حضور مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی ۲۲ بهمن با فریاد استکبار ستیزی مردم مرزدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان از ساعتی پیش آغاز شد.]]>
کلمات کلیدی: [ انقلاب] [ سیستان و بلوچستان] [ استکبار] [ 22 بهمن] [ شیعه و سنی]


مطالب مرتبط

حضور مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی ۲۲ بهمن با فریاد استکبار ستیزی مردم مرزدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان از ساعتی پیش آغاز شد.]]>

حضور حماسی مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 22بهمن

راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن با فریاد استکبارستیزی مردم مرزدار و ولایتمدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان از لحظاتی پیش آغاز شد.

مردم سیستان و بلوچستان در چهل سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشتند

زاهدان- ایرنا- مشاور عالی رهبر معظم انقلاب گفت: امروز مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با حضور با شکوه در راهپیمایی 22بهمن سنگ تمام گذاشتند و اعتبار ایران و قدرت مردمانش را به همه دنیا نشان دادند.

پیام تشکر نماینده ولی فقیه و استاندار سیستان و بلوچستان از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار سیستان و بلوچستان در پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن قدردانی کردند.

استاندار سیستان و بلوچستان از حضور حماسی مردم تقدیر کرد

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم انقلابی و ولایتمدار استان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد.

تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از حضور حماسی مردم تشکر کرد

زاهدان - اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای از حضور دشمن شکن و حماسی مردم این استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.

شیعه و سنی ایرانشهر اقتدارشان را در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش گذاشتند

زاهدان- ایرنا- مردم ولایتمدار شیعه و سنی ایرانشهر امروز/ دوشنبه/ با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن و برپایی جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اتحاد و اقتدارشان را به نمایش گذاشتند.

امام‌جمعه زاهدان: حضور در راهپیمایی 22 بهمن وحدت ملی ملت ایران را به دشمنان نشان می‌دهد

نماینده ولی‌فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی عظیم مردم در 22 بهمن سبب ایجاد قدرت چانه‌زنی در عرصه بین‌المللی برای سیاست‌مداران کشور شده و همچنین وحدت ملی مردم را به دشمنان نشان خواهد داد.

قدردانی ازحضور گسترده و پرشور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز  با انتشار بیانیه ای از حضور گسترده و پرشور مردم استان در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد. 

اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن به نمایش درآمد

زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار این استان با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم اعلام کردند: اقتدار، همبستگی و وحدت ملی در راهپیمایی 22 بهمن یک بار دیگر به نمایش گذاشته شد که این حضور و مشارکت گسترده قابل تقدیر و تح

امام جمعه زاهدان: هیچ ترفندی نمی‌تواند میان ملت ایران و انقلاب فاصله ایجاد کند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: حضور گسترده امروز مردم شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به دشمنان نشان داد هیچ ترفندی نمی‌تواند میان ملت بصیر ایران و انقلاب و نظامشان فاصله ایجاد کند.

برپایی جشن 40 سالگی انقلاب، باشکوهترین جشن 22 بهمن

در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم مرزدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان متشکل از چهار نسل انقلابی، با فریادهای خود بر سر استکبار جهانی، 22 بهمن تماشایی رقم زدند.

پایتخت وحدت آماده خلق حماسه ای بزرگ در 22 بهمن

زاهدان - ایرنا - اقشار مختلف مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان به عنوان پایتخت وحدت ایران اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و سالروز پیروزی انقلاب آماده حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن و خلق حماسه بزرگ دیگری هستند.

به کوری چشم دشمنان، انقلاب چهل ساله شد

مردم مرزدار شیعه و سنی سیستان و بلوچستان متشکل از چهار نسل انقلابی، امروز با فریادهای خود بر سر استکبار جهانی، 22 بهمن تماشایی رقم زدند.

مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در نقاط مختلف استان را اعلام کرد.

پایبندی مردم به انقلاب موجب عصبانی شدن دشمنان شده است

زاهدان - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان را عصبانی و غضبناک کرد و حادثه تروریستی «خاش -زاهدان» را رقم زدند.

راهپیمایی 22 بهمن امسال ، در بیش از 130 نقطه سیستان و بلوچستان

راهپیمایی 22 بهمن امسال ، در بیش از 130 نقطه استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

شکوه چهلم / سیستان و بلوچستان، نماد وحدت ملی و انسجام اسلامی

مردان و زنان غیور سیستان و بلوچستانی با حضور شکوهمند در راهپیمایی به یادماندنی 22 بهمن اعلام کردند که بر بیعت خود با انقلاب و ارزش های آن ثابت قدم و استوار ایستاده اند.

سلیمانی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به انقلاب اضافه کرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ بهمن امسال نشانگر یکپارچگی و همراهی مردم در حمایت از نظام، امام خمینی (ره) و رهبری، اضافه شدن برگ زرین دیگری به کتاب انقلاب، دفاع از آرمان‌ها، روز تجدید میثاق با شهدا، استقامت ایرانیان در برابر تهدیدها، همدلی،

راهپیمایی 22 بهمن امسال، مهمتر از هر سال

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: راهپیمایی 22 بهمن امسال، با توجه به رجز خوانی‌های آمریکای جنایتکار، حساستر از سالهای گذشته است.