نماینده مردم اصفهان: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن از انقلاب و خون شهدا دفاع می‌کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: مردم ایران با بیداری و آگاهی و حضور در راهپیمایی نشان خواهند داد که از انقلاب اسلامی و خون شهدا دفاع می‌کنند.مطالب مرتبط

نماینده مردم اصفهان: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن از انقلاب و خون شهدا دفاع می‌کنند

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: مردم ایران با بیداری و آگاهی و حضور در راهپیمایی نشان خواهند داد که از انقلاب اسلامی و خون شهدا دفاع می‌کنند.

محسنی اژه‌ای: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن معجزه انقلاب است

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بعد از چهل سال معجزه انقلاب است، گفت: این حضور پیامی برای دشمن دارد و آن این است که این مردم از شرف، عزت و انقلاب و نظامشان دفاع می‌کنند.

امام‌جمعه همدان: دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است

نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه غیرقابل اعتماد بودن آمریکا و بدعهدی اروپا در مسئله برجام اثبات شد، گفت: دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی پیام حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است.

سلیمانی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری به انقلاب اضافه کرد

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: ۲۲ بهمن امسال نشانگر یکپارچگی و همراهی مردم در حمایت از نظام، امام خمینی (ره) و رهبری، اضافه شدن برگ زرین دیگری به کتاب انقلاب، دفاع از آرمان‌ها، روز تجدید میثاق با شهدا، استقامت ایرانیان در برابر تهدیدها، همدلی،

بهمن تماشایی 97| حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی 22 بهمن+فیلم‌

حضور پرشور مردم آذربایجان شرقی در راهپیمایی جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ایران یکبار دیگر قدرت نرم انقلاب را به رخ دنیا کشاند و مردم ثابت کردند به عهد دیرین خود با انقلاب و شهدا وفادارند.

ابراهیمی: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن یک رفراندوم غیررسمی بود

نماینده مردم شازند در مجلس، راهپیمایی ۲۲ بهمن و سالگرد چهل‌سالگی انقلاب را رفراندوم غیررسمی دانست و گفت: این ملت همانطور که در مقابل دشمنان خارجی می‌ایستند و عرض اندام می‌کنند ممکن است با کسانی که بد عهدی می‌کنند نیز همین کار را کنند.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن دفاع از دستاوردهای انقلاب است

مهاباد - ایرنا - امام جمعه بوکان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نماد وفاداری 40 ساله ملت ایران به نظام و دفاع از دستاورهای انقلاب اسلامی است.

امسال شاهد حضور گسترده تر مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهیم بود

اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمن گفته است ما نمی گذاریم مردم ایران چهلمین سال انقلاب اسلامی را جشن بگیرند ولی امسال شاهد حضور گسترده تر و دشمن شکن مردم در راهپیمائی عظیم 22 بهمن خواهیم بود و زخم پوزه به خاک مالیده دش

آیت‌الله حسینی بوشهری: مشکلات مانع از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نمی‌شود

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ملت ایران در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی بارها از آزمونی بزرگ سربلند بیرون آمده‌اند گفت: هیچگاه مشکلات مانع از حضور مردم در صحنه‌های انقلاب به ویژه در راهپیمایی 22 بهمن نمی‌شود.

فولادگر: مردم نشان دادند به انقلاب پایبند هستند

اصفهان-ایرنا- نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دادند به نظام و انقلاب خود همچنان پایبند هستند.

مکارم‌شیرازی: ۲۲ بهمن صحنه ابراز وفاداری مردم به ارزش‌ها و انقلاب است

آیت‌الله مکارم شیرازی، آحاد ملت را به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواند و گفت: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی ثابت می‌کنند علی‌رغم مشکلاتی که دارند و نسبت به آن اعتراض هم می‌کنند، اما عملاً به اسلام، انقلاب و ارزش‌ها وفادار هستند و کاری نمی‌کنند که دشمن

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان است

اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه گویانی است که می خواستند ملت ایران چهلمین سال انقلاب خود را نبیند.

دعوت وزارت دفاع از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی، مردم شریف ایران اسلامی را به شرکت در راهپیمایی  ۲۲ بهمن دعوت کرد.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال باصلابت و کوبنده خواهد بود

اردبیل - نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس گفت: بی شک با اراده بی‌نظیر ملی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی باصلابت، کوبنده و دشمن‌شکن خواهد بود.

دعوت نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از مردم

آیت اله طباطبایی نژاد از مردم دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی بار دیگر وفاداری خودبه انقلاب را به جهانیان اثبات کنند.

نوری: مردم با تمام مشکلات آمدند؛ مسئولان حواسشان باشد

نماینده مردم شوش در مجلس حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را علتی برای سنگین‌تر شدن وطیفه مسئولان دانست و گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن بیعت معنوی مجدد مردم با مقام معظم رهبری بود و به نظر من این راهپیمایی برای حفظ نظام بود.

نکو: همه مسئولان به حضور معنادار مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فکر کنند

یک فعال سیاسی اصولگرا، گفت: همه مسئولان دولت و مجلسی‌ها باید بنشینند و به حضور معنادار و پرصلابت روز گذشته مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن فکر کنند و نسبت به ناراحتی‌های مردم چاره‌ای بیاندیشند.

مردم برای دفاع از منافع ملی و آرمان‌های انقلاب در میدان حاضر می‌شوند

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ گفت: مردم کشور و استان در برابر مشکلات موجود در جامعه اعتراض می‌کنند اما زمانی که پای منافع ملی در میان باشد مردم در میدان حضور می‌یابند، دفاع و ایستادگی می‌کنند.

فراخوان مردم به حضور با نشاط در جشن چهل سالگی انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه درچهارمحال و بختیاری، مردم را به حضور با نشاط در جشن چهل سالگی انقلاب و راهپیمایی 22 بهمن فراخواند.

22 بهمن روز جشن انقلاب است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با دعوت از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد : روز 22 بهمن ، جشن و پاسداشت ارزش‌ها و پاسخ گفتن به ندای پروردگار متعال، امام راحل و شهدا است.