ثابت کرد/ماموریت دیپلماتیکم به پایان رسید

سفارت جمهوری اسلامی ایران در امان مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور برخی مسئولان اردنی و دیگر کشورهای عربی و خارجی برگزار کرد.

تأثیر انقلاب ایران در دنیای معاصر، در همایش لندن بررسی شد

لندن – ایرنا – در سمیناری که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در مرکز اسلامی انگلیس برگزار شد، شرکت‌کنندگان در سخنانی ریشه های تاریخی پیروزی انقلاب و دستاوردهای سیاسی، علمی، فرهنگی ایران در چهل سال گذشته را تبیین کردند.

جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مقامات روس برگزار شد

مسکو - ایرنا - آئین گرامیداشت و جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و روز ملی ایران در پایتخت روسیه با حضور شماری از مقام ها و شخصیت های فرهنگی و سیاسی این کشور، دیپلمات های خارجی، روس های علاقه مند به ایران و همچنین ایرانیان مقیم در مسکو برگزار شد.

برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در زیمبابوه

تهران-ایرنا-مراسم جشن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران 22 بهمن ماه 1397 در هتل رینبو تاورز در پایتخت زیمبابوه برگزار شد.

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با برنامه هایی نظیر شعر و نثر خوانی، استندآپ کمدی و اجرای موسیقی از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی برگزار می‌شود

سیزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با برنامه هایی نظیر شعر و نثر خوانی، استندآپ کمدی و اجرای موسیقی از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم دفاع از حقوق مردم کشمیر در مساجد مشهد مقدس +تصاویر

همزمان با گسترش سرکوب ساکنان کشمیر اشغالی توسط نظامیان هندی، مردم با بصیرت مشهد در دفاع از حقوق مسلمانان این منطقه مراسم برگزار کردند.

سمینار ملی با موضوع بانوان و کتاب در شیراز برگزار می شود

شیراز- مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس از برگزاری سمینار ملی با موضوع بانوان و کتاب در روزهای ۷ و ۸ اسفندماه به میزبانی شهر شیراز خبر داد.

مراسم چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در ایتالیا برگزار شد

رم - ایرنا - مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ظهر امروز با حضور شمار زیادی از سفرا و دیپلمات های مقیم در رم و برخی مقامات دولت ایتالیا و همچنین شخصیت های سیاسی ، فرهنگی ، دانشگاهی این کشور در محل اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

برپایی جشن با شکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی + فیلم

دادستان کل کشور گفت: به کوری چشم دشمنان، مردم ایران جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را باشکوه برگزار خواهند کرد.