تجلی شور انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن تبریز

تبریز- ایرنا- وحدت و همدلی عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل رژیم منحوس پهلوی بوده و بر این اساس مردم تبریز با همان شور و روحیه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، خروش انقلابی خود را به منصه حضور رساندند.مطالب مرتبط

تجلی شور انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن تبریز

تبریز- ایرنا- وحدت و همدلی عامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی در مقابل رژیم منحوس پهلوی بوده و بر این اساس مردم تبریز با همان شور و روحیه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، خروش انقلابی خود را به منصه حضور رساندند.

شرکت گسترده در راهپیمایی 22 بهمن تجلی اتحاد و همدلی مردم است

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار کلاله در شرق استان گلستان گفت: حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی 22 بهمن تجلی وحدت و همدلی مردم ایران در دفاع از آرمان های انقلاب و مقابله با دشمنان است.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن تجلی همبستگی ملت ایران است

ارومیه - ایرنا - نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تجلی همبستگی و اتحاد ملت ایران است.

استاندارسمنان: راهپیمایی 22 بهمن تجلی همدلی ملت ایران است

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن پیام مقاومت و حمایت خود از کیان انقلاب اسلامی را به جهان مخابره کردند.

مردم مشهدمقدس از شکوه راهپیمایی 22 بهمن می‌گویند + فیلم

مردم مشهدمقدس با شور و حرارت انقلابی و ادای تکلیف دینی در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافته‌اند.

29 بهمن تبریز تسریع کننده تحولات مبارزات انقلاب اسلامی

تبریز- ایرنا- قیام تاریخی 29 بهمن مردم تبریز در سال 1356 سیر تحولات مبارزات انقلابی مردم ایران علیه رژیم ستم شاهی را تسریع کرد.

محمودی شاه‌نشین: منافع ملی می‌طلبد ۲۲ بهمن نماد وحدت ملی باشد

یک عضو کمیسیون‌ امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه تجلی وحدت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن منافع ملی است، گفت: حضور مردم با سلایق مختلف در راهپیمایی به دنیا ثابت خواهد کرد که اگر مردم ایران در سلایق و رفتار و نگرش سیاسی نیز باهم تفاوت داشته باشند و در

روز تجلی وحدت و ایستادگی ملت ایران/راهپیمایی ۲۲بهمن استان تهران

تهران- مردم استان تهران امروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای به یاد ماندنی خلق کردند.

حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مرعوب کننده دشمنان است

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: قطعا حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به معنی واقعی کلمه دشمن‌شکن و مرعوب کننده دشمنان و نشان‌دهنده حضور عمومی ملت در صحنه و تجلی عزم و وحدت ملی است و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌

حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی 22 بهمن، مرعوب‌کننده دشمنان است

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش گفت: حضور انبوهِ ملت در راهپیمایی 22 بهمن، به معنی واقعی کلمه دشمن‌شکن و مرعوب‌کننده دشمنان و نشان‌دهنده حضور عمومی ملت در صحنه و تجلی عزم و وحدت ملی است و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌تر از سال‌های قبل

دعوت برای حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سازمان میراث فرهنگی، در فراخوانی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ملت مسلمان و انقلابی ایران را به حضوری یکپارچه و پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن برای خلق حماسه‌ای دیگر دعوت کرد

انقلابی گری ، همراهی با ولی فقیه است

امام جمعه شیراز گفت: انقلابی گری، همراهی با ولی فقیه است که ملت ما آن را به دنیا نشان دادند. آیت الله لطف الله دژکام در خطبه‌های امروز نماز با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی بیست و دو بهمن گفت: با اراده ملت اوج انقلابی گری در این روز نمایان شد و

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب است

کرمان - اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان با صدور بیانه ای از مردم انقلابی و ولایتمدار این استان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنان بود

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنان بود

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.]]>

خوزستانیها آماده چهلمین حضور در راهپیمایی 22 بهمن

مردم انقلابی خوزستان آماده ی حضور حماسی در چهلمین سالگرد راهپیمایی یوم الله 22 بهمن هستند.

راهپیمایی 22 بهمن در استان مرکزی آغاز شد

اراک - ایرنا - راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی روز دوشنبه با حضور پرشور و انقلابی اقشار مختلف مردم از لحظاتی پیش در 159 نقطه استان مرکزی آغاز شد.

مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در آذربایجان‌شرقی اعلام شد

تبریز- ایرنا - ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه‌ای، مسیرهای راهپیمایی یوم الله 22بهمن در شهر تبریز را اعلام کرد.

رئیس کل دادگستری فارس: راهپیمایی ۲۲ بهمن منافقان و دشمنان را ناامید می‌کند

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: حضور پرشور مردم انقلابی ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، زمینه‌ساز ناامیدی سران کفر و نفاق و دشمنان انقلاب اسلامی خواهد بود.

عقب نشینی دشمن؛ پیام راهپیمایی چهلم

نمایندە، ولی فقیە و استاندار کُردستان بە مناسبت حضور پرشور و انقلابی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام تقدیر و تشکر صادر کردند.