ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب بار دیگر به میدان آمد

تهران- ایرنا- ملت ایران اسلامی بار دیگر در چهلمین سالروز پیروز انقلاب اسلامی، ساعت ها پیش از شروع مراسم راهپیمایی 22 بهمن به میدان آمد تا با خلق حماسه ای تازه در مقابل ناظران جهانی، پاسخ محکمی به توطئه های دشمنان انقلاب بدهد.



مطالب مرتبط

ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب بار دیگر به میدان آمد

تهران- ایرنا- ملت ایران اسلامی بار دیگر در چهلمین سالروز پیروز انقلاب اسلامی، ساعت ها پیش از شروع مراسم راهپیمایی 22 بهمن به میدان آمد تا با خلق حماسه ای تازه در مقابل ناظران جهانی، پاسخ محکمی به توطئه های دشمنان انقلاب بدهد.

مشارکت اصفهانی ها در جشن چهل سالگی انقلاب بی نظیر بود

اصفهان- ایرنا- سرود ایران این مرز پرگوهر در هوای دلپذیر 22 بهمن در نصف جهان، طنین انداز شد و مردم شهیدپرور و غیور اصفهان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی کشورشان را در میدان امام (ره) جشن گرفتند.

شکوه دیدنی چهل سالگی انقلاب در ۲۲ بهمن

امسال در ۲۲ بهمن آحاد ملت فهیم ایران از جای جای این کشور بزرگ پای به میدان خواهند گذاشت و شکوه چهل سالگی انقلاب را به رخ جهانیان خواهند کشید

سنگ تمام البرزی‌ها در جشن چهل‌سالگی انقلاب

کرج - البرزنشینان غیور با حضور گسترده در جشن چهل‌سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشته و در جشن چهل‌سالگی انقلاب حماسه‌ای دیگر رقم زده‌اند.

حال هوای میدان انقلاب و آزادی

خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما در آستانه برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب از حال و هوای میدان انقلاب و آزادی گفتند

بنرهای نصب شده در پایتخت پاکستان به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران

ایرنا - اسلام آباد - پاکستانی ها در اقدامی جالب با نصب بنرهایی که در آن تصاویری از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری قرار دارد ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران و همچنین ۷۰ سالگی روابط برادرانه ایران و پاکستان را جشن گرفتند. (عکس از زیشان علی).*3*

پایتخت؛ شاهد حماسه‌ای دیگر از مردم ایران

اینجا تهران است و یک بار دیگر مردم در چهل سالگی انقلاب پاسخ توطئه‌ها تحریم‌ها و تهدید‌های دشمنان این سرزمین را دادند

شور کریمان در جشن ۴۰ سالگی انقلاب/وحدتی که خار چشم دشمنان شد

کرمان - مردم دیار کریمان امروز همگام با ملت غیور ایران با حضور در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب ثبت کردند و یکپارچه و با هم دلی عشق به انقلاب را فریاد زدند.

شکوه چهل سالگی انقلاب در لرستان

مردم لرستان در چهلمین سال انقلاب یکبار دیگر شکوه 40 سالگی انقلاب را به نمایش گذاشتند.

نمایش اقتدار چهل سالگی انقلاب ملت ایران در 22 بهمن 97

تهران -ایرنا-حضور باشکوه و معنادار ملت بزرگ ایران در راهپیمایی 22 بهمن 97 جلوه های بی نظیری را خلق کرد، زیرا هم جشن چهل سالگی درخت تنومند انقلاب اسلامی به شایستگی برگزار شد و هم تلاش گسترده مقام های آمریکایی و صهیونیستی برای ناامیدکردن ملت ایران به یاس تب

چهل سال شکوه و افتخار+ فیلم

جای جای استان ایلام همگام با دیگر هموطنانمان خود را برای خلق حماسه ای دیگر در جشن چهل سالگی انقلاب آماده می کنند.

لحظه شماری برای حضور دیگر

مردم ولایتمدار و انقلابی استان ایلام در مناطق مختلف برای حضوری دیگر در جشن چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران لحظه شماری می کنند.

جشن چهل سالگی انقلاب در سفارت ایران در گینه برگزار شد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در شام جشن چهل سالگی انقلاب، در سفارت ایران در گینه، میزبان ۲۰۰تن از شخصیت ها بود.

سمنانی‌ها درباره 40 سالگی انقلاب اسلامی چه گفتند+فیلم

مردم سمنان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از چرایی اهمیت 40 سالگی انقلاب گفتند.

ویدئو / ۲۰ غایب بزرگ چهل‌سالگی انقلاب

جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران در راه است. در این چهار دهه، این کشور برخی بزرگان و انقلابیون خود را از دست داده که در این ویدئو به ۲۰ نفر از شاخص‌ترین‌های آنها اشاره کرده‌ایم.

آمادگی مردم قزوین برای خلق حماسه ای دیگر

قزوین - ایرنا - تنها سه روز به تولد چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران باقی مانده است و مردم قزوین از هم اکنون برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وخلق حماسه ای دیگر خود را آماده می کنند

واکنش جان بولتون به جشن 40 سالگی انقلاب

جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا که پیش از این ادعا کرده بود جمهوری اسلامی ایران سالگرد چهل سالگی انقلاب را نخواهد دید، نسبت به جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی واکنش نشان داد.

برگزاری جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران در اردن

مراسم گرامیدشات 40 سالگی انقلاب اسلامی با حضور مقامات سیاسی و دیپلماتیک اردن و ایرانیان ساکن در این کشور در اَمان برگزار شد.

رضایی: چهل سالگی آغاز بلوغ انقلاب اسلامی است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در آستانه اربعین پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم، چهل سالگی را آغاز دوران بلوغ، رشد و پویایی انقلاب دانست.

روایت فرزندان دیار میرزاکوچک‌ ‌از غرور ایرانی در چهل سالگی انقلاب؛ "جانم فدای ایران"+فیلم

فرزندان دیار میرزاکوچک‌ جنگلی با افتخار به گذشته و امید به آینده جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را پرشکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنند.