حماسه اقتدار 22 بهمن پیام وحدت ملت برابر فشار دشمنان است

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: مردم ایران با شکوه حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پیام وحدت و همدلی را در برابر فشارها و تحریم ها در عرصه های جهانی نشر دادند.مطالب مرتبط

حماسه اقتدار 22 بهمن پیام وحدت ملت برابر فشار دشمنان است

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: مردم ایران با شکوه حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پیام وحدت و همدلی را در برابر فشارها و تحریم ها در عرصه های جهانی نشر دادند.

22 بهمن، پیام وحدت ملت در برابر فشار دشمنان بود.

حضور دیروز مردم در راهپیمایی 22 بهمن، پیام وحدت ملت در برابر فشار دشمنان بود.

بهمن تماشایی 97| استاندار گلستان: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تحقق وحدت ملی است+فیلم

استاندار گلستان با اشاره به اینکه این حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن پیام وحدت ملت برابر فشار دشمنان است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی متفاوت از دیگر پیروزی‌هاست چرا انقلاب ما متفاوت از دنیاست.

۲۲ بهمن نمایش اقتدار ملی و وحدت در سیستان و بلوچستان

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: مردم استان در ۲۲ بهمن امسال اقتدار ملی و وحدت و انسجام را به نمایش گذاشته و دشمنان را مایوس خواهند کرد.

وزیر کشور: ۲۲ بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی است

وزیر کشور ۲۲ بهمن را نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی دانست و گفت: حضور مردم در این روز می‌تواند یک پیام برای همه جهانیان دارد و آن اتحاد، وحدت، مقاومت و ایستادگی و رویارویی با همه کسانی است که نسبت به انقلاب، مردم و اعتقاداتشان عناد و دشمنی

اقتدار و حماسه قشمی ها در راهپیمایی 22 بهمن

قشم - ایرنا - همزمان با فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، مردم شهرستان قشم همگام و هم صدا با مردم دیگر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی بزرگ خود را برگزار و حماسه اقتدار را در میان آب های نیلگون خلیج فارس به نمایش درآوردند.

22 بهمن نماد وحدت و اقتدار ملت است

ساری - ایرنا - وزیر کشور که برای شرکت در همایش شهرداران و دهیاران مازندران به رامسر سفر کرد، صبح شنبه در روز شهادت دخت گرامی نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع بزرگ فاطمیون این شهرستان حضور یافت و گفت: 22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران ا

دشمنان تحمل حماسه عظیم ۲۲ بهمن را نداشتند

اصفهان - عضو مجلس خبرگان رهبری طی پیامی با اشاره به حادثه به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمنان انقلاب تاب و تحمل چنین حماسه ای را نداشته و دست به اقدامی جنایت‌ آمیز زدند.

22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی است

ساری- ایرنا- وزیر کشور که برای شرکت در همایش شهرداران و دهیاران مازندران به رامسر سفر کرد، صبح امروز شنبه در روز شهادت دخت گرامی نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع بزرگ فاطمیون این شهرستان حضور یافت و گفت: 22 بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایر

رزم حسینی: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جلوه وحدت و اقتدار ملت ایران است

استاندار خراسان رضوی طی پیامی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را جلوه وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم ایمان و اسلام دانست و از تمامی اقشار جامعه در هر چه با شکوه‌تر برگزار کردن این مراسم دعوت کرد.

قم| راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملی و نشانگر وحدت ملت ایران است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملی و نشانگر وحدت بالای ملت ایران است که به لطف الهی سال به سال به ابهت و عظمت آن افزوده می‌شود.

اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش درآمد

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم اعلام کردند: اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر به نمایش گذاشته شد که این حضور و مشارکت گسترده قابل تقدیر و تح

اقتدار و صبر مردم در جنگ توطئه های دشمنان را خنثی کرد

فرمانده یگان های ویژه ناجا از شهادت طلبی به عنوان یکی از شاخصه های فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس نام برد و گفت: اقتدار و صبر مردم در برابر توطئه های دشمنان از دلایل پیروزی در جنگ بود.

بهمن تماشایی 97| امام جمعه اردبیل: پیام راهپیمایی امروز ناامیدی دشمنان ‌بود

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: پیام راهپیمایی امروز ناامیدی دشمنان و وحدت ملت ایران بود که مردم ولایتمدار اردبیل همگام با اقشار مردم کشور با حضور حماسی خود بار دیگر برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران رقم زدند.

شهریاری: راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام رسان انسجام ملی ملت ایران به همه جهانیان است

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام رسان وحدت و انسجام ملی ملت ایران به همه جهانیان است و مهمتر اینکه دشمنان بدانند که انقلاب ایران ریشه در ارزش‌ها و آرمان‌های ملی ایرانیان دارد و شکست ناپذیر است.

طنین پیام وحدت از دیار هیمن و هژار فردا 22 بهمن

راهپیمایی بیست ودوم بهمن تماشایی تر از همیشه خواهد بود، دیار هیمن وهژارهم فردا پیام وحدت و وفاداری خواهند سرود.

پایتخت وحدت آماده خلق حماسه ای بزرگ در 22 بهمن

زاهدان - ایرنا - اقشار مختلف مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و سالروز پیروزی انقلاب آماده حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه بزرگ دیگری هستند.

حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک : حماسه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان بود.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جلوه ی وحدت و اقتدار ملت ایران

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جلوه ی وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم ایمان و اسلام است.

22 بهمن ، جشن اقتدار 40 سالگی انقلاب

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در راهپیمایی 22 بهمن کاشان گفت: امروز ما درحالی چهل سالگی اقتدار را جشن گرفته ایم که دشمنان در این مسیر هزاران مانع ایجاد کردند .