قالیباف: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان دادند

گروه استان‌ها - عضو مجمع تشخیص نظام گفت: ملت ایران امروز در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار و سرافرازی گرم‌تر از هر وقت در صحنه حضور یافتند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان داخل و خارج دادند.مطالب مرتبط

قالیباف: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان دادند

گروه استان‌ها - عضو مجمع تشخیص نظام گفت: ملت ایران امروز در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار و سرافرازی گرم‌تر از هر وقت در صحنه حضور یافتند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان داخل و خارج دادند.

مردم امروز پاسخ دندان شکنی به تحریم های آمریکایی دادند

اصفهان- ایرنا- امام جمعه خور و بیابانک گفت: حضور با شکوه و تاریخی مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام اهداف و معادلات سیاسی دنیای استکبار را بر هم زد و پاسخ دندان شکنی به تحریم های آمریکایی ها دادند.

پاسخ دندان شکن ملت ایران به دشمنان

استاندار کرمانشاه گفت : مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پاسخ دندان شکنانه تری به دشمنان نظام و به ویژه آمریکا دادند.

حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان شکن به یاوه سرایی دشمنان است

گناباد- ایرنا- امام جمعه گناباد گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به یاوه سرایی های دشمنان و ایادی سرسپرده آنهاست.

حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به آمریکا است

ایلام - امام‌ جمعه ایلام گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ دندان شکنی به استکبار جهانی و مشت محکمی بر دهان رئیس جمهور آمریکا است.

روز تماشایی 97| پاسخ دندان‌شکن مردم مشهد به تهدیدات و تحریم‌های آمریکا+فیلم

مردم مشهدمقدس بار دیگر با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان‌شکنی به تهدیدها و تحریم‌ها دادند.

حضور حماسی مردم جوانرود در راهپیمایی 22 بهمن

کرمانشاه- ایرنا- مردم فهیم و بابصیرت جوانرود با تشکیل صفوف متحد و به پیوسته در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، شکوه دیگری از حضور حماسی خود را بار دیگر به نمایش گذاشتند و پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکاردادند.

استاندار اردبیل: آمریکایی‌ها امروز پاسخ دندان‌شکنی از ایرانی‌ها ‌دریافت کردند

استاندار اردبیل گفت: راهپیمایی امروز پیام دیگری داشت و آن ناامیدی دشمنان و استکبار جهانی بود که برای کمرنگ جلوه دادن حضور مردم برنامه‌ریزی کرده بودند و پاسخ دندان‌شکن خود را دریافت کردند.

راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنان بود

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.]]>

راهپیمایی مردم ایران در ۲۲ بهمن پاسخ دندان‌شکن به همه دشمنان بود

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب از حضور دشمن شکن ملت بصیر و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد.

مردم ایران جواب دندان‌شکنی به ترامپ دروغگو دادند

قم - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن این حضور حماسی را جواب دندان شکن به ترامپ دروغگو دانست.

تداوم نسل به نسل عزتمندی 40 ساله انقلاب

سمنان- ایرنا- حضور پرشور مردم سمنان با وجود سرمای زمستانی و بارش باران در راهپیمایی 22 بهمن سال 97 پاسخ دندان شکنی به تبلیغات منفی دشمنان انقلاب اسلامی و خنثی سازی دسیسه های آنان بود، آرمانی که نسل به نسل در 40 سال حیات عزتمندانه دارد.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بهترین پاسخ به دشمنان است

سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: مردم ایران با حضور حماسی و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن به بدخواهی و توطئه های دشمنان به ویژه دولت آمریکا پاسخ می دهند.

شکوه چهلم / حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین پاسخ به دشمنان انقلاب

دادستان کل کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بهترین پاسخ به دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.

کینه توزی دشمنان با پاسخ دندان شکن مردم ایران مواجه می شود

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان ورامین گفت: کینه توزی های دشمنان نظام در اعمال تحریم و ترور نیروهای سپاه در سیستان و بلوچستان با پاسخ دندان شکن مردم ایران روبرو می شود.

حضور در راهپیمایی22 بهمن پاسخ به گزافه گویی دشمن است

گرگان - ایرنا - امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرترکمن در غرب استان گلستان گفت: حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن، پاسخی دندان شکن به گزافه گویی های همیشگی دشمنان و کشورهای مستبد است.

راهپیمایی 22 بهمن پاسخ به مداخلات دشمنان در امور ایران است

زنجان - ایرنا - یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال پاسخی راسخ به مداخلات دشمنان به ویژه آمریکایی ها در امور کشورمان و ایستادگی در برابر توطئه های مختلف آنان است.

اعزازی: مردم ایران پاسخ کوبنده‌ای به ترامپ و جان بولتون دادند

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه آفریدند»، تاکید کرد: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ کوبنده ای به ترامپ و جان بولتون دادند.

مسئولان امنیتی پاسخ دندان شکن به تروریست‌ها بدهند

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از مسئولین و مقامات نظامی و انتظامی و امنیتی کشور می خواهیم که پاسخ دندان شکنی به تروریست های جنایتکار بدهند.

مردم پاسخی دندان شکن به آمریکای جنایتکار و ترامپ دروغگو دادند

وزیر دفاع با اشاره به اینکه دشمنان نظام آرزو داشتند که ما چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را نبینیم، گفت: ملت ما با حضور در راهپیمایی پاسخی دندان شکن به آمریکای جنایتکار و ترامپ دروغگو دادند.