حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند و هرجا مردم بوده‌اند دشمن مایوس می‌شود.مطالب مرتبط

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند و هرجا مردم بوده‌اند دشمن مایوس می‌شود.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن نقشه های دشمن را خنثی می کند

تبریز- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن تمام نقشه های دشمن را خنثی می کند.

تهران| حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند

‌ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام نقشه‌های دشمن را نقش برآب ساخته و می‌تواند پشتوانه قوی برای انقلاب باشد بر حضور گسترده مردم در این راهپیمایی تأکید کردند.

سبحانی‌فر: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور و خروش مردم در ۲۲ بهمن توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهد کرد و به آن‌ها نشان خواهد داد که با برنامه‌ها برای ۲۲ بهمن، انقلاب ما دچار مشکل نخواهد شد.

حضور مردم در 22 بهمن خنثی کننده نقشه‌های دشمنان

آیت‌الله نوری همدانی با دعوت آحاد ملت شریف ایران به حضور در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن، گفت: حضور پرشور مردم در این مراسم نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند.

حضور مردم تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها درباره پیام حضور مردم در راهپیمایی تصریح کرد: حضور مردم تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند. هر کجا که مردم بوده‌‌اند دشمن مایوس شده است.]]>

بهمن تماشایی 97| حضور مردم در راهپیمایی امروز نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرد+فیلم

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه مردم برای انقلاب ارزش ویژه‌ای قائل‌اند گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان امام خمینی (ره) بیعت و به مقام معظم رهبری لبیک گفتند‌.

امام جمعه موقت بجنورد گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

مردم باحضور در راهپیمایی ۲۲بهمن آخرین توطئه‌های دشمن را خنثی کنند

مجمع تشخیص مصلحت نظام از ملت ایران دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آخرین توطئه ها و تلاش‌های مذبوحانه دشمنان را خنثی کنند.

حضور پرشور مردم در روز 22بهمن نقشه های دشمنان را خنثی می کند

اهواز-ایرنا-امام جمعه موقت اهواز حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه تجدید بیعت مردم با آرمان های نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: حضور پرشور مردم در این روز سبب خنثی شدن توطئه های دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی می شود.

ملت با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه های دشمن را خنثی خواهند

شادگان- خطیب جمعه شادگان با اشاره به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن گفت: امسال نیز مردم شکوهمندتر از سال گذشته در انقلاب شرکت می کنند و توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.

حضور پررنگ مردم در راهپیمایی 22بهمن توطئه دشمنان را خنثی کرد

خرم آباد- ایرنا- امام جمعه موقت پلدختر از حضور گسترده و پررنگ مردم این شهرستان در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر کرد و گفت:حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن توطئه دشمنان را خنثی کرد.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خنثی کننده فتنه های دشمنان

آقای لاریجانی گفت: حضور پرشور و شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن فتنه های دشمنان را خنثی می کند.

قدردانی از حضور دشمن شکن مردم دیار کریمان در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان از حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کردند.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را مایوس کرد

بجنورد - ایرنا - استاندار و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی با صدور پیام مشترکی، حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را موجب یاس دشمن از تعبیر رویاهای آشفته اش خواندند.

حماسه حضور مردم توطئه دشمنان را خنثی کرد

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی گفت: حضور شکوهمند و بابصیرت مردم در راهپیمایی 22 بهمن، باردیگر اجماع و توطئه استکبار علیه مردم و نظام را خنثی کرد.

با حضور منسجم در راهپیمایی 22 بهمن ترفند دشمنان را خنثی کنیم

آیت الله ناصری با صدور پیامی بمناسبت 22 بهمن بر حضور منسجم وپرصلابت مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد .

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمنان را خنثی می‌کند

کاشان - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: حضور پرشور مردم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمنان توطئه دشمنان را خنثی می کند.

فرمانده ناجا: حضور پرشور مردم در راهپیمایی دشمن کورکن است

فرمانده نیروی انتظامی ضمن حضور در میان سیل عظیم راهپیمایان ٢٢ بهمن با بیان اینکه حضور مردم با شکوه است، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز دشمن کورکن است.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را زمین گیر می کند

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را زمین گیر می کند.]]>