بارش باران هم اکنون در راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ از ساعاتی پیش آغاز شده است و اغلب نقاط کشور آسمانی بارانی است. تهرانی‎ها نیز زیر بارش باران به میدان آمده‌اند.مطالب مرتبط

بارش باران هم اکنون در راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران

مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۷ از ساعاتی پیش آغاز شده است و اغلب نقاط کشور آسمانی بارانی است. تهرانی‎ها نیز زیر بارش باران به میدان آمده‌اند.

راهپیمایی 22 بهمن 97| راهپیمایی مردم تهران زیر بارش شدید باران + فیلم

مردم تهران در زیر بارش شدید باران در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه

با وجود بارش شدید باران راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با حضور پرشور و حماسی مردم در شهر قلعه رئیسی از توابع شهرستان کهگیلویه برگزار شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ شیراز

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ با حضور پرشور مردم شیراز زیر بارش رحمت الهی باران برگزار شد.

14 استان کشور درگیر بارش برف و باران است

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: هم اکنون 14 استان کشور درگیر بارش برف و باران است و لازم است هموطنان در صورت تردد در جاده های کشور در جریان وضعیت جوی و ترافیکی قرار گیرند.

بارش برف و باران تهران را فرا می گیرد

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد از بامداد جمعه تا بعدازظهر شنبه در بعضی ساعات بارش باران و برف و وزش باد و در ارتفاعات برف و مه و گاهی کولاک و برف پیش بینی می شود.

ثبت حماسه ای دیگر از جنس اتحاد

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از دقایقی قبل با وجود احتمال بارش باران و سردی هوا از مسیرهای دهگانه به سمت میدان آستانه محل تجمع، آغاز شده است.

بارش ۳۷ میلیمتری باران در یاسوج

در بارش‌های اخیر تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه امروز شنبه ۲۷ بهمن در یاسوج ۳۳ و ۶ دهم میلیمتر باران بارید.

ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی ۲۲ بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراهی با انقلاب اسلامی را نشان دادند

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مردم ما در زیر باران و در برخی نقاط حتی زیر بارش برف در راهپیمایی 22 بهمن حاضر شده‌اند و این‌ حضور حماسی نشان‌دهنده همراهی مردم با انقلاب اسلامی، اطاعت از ولایت و وفاداری به خون پا

تداوم بارش باران و برف در کشور تا دو روز آینده

سازمان هواشناسی اعلام کرد: بارش باران و برف در کشور تا روز چهارشنبه (۲۴ بهمن) ادامه دارد ،همچنین طی امروز برای برخی مناطق جنوب شرق، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

بارش باران در آخرین روز‌های بهمن

بارش باران از دیروز تاکنون در مناطق مختلف استان فارس ادامه دارد، علاوه بر اینکه شادمانی مردم را به همراه داشت، موجب تلطیف هوا و رفع آلودگی هوای این استان شد.

راهپیمایی باشکوه 22 بهمن مردم بوشهر زیر ترنم باران رحمت الهی

راهپیمایی 22 بهمن جشن پیروزی انقلاب با حضور مردم استان بوشهر همراه با ترنم باران رحمت الهی آغاز شد.]]>

شکوه عزت در لنده‌

مردم شهرستان لنده با وجود بارش شدید باران، اما دست از انقلاب و نظام نکشیدند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان این مرز و بوم زدند.

بارش برف و باران در کشور/ آسمان تهران ۲۲ بهمن نیمه‌ابری است ‌

حضور مسئولین و شخصیت ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران در مسیرهای اعلام شده راهپیمایی تهران در حال برگزاری است.

راهپیمایی 22 بهمن 97|حضور آیت‌الله جنتی و کدخدایی در راهپیمایی تهران

دبیر و قائم مقام شورای نگهبان در راهپیمایی 22 بهمن تهران حضور یافتند.

بارش باران و برف در استان تهران پیش بینی می شود

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: از اواخر وقت امروز تا ظهر فردا(شنبه) در سطح استان به خصوص بخش های شمالی احتمال بارش باران، برف،رعد برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.

بارش برف و باران در بیشتر جاده‌های کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران و برف در بسیاری محورهای مواصلاتی کشور طی امروز (۲۰ بهمن ماه) خبر داد و گفت: تردد با زنجیر چرخ در محورهای زنجان - طارم و پاوه- جوانرود الزامی است.

تداوم بارش باران و برف در کشور تا دو روز آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش باران و برف در کشور تا روز چهارشنبه (۲۴ بهمن) گفت: طی امروز برای برخی مناطق جنوب شرق، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.