جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی قوت قلب جهان اسلام است

شهرکرد - ایرنا - فرماندار شهرستان فارسان گفت: جشن پرشور و با عظمت 40 سالگی انقلاب اسلامی موجب قوت قلب جهان اسلام و مایوس شدن دشمنان و بدخواهان نظام است.
کلمات کلیدی: [ پرونده خبری] [ سیاسی] [ سایر حوزه ها] [ احزاب و تشکل ها] [ چهل سالگی انقلاب]


مطالب مرتبط

جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی قوت قلب جهان اسلام است

شهرکرد - ایرنا - فرماندار شهرستان فارسان گفت: جشن پرشور و با عظمت 40 سالگی انقلاب اسلامی موجب قوت قلب جهان اسلام و مایوس شدن دشمنان و بدخواهان نظام است.

احیای دین اسلام، مهمترین تاثیر امام خمینی بر جهان بود

اصفهان - ایرنا - یک کارشناس تمدن اسلامی و مبلغ دینی از آرژانتین گفت: احیای دین اسلام، مهمترین تاثیر و دستاورد رهبری امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی ایران بود زیرا رهبر فقید انقلاب اسلامی به بدنه جهان اسلام، حیاتی جدید داد.

احیای دین اسلام، مهمترین تاثیر امام خمینی بر جهان بود

اصفهان - ایرنا - یک کارشناس تمدن اسلامی و مبلغ دینی از آرژانتین گفت: احیای دین اسلام، مهمترین تاثیر و دستاورد رهبری امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی ایران بود زیرا رهبر فقید انقلاب اسلامی به بدنه جهان اسلام، حیاتی جدید داد.

انقلاب اسلامی قطب بندی جهانی را عوض کرد/ مواجهه اسلام و جهان مدرن

حجت الاسلام پارسانیا با بیان اینکه انقلاب اسلامی قطب بندی جهانی را عوض کرد، گفت: انقلاب اسلامی حاصل مواجهه جهان مدرن با جهان اسلام است و این مواجهه یک تاریخ دویست ساله دارد.

بنرهای نصب شده در پایتخت پاکستان به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران

ایرنا - اسلام آباد - پاکستانی ها در اقدامی جالب با نصب بنرهایی که در آن تصاویری از امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری قرار دارد ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران و همچنین ۷۰ سالگی روابط برادرانه ایران و پاکستان را جشن گرفتند. (عکس از زیشان علی).*3*

دشمنان از چهل سالگی انقلاب اسلامی می ‌ترسند

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با بیان اینکه دشمنان از چهل سالگی انقلاب اسلامی ترس دارند، گفت: به تعبیر آنان این انقلاب به جهان صادر خواهد شد در حالی که موضوع صدور انقلاب از سال‌ها پیش اتفاق افتاده است.

جهان شمولی و تاثیر انقلاب اسلامی در نگاه دیگران

تهران- ایرنا- پیروزی انقلاب اسلامی بسترساز تحولات عمیقی در ایران و جهان شد و ابعاد گسترده آن واکنش های اندیشمندان و رهبران جهان را به دنبال داشت. اینک چهل سالگی انقلاب فرصت مغتنمی برای مرور دیدگاه ها و سخنان بزرگان داخلی و خارجی درباره این نهضت مردمی است.

جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در کشورهای مختلف

ایرنا - اسلام آباد - جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران شامگاه دوشنبه با حضور ایرانیان مقیم پاکستان، تعدادی از مقامات و مسئولان این کشور و دیپلمات های کشورهای مختلف مقیم اسلام آباد، برگزار شد .عکس از زیشان علی.*7

«ایران»، «اسلام» و «جوانان» کلمات پرتکرار بیانیه #گام_دوم_انقلاب

تکرار کلماتی همچون «ایران»، «اسلام»، «جوانان»، «پیشرفت»، «انقلاب»، «مردم» و... در بیانیه رهبرانقلاب درباره چهل سالگی انقلاب اسلامی، مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار جهان اسلام و تشیع است

کرمان -ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : آمریکایی ها برای براندازی جمهوری اسلامی ایران سالهاست که برنامه ریزی می کنند ولی با اقتدار و برنامه ریزی جامع در کشور و با رهبری فرزانه انقلاب اسلام امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار جهان در ا

مشارکت اصفهانی ها در جشن چهل سالگی انقلاب بی نظیر بود

اصفهان- ایرنا- سرود ایران این مرز پرگوهر در هوای دلپذیر 22 بهمن در نصف جهان، طنین انداز شد و مردم شهیدپرور و غیور اصفهان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی کشورشان را در میدان امام (ره) جشن گرفتند.

وحدت و پیروی از ولایت رمز پیروزی انقلاب اسلامی

مدیرکل بنیاد شهید استان در همایش نخل‌های استوار گفت: دشمنان اسلام، نظام و مردم امید بسته بودند که مردم ایران چهل سالگی انقلاب اسلامی را نبینند، اما جشن‌های انقلاب وسیع‌تر و با حضور پررنگ مردم در سراسر کشور در حال برگزاری است.

انقلاب ما زمینه ساز ظهور و حاکمیت اسلام بر جهان است

سنندج - نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب خدایی است، گفت: انقلاب اسلامی زنده کننده مجدد دین بود که علاوه بر حفظ ارزش های قرآنی و دینی، انسانیت را نیز معنا کرد.

بازتاب شکوه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی (2)

راهپیمایی گسترده مردم ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در رسانه‌های مختلف جهان بازتاب داشت

سمنانی‌ها درباره 40 سالگی انقلاب اسلامی چه گفتند+فیلم

مردم سمنان در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از چرایی اهمیت 40 سالگی انقلاب گفتند.

شکوه چهل سالگی انقلاب به نمایش در آمد

در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی مردم کرمانشاه این سینه ستبر انقلاب اسلامی با شکوه و عظمت وافر به خیابانها آمدند تا بیعتی دوباره با امام راحل و شهدای این مرز و بوم داشتند

رضایی: چهل سالگی آغاز بلوغ انقلاب اسلامی است

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در آستانه اربعین پیروزی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم، چهل سالگی را آغاز دوران بلوغ، رشد و پویایی انقلاب دانست.

40 سالگی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تاریخ کشور است

آیت الله علم الهدی: 40 سالگی انقلاب اسلامی، انقلابیون را در یمن، بحرین، عراق و سوریه به ادامه مبارزه علیه ظلم امیدوار ساخت.

پخت و توزیع کیک 40 متری در اسلامشهر به مناسبت 40 سالگی انقلاب اسلامی +تصاویر

گروه استان‌ها- همزمان با جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی کیکی 40 متری مزین به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی طبخ شد.

تحلیلگر پاکستانی: انقلاب اسلامی ایران بی نظیر است

اسلام آباد - ایرنا - کارشناس و تحلیلگر مسایل سیاسی پاکستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران روز به روز قدرتمندتر می شود، گفت: انقلاب ایران برگرفته از ایدئولوژی اسلامی است که آن را به نهضتی اصیل و منحصر به فرد در جهان تبدیل کرده است.