اقتدار و حماسه قشمی ها در راهپیمایی 22 بهمن

قشم - ایرنا - همزمان با فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، مردم شهرستان قشم همگام و هم صدا با مردم دیگر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی بزرگ خود را برگزار و حماسه اقتدار را در میان آب های نیلگون خلیج فارس به نمایش درآوردند.مطالب مرتبط

اقتدار و حماسه قشمی ها در راهپیمایی 22 بهمن

قشم - ایرنا - همزمان با فرارسیدن یوم الله 22 بهمن ماه، مردم شهرستان قشم همگام و هم صدا با مردم دیگر نقاط ایران اسلامی، راهپیمایی بزرگ خود را برگزار و حماسه اقتدار را در میان آب های نیلگون خلیج فارس به نمایش درآوردند.

مردم استان بوشهر در 22 بهمن حماسه دیگری خلق می‌کنند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن اقتدار ایران را به نمایش می‌گذارد گفت: مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در 22 بهمن با حضور حماسی در راهپیمایی حماسه دیگری خلق می‌کنند.

حماسه‌ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن خلق خواهد شد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، دفاع از ارزش‌ها را از ویژگی‌های بارز شهدا دانست و گفت: امسال نیز مردم با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار ایران اسلامی است

بندرعباس- ایرنا- امامان جمعه هرمزگان در آستانه فرارسیدن روز 22 بهمن ماه با تاکید بر حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی این روز، بیان داشتند: حضور پرشور در این راهپیمایی نمایش اقتدار ایران اسلامی و پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی های دشمنان است.

شکوه چهلم / نمایش اقتدار و همدلی شیراز ی ها در راهپیمایی 22 بهمن

مردم ولایتمدار شیراز همگام با دیگر مناطق کشور امروز با حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدار و همدلی خود را به جهانیان نشان دادند.

راهپیمایی 22 بهمن نقطه عطف صلابت و اقتدار ملت ایران است

مهاباد - ایرنا - فرماندار تکاب گفت: راهپیمایی حماسی 22 بهمن به نقطه عطف صلابت و اقتدار ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

اوج اقتدار و عظمت ملت ایران در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ‌اردبیل؛ پیام جوانان به استکبار جهانی

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن در اردبیل نیز آغاز شد و مردم ولایتمدار اردبیل اوج اقتدار و عظمت ملت ایران به نمایش گذاشتند.

حماسه مردم استان مرکزی در راهپیمایی 22 بهمن به روایت تصویر

مردم استان مرکزی، زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و سرزمین آفتاب در راهپیمایی 22 بهمن حماسه آفریدند.

رزم حسینی: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جلوه وحدت و اقتدار ملت ایران است

استاندار خراسان رضوی طی پیامی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را جلوه وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم ایمان و اسلام دانست و از تمامی اقشار جامعه در هر چه با شکوه‌تر برگزار کردن این مراسم دعوت کرد.

راهپیمایی 22 بهمن جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد

سبحانی فر: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد.

قم| راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملی و نشانگر وحدت ملت ایران است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: راهپیمایی 22 بهمن مظهر اقتدار ملی و نشانگر وحدت بالای ملت ایران است که به لطف الهی سال به سال به ابهت و عظمت آن افزوده می‌شود.

نمایش اقتدار جمهوری اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

امام جمعه موقت باشت، اقتدار جمهوری اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشته شد.

اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش درآمد

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم اعلام کردند: اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر به نمایش گذاشته شد که این حضور و مشارکت گسترده قابل تقدیر و تح

حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقتدار ایران را اثبات می‌کند

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پررنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دنیا اثبات خواهد کرد ایران کشوری دارای اقتدار است و از تحریم‌ها نمی‌ترسد بلکه به پشتوانه ملت راه‌های پیشرفت را طی می‌کند.

راهپیمایی 22 بهمن نمایش اقتدار ایران در چهل سالگی انقلاب است

تهران – ایرنا – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: حضور مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن، نمایش اقتدار ایران اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب است.

حماسه اقتدار 22 بهمن پیام وحدت ملت برابر فشار دشمنان است

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: مردم ایران با شکوه حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن پیام وحدت و همدلی را در برابر فشارها و تحریم ها در عرصه های جهانی نشر دادند.

حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک : حماسه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری بر چشم دشمنان بود.

حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن ضامن اقتدار کشور است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: حضور حماسی ملت ایران و مردم کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال ضامن اقتدار و امنیت روزافزون کشور و خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

نمایش اقتدار موشکی ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سپاه پاسداران تعدادی از موشک های بالستیک خود را در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران به نمایش گذاشت.

نمایش اقتدار موشکی ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن + تصاویر

اقتدار موشکی ایران در جریان راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش گذاشته شد.]]>