حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در طراحی دشمن اختلال ایجاد می کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما می دانیم آثار وضعی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال چنان است که در طراحی دشمن اختلال ایجاد می کند.مطالب مرتبط

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در طراحی دشمن اختلال ایجاد می کند

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما می دانیم آثار وضعی راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال چنان است که در طراحی دشمن اختلال ایجاد می کند.

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های دشمن را خنثی می‌کند

رئیس سازمان زندان‌ها گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تمامی نقشه‌های دشمن را نقش بر آب می‌کند و هرجا مردم بوده‌اند دشمن مایوس می‌شود.

قدردانی از حضور دشمن شکن مردم دیار کریمان در راهپیمایی 22 بهمن

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمان واستاندار کرمان از حضور دشمن شکن مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کردند.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را مایوس کرد

بجنورد - ایرنا - استاندار و نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی با صدور پیام مشترکی، حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را موجب یاس دشمن از تعبیر رویاهای آشفته اش خواندند.

فرمانده ناجا: حضور پرشور مردم در راهپیمایی دشمن کورکن است

فرمانده نیروی انتظامی ضمن حضور در میان سیل عظیم راهپیمایان ٢٢ بهمن با بیان اینکه حضور مردم با شکوه است، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز دشمن کورکن است.

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را زمین گیر می کند

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: حضور با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را زمین گیر می کند.]]>

راهپیمایی 22 بهمن پاسخی به دشمن است

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هوشیار و با بصیرت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی دندانشکن به مداخلات آشکار دشمن و رئیس جمهور یاوه گوی آمریکا می دهند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مایوس کرد

شهرکرد- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن را مایوس کرد و همه تحلیل های آن را به هم ریخت.

تهران| حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه‌های دشمنان را نقش برآب می‌کند

‌ائمه جمعه شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام نقشه‌های دشمن را نقش برآب ساخته و می‌تواند پشتوانه قوی برای انقلاب باشد بر حضور گسترده مردم در این راهپیمایی تأکید کردند.

بهمن تماشایی 97| حضور مردم در راهپیمایی امروز نقشه‌های دشمن را نقش برآب کرد+فیلم

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه مردم برای انقلاب ارزش ویژه‌ای قائل‌اند گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن با آرمان امام خمینی (ره) بیعت و به مقام معظم رهبری لبیک گفتند‌.

وحدتی: مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن را ناامید کنند

‌رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی تصریح کرد: مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن را ناامید کنند.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را نا امید کرد

شهرکرد- ایرنا- فرماندار شهرستان لردگان گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ، باعث ناامیدی دشمنان شد.

شکوه چهلم/ حضور دشمن شکن مردم کرمان در راهپیمایی 22 بهمن

مردم ولایتمدارو قدر شناس کرمان با حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن جلوه هایی زیبا از عشق به نظام جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.

بسته شدن راه دشمن با حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

حضور متفکرانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حجت را بر دشمنان تمام کرد .

بهمن تماشایی 97|شکوه حضور غیرتمند مردم بهبهان در راهپیمایی 22 بهمن+فیلم

مردم بهبهان در یوم الله 22 بهمن و جشن 40 سالگی انقلاب همزمان با سراسر کشور در این راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن شرکت کردند.

محسنی اژه‌ای: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن معجزه انقلاب است

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بعد از چهل سال معجزه انقلاب است، گفت: این حضور پیامی برای دشمن دارد و آن این است که این مردم از شرف، عزت و انقلاب و نظامشان دفاع می‌کنند.

راهپیمایی 22 بهمن جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد

سبزوار- ایرنا- نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان داد و آثار جنگ روانی دشمن را نقش بر آب کرد.

امام جمعه شیراز:‌ حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن دشمن را ناامید می‌کند

امام جمعه شیراز گفت: حضور مردم راهپیمایی 22 بهمن دشمن را شگفت‌زده و ناامید می‌کند زیرا آنها با خود می‌گویند ما با انواع تحریم‌ها و کارشکنی‌ها بر این ملت فشار وارد کردیم که به میدان نیایند اما با این وجود باز به میدان آمدند.

حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دشمن‌شکن است

امیر سرلشکر موسوی گفت: قطعا حضور انبوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن‌شکن و مرعوب کننده دشمنان و نشان‌دهنده هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاه‌ها، پرشکوه‌تر از سال‌های قبل خواهد بود.

حضور در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ به جنگ اقتصادی دشمن است

استانها - ایرنا - امامان جمعه سراسر کشور با تاکید بر حضور همه آحاد مردم و سلایق مختلف در راهپیمایی 22 بهمن، گفتند:کسانی که عشق به کشور و نظام دارند در راهپیمایی حضور یابند تا هم انتظارات دشمنان را ناکام گذارند و هم حضورشان پاسخی به جنگ تمام عیار اقتصادی د