انقلاب اسلامی تحولات ارزشمندی برای ایران به ارمغان آورد

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: انقلاب اسلامی تحولات ارزشمندی را در عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی برای ایران رقم زد و این کشور را سربلند و غزتمند کرد.
کلمات کلیدی: [ پرونده خبری] [ سیاسی] [ سایر حوزه ها] [ چهل سالگی انقلاب]


مطالب مرتبط

انقلاب اسلامی تحولات ارزشمندی برای ایران به ارمغان آورد

ساوه - ایرنا - فرماندار زرندیه گفت: انقلاب اسلامی تحولات ارزشمندی را در عرصه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی برای ایران رقم زد و این کشور را سربلند و غزتمند کرد.

انقلاب اسلامی، بهار علمی برای ما به ارمغان آورد

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دستاوردهای چهل سال گذشته، گفت: انقلاب اسلامی ایران برای میهن ما بهار و تحول علمی به ارمغان آورد.

انقلاب برای ملت ایران عزت و آزادی به ارمغان آورد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری های پیامبرگونه امام راحل توانست برای ملت ایران عزت و آزادی و استقلال را به ارمغان آورد.

انقلاب اسلامی، بهار علمی برای میهن ما به ارمغان آورد

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دستاوردهای بدست آمده برای کشور در حوزه های علمی طی چهل سال گذشته،گفت: انقلاب برای میهن اسلامی ما بهار و تحول علمی به ارمغان آورده است.

بعیدی نژاد: انقلاب ایران یکی از تحولات مهم تاریخ معاصر است

لندن – ایرنا – حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس گفت: انقلاب اسلامی با هر معیاری که سنجیده شود یکی از تحولات مهم سیاسی در تاریخ معاصر به شمار می‌رود که در طول 40 سال گذشته نه‌تنها بر سیاست کشور بزرگ ایران بلکه بر کل تحولات منطقه و روابط جهان تأثیرگذار

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی(25)سال بیست و پنجم انقلاب-1382

این شماره به تحولات و مسائل  ایران در سال بیست و پنجم انقلاب اختصاص دارد. پذیرش پروتکل الحاقی از سوی جمهوری اسلامی ایران، تشدید فشار علیه فعالیت‌های هسته‌ای صلح آمیز کشور، ارتقای توان موشکی ایران اسلامی، وقوع زلزله مهیب بم از مهمترین رخدادها و مسائل سال 1

«استقلال» مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی/گذشته کشور مطالعه شود

گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: «استقلال» و «آزادی» مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی برای کشور است.

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی(26)سال بیست و ششم انقلاب-1383

این شماره به تحولات و مسائل  ایران در سال بیست و ششم انقلاب اختصاص دارد. تشدید فشارهای غرب علیه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای ایران، گشایش مجلس هفتم شورای اسلامی و خودکفایی در تولید گندم از مهم‌ترین رخدادهای ایران در سال 1383 به شمار می‌آید.

ملت ایران حماسه ساز 40 سال گذشته + آلبوم

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در شورای عالی امنیت ملی : ملت ایران در 40 سال گذشته خالق حماسه های بزرگی بوده که ذلت و شکست را برای شیطان بزرگ به ارمغان آورده است.

جهان شمولی و تاثیر انقلاب اسلامی در نگاه دیگران

تهران- ایرنا- پیروزی انقلاب اسلامی بسترساز تحولات عمیقی در ایران و جهان شد و ابعاد گسترده آن واکنش های اندیشمندان و رهبران جهان را به دنبال داشت. اینک چهل سالگی انقلاب فرصت مغتنمی برای مرور دیدگاه ها و سخنان بزرگان داخلی و خارجی درباره این نهضت مردمی است.

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی (19) سال نوزدهم انقلاب 1376

این شماره به تحولات و مسائل سال نوزدهم انقلاب اختصاص دارد. برگزاری انتخابات هفتمین دوره ریاست جمهوری، ماجرای دادگاه میکونوس، برگزاری هشتمین اجلاس سران کشورهای اسلامی در تهران،صعود تاریخی تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی 1998 ... از مهم ترین رخدادهای سال

انقلاب با پشتوانه مردم قدرتمندانه پیش می‌رود/کاستی‌ها بایدرفع شود

اردبیل - معاون رئیس جمهور با اشاره به جشن ۴۰ سالگی انقلاب تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران با اتکا به اراده و پشتوانه مردم به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته و همچنان قدرتمندانه پیش می‌رود.

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی (18) سال هجدهم انقلاب 1375

این شماره به تحولات و مسائل سال هجدهم انقلاب اختصاص دارد. بازدید رهبر معظم انقلاب از صدا و سیما، امضای قرارداد فروش گاز ایران به ترکیه، طرح تمدن اسلامیِ ایران 1400،افتتاح شبکه چهار سیما و رادیو جوان، ... از مهم­ترین رخدادهای سال 1375 بود.

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی (21) سال بیست و یکم انقلاب-1378

این شماره به تحولات و مسائل ایران در سال بیست و یکم انقلاب (1378) اختصاص دارد. غائله کوی دانشگاه تهران مهمترین حادثه سال 1378 است. ترور شهید صیاد شیرازی و برگزاری انتخابات مجلس ششم از دیگر حوادث مهم این سال به شمار می‌آید.

شهرام ناظری؛ اعتبار بی بدیل موسیقی سنتی ایران

تهران- ایرنا- شهرام ناظری از بزرگان موسیقی سنتی به شمار می رود که سبب اعتلای موسیقی و آواز ایران در جهان شد و اینگونه با استعداد و هنر والای خود اعتباری بی بدیل برای این مرز وبوم به ارمغان آورد و با نوای ساز خویش هنردوستان را در این گیتی پهناور حیرت زده ک

انقلاب اسلامی سرآغاز نهضت مدرسه سازی در ایران

مشهد- ایرنا- انقلاب اسلامی زمینه ساز تحولات و تغییرات عمیق در زمینه های مختلف در جامعه ایران شده است که از مهمترین آنها مبارزه با بیسوادی، توسعه عدالت آموزشی و شکل گیری نهضت مدرسه سازی است.

بیداری اسلامی ارمغان امام خمینی به جهانیان بود/ مسئولان اقتصاد مقاومتی را چراغ راه خود قرار دهند

مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیداری اسلامی را ارمغان امام خمینی(ره) به جهانیان دانست و گفت: مسئولان باید امروز به وظایف خود در قبال انقلاب به خوبی عمل کرده و اقتصاد مقاومتی را چراغ راه خود قرار دهند.]]>

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی (23) سال بیست و سوم انقلاب-1380

این شماره به تحولات و مسائل سال بیست و سوم انقلاب اختصاص دارد. شهریور سال 1380 حادثه 11 سپتامبر رخ داد که تاثیر آن در عرصه بین‌الملل و منطقه کماکان قابل مشاهده است.

قاطعیت و سیاستمداری رهبری انقلاب را به ۴۰سالگی رساند

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ۲۲ بهمن دست آورد حزب یا گروه خاصی نبود بلکه دست آورد تلاش مردم بود و قاطعیت و سیاست رهبری انقلاب را به ۴۰ سالگی رساند.

بررسی رخدادهای ایران پس از انقلاب اسلامی(20)سال بیستم انقلاب 1377

این شماره به تحولات و مسائل سال بیستم انقلاب اختصاص دارد. دادگاه کرباسچی شهردار تهران، ماجرای قتل های زنجیره ای، برگزاری انتخابات اولین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا،... از مهمترین رخدادهای سال 1377 بود. در مطلب پیش رو به اختصار به این مسائل پرداخته می