حضور مردم تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها درباره پیام حضور مردم در راهپیمایی تصریح کرد: حضور مردم تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند. هر کجا که مردم بوده‌‌اند دشمن مایوس شده است.]]>
کلمات کلیدی: [ رئیس سازمان زندان‌های کشور]


مطالب مرتبط

حضور مردم تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها درباره پیام حضور مردم در راهپیمایی تصریح کرد: حضور مردم تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند. هر کجا که مردم بوده‌‌اند دشمن مایوس شده است.]]>

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند و هرجا مردم بوده‌اند دشمن مایوس می‌شود.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن نقشه های دشمن را خنثی می کند

تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن تمام نقشه های دشمن را خنثی می کند.

نقشه‌های یکساله دشمن با این حضور مردم نقش برآب شد

بهمن تماشایی 97| حضور مردم در راهپیمایی امروز نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرد+فیلم

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه مردم برای انقلاب ارزش ویژه‌ای قائل‌اند گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان امام خمینی (ره) بیعت و به مقام معظم رهبری لبیک گفتند‌.

حضور مردم در 22 بهمن خنثی کننده نقشه‌های دشمنان

آیت‌الله نوری همدانی با دعوت آحاد ملت شریف ایران به حضور در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن، گفت: حضور پرشور مردم در این مراسم نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند.

فرمانده ناجا: حضور پرشور مردم در راهپیمایی دشمن کورکن است

فرمانده نیروی انتظامی ضمن حضور در میان سیل عظیم راهپیمایان ٢٢ بهمن با بیان اینکه حضور مردم با شکوه است، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز دشمن کورکن است.

مقدم‌فر: نفوذ در مراکز تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر با هدف چالش آفرینی/جنگ شناختی، نقشه جدید دشمن است

مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه گفت: دشمن با ایجاد جنگ شناختی در صدد نا امید کردن مردم از انقلاب و نظام است.

شورای هماهنگی تبلیغات ازحضورباشکوه مردم درراهپیمایی۲۲بهمن تشکرکرد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی از حضور دشمن‌شکن مردم بصیر از تمامی مسئولان، عوامل اجرایی و دست‌اندرکاران امر برگزاری مراسم یوم الله ۲۲ بهمن تشکر کرد.

قدردانی از حضور دشمن شکن مردم دیار کریمان در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان از حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کردند.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را مایوس کرد

بجنورد - ایرنا - استاندار و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی با صدور پیام مشترکی، حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را موجب یاس دشمن از تعبیر رویاهای آشفته اش خواندند.

دشمن با روش راهزنان بدوی از مردم ایران انتقام گرفت

فرمانده سابق انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:مردم آگاه با حضور خود در رهپیمایی 22 بهمن سراسر ایران اسلامی، دشمن را ناامید کرده و دشمن، با روش راهزنان بدوی از مردم ایران انتقام گرفت.

دشمن از وحدت و حضور مردم در صحنه های انقلاب نگران است

اصفهان - ایرنا - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: حادثه تروریستی زاهدان پس از راهپیمایی عظیم 22 بهمن روی داد و بیانگر آن است که دشمن از وحدت و حضور مردم در صحنه های انقلاب نگران و تلخ کام است.

امسال شاهد حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهیم بود

اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمن گفته است ما نمی گذاریم مردم ایران چهلمین سال انقلاب اسلامی را جشن بگیرند ولی امسال شاهد حضور گسترده تر و دشمن شکن مردم در راهپیمائی عظیم 22 بهمن خواهیم بود و زخم پوزه به خاک مالیده دش

حضور گسترده امروز مردم در راهپیمایی۲۲بهمن معادلات دشمن را برهم زد

بهارستان- رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی امروز توانست معادلات دشمن را برهم زند.

دشمن شناسی یکی از ضروریات اصلی امروز

دادستان کل کشور در جمع راهپیمایان جزیره کیش گفت: باید دشمن را بشناسیم، راه و روش او را بدانیم و آنچه برایمان نقشه می‌کشند مرتب رصد کنیم.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را زمین گیر می کند

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را زمین گیر می کند.]]>

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مایوس کرد

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مایوس کرد و همه تحلیل های آن را به هم ریخت.

وحدتی: مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن را ناامید کنند

‌رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تصریح کرد: مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن را ناامید کنند.

دشمن تحمل حضور باشکوه مردم را در 22 بهمن نداشت

نماینده ولی فقیه و خطیب نماز جمعه این هفته کرمانشاه گفت : دشمن تحمل این همه بصیرت از سوی مردم ایران اسلامی در 22 بهمن را نتوانست تاب بیاورد و دست به عملیاتی انتحاری زد که البته خودشان را بیشتر منفور کردند