شور کریمان در جشن ۴۰ سالگی انقلاب/وحدتی که خار چشم دشمنان شد

کرمان - مردم دیار کریمان امروز همگام با ملت غیور ایران با حضور در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب ثبت کردند و یکپارچه و با هم دلی عشق به انقلاب را فریاد زدند.مطالب مرتبط

شور کریمان در جشن ۴۰ سالگی انقلاب/وحدتی که خار چشم دشمنان شد

کرمان - مردم دیار کریمان امروز همگام با ملت غیور ایران با حضور در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب ثبت کردند و یکپارچه و با هم دلی عشق به انقلاب را فریاد زدند.

شکوه حضورکرمانی ها در جشن چهل سالگی انقلاب

حضور مردم شهید پرور دیار کریمان در جشن چهل سالگی انقلاب حضوری تماشایی و کم نظیر بود.

در جشن 40 سالگی انقلاب چشم دشمنان کور شد

امام جمعه پاکدشت گفت:حضور مردم در جشن 40 سالگی انقلاب و راهپیمایی 22بهمن امسال چشم دشمنان را کور کرد و آنان را با سرافکندگی وادار به عقب نشینی کرد.

دشمنان از چهل سالگی انقلاب اسلامی می ‌ترسند

تهران- ایرنا- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با بیان اینکه دشمنان از چهل سالگی انقلاب اسلامی ترس دارند، گفت: به تعبیر آنان این انقلاب به جهان صادر خواهد شد در حالی که موضوع صدور انقلاب از سال‌ها پیش اتفاق افتاده است.

خروش قم در جشن چهل سالگی انقلاب/ ۴ نسل حماسه ابدی ساختند

قم - مردم قم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی حماسه‌ای بزرگ ساختند و حضور ۴ نسل از شهری که به مادر انقلاب نامیده می‌شود به‌رغم تحمل مشکلات خاری در چشم دشمنان شد.

قزوین|برای اقتدار

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین گفت: دشمنان سیلی محکمی خواهند کرد و بازتاب سیاسی چهل سالگی انقلاب شبیه پیروزی انقلاب بوده و مردم باید با بصیرت و هوشیاری چهل سالگی انقلاب را جشن بگیرند.

راهپیمایی 22 بهمن 97| جانشین پلیس پیشگیری: خواب دشمنان برای چهل‌سالگی انقلاب تعبیر نشد

جانشین پلیس پیشگیری گفت: دشمنان با طراحی توطئه‌های فراوان، خواب‌هایی برای چهل سالگی انقلاب دیده بودند که این خواب‌ها به هیچ‌وجه تعبیر نشد.

جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی قوت قلب جهان اسلام است

شهرکرد - ایرنا - فرماندار شهرستان فارسان گفت: جشن پرشور و با عظمت 40 سالگی انقلاب اسلامی موجب قوت قلب جهان اسلام و مایوس شدن دشمنان و بدخواهان نظام است.

چهل سالگی انقلاب با درماندگی دشمنان همراه شد

22 بهمن ، جشن اقتدار 40 سالگی انقلاب

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در راهپیمایی 22 بهمن کاشان گفت: امروز ما درحالی چهل سالگی اقتدار را جشن گرفته ایم که دشمنان در این مسیر هزاران مانع ایجاد کردند .

سنگ تمام البرزی‌ها در جشن چهل‌سالگی انقلاب

کرج - البرزنشینان غیور با حضور گسترده در جشن چهل‌سالگی انقلاب سنگ تمام گذاشته و در جشن چهل‌سالگی انقلاب حماسه‌ای دیگر رقم زده‌اند.

برپایی جشن با شکوه چهل سالگی انقلاب اسلامی + فیلم

دادستان کل کشور گفت: به کوری چشم دشمنان، مردم ایران جشن چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را باشکوه برگزار خواهند کرد.

راهپیمایی 22 بهمن 97| جانشین فرمانده ناجا: مردم تلاش چندماهه دشمنان را ناکام گذاشتند

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: دشمنان از ماه‌ها قبل با برنامه‌ریزی‌های مختلف در صدد القای ناامنی برای جلوگیری از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب بودند که حضور گسترده مردم این تلاش دشمنان را به ناکامی کشاند.

کارگران عملا نقش خود را در انقلاب ایفا کرده‌اند/ مسئولان قدرشناس باشند

دبیر اجرایی خانه کارگر استان قزوین گفت: مردم شایعات دشمنان مبنی بر جشن نگرفتن 40 سالگی انقلاب را با حضور پرشور در یوم‌الله 22 بهمن برهم زده و خنثی کنند.]]>

قالیباف: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان دادند

گروه استان‌ها - عضو مجمع تشخیص نظام گفت: ملت ایران امروز در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی با افتخار و سرافرازی گرم‌تر از هر وقت در صحنه حضور یافتند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان داخل و خارج دادند.

ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب بار دیگر به میدان آمد

تهران- ایرنا- ملت ایران اسلامی بار دیگر در چهلمین سالروز پیروز انقلاب اسلامی، ساعت ها پیش از شروع مراسم راهپیمایی 22 بهمن به میدان آمد تا با خلق حماسه ای تازه در مقابل ناظران جهانی، پاسخ محکمی به توطئه های دشمنان انقلاب بدهد.

بهمن تماشایی 97| حجت‌الاسلام رئیسی: چهل‌سالگی انقلاب دوره «امیدآفرینی» است/ می‌خواهند با فشار ملت را تسلیم کنند

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه 40 سالگی انقلاب، دوره پیری و عقب‌گرد و توقف نیست، گفت: 40 سالگی دوره نشاط، پختگی و امیدآفرینی است

پخت کیک بزرگ چهل سالگی انقلاب

به مناسبت جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و در شامگاه 22 بهمن ،کیک یک هزارو چهارصد کیلویی طبخ و توزیع شد.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی محکم به دشمنان بود

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن و گرامیداشت چهل سالگی انقلاب، پاسخی محکم و قاطع به یاوه گویی های دشمنان بود.

فردا نقطه تلاقی همه انرژی ملت برای نمایش قدرت

جشن چهل سالگی انقلاب، یک حماسه بزرگ ملی است، کردستانی‌ها می‌گویند تا جشن هزاران سالگی انقلاب، پای آن ایستاده اند.