«استقلال» مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی/گذشته کشور مطالعه شود

گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: «استقلال» و «آزادی» مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی برای کشور است.مطالب مرتبط

«استقلال» مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی/گذشته کشور مطالعه شود

گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: «استقلال» و «آزادی» مهمترین دست آورد انقلاب اسلامی برای کشور است.

«استقلال» مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی/گذشته کشور مطالعه شود

گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: «استقلال» و «آزادی» مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی برای کشور است.

انقلاب اسلامی، بهار علمی برای ما به ارمغان آورد

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دستاوردهای چهل سال گذشته، گفت: انقلاب اسلامی ایران برای میهن ما بهار و تحول علمی به ارمغان آورد.

حفظ استقلال به معنی قطع ارتباط با کشورهای جهان نیست

تهران – ایرنا – مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت گفت: از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، به دست آمدن استقلال است ولی حفظ این استقلال به مفهوم قطع ارتباط با سایر کشورهای جهان نیست.

انقلاب برای ملت ایران عزت و آزادی به ارمغان آورد

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه اهل سنت سرپل ذهاب گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری های پیامبرگونه امام راحل توانست برای ملت ایران عزت و آزادی و استقلال را به ارمغان آورد.

استقلال در همه امور مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است

انقلاب اسلامی، بهار علمی برای میهن ما به ارمغان آورد

قزوین - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دستاوردهای بدست آمده برای کشور در حوزه های علمی طی چهل سال گذشته،گفت: انقلاب برای میهن اسلامی ما بهار و تحول علمی به ارمغان آورده است.

میرزاده: بزرگترین دستاورد انقلاب استقلال است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین دستاورد انقلاب را در این چهار دهه استقلال کشور دانست و عنوان کرد: بزرگترین دستاورد ما بر اساس شعاری که در زمان انقلاب سر می‌دادیم استقلال است.

مهم ترین دستاورد انقلاب بازگشت دین به مسیر زندگی بود

تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران با صدور پیامی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را همت برای بازگشت دین به مسیر زندگی دانست که موجب استقلال و خود باوری، اعتماد به نفس فردی، اجتماعی، ملی و البته جهانی

روایت امام جمعه ارومیه از ‌موفقیت‌های انقلاب؛‌ ‌رهنمودهای رهبری ‌دشمنان را ناامید می‌کند+فیلم‌

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: استقلال سیاسی مهمترین دستاورد انقلاب در 4 دهه اخیر است و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و مقاومت مردم ضامن بقای کشور و مایوس کننده همیشگی دشمنان است.

انقلاب اسلامی 40سال مجاهدت برای استقلال و رشد است

مادرید - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران درکوبا بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، طی مصاحبه ای با رادیو هاوانا، گفت که مردم ایران در مجاهدتی 40 ساله، برای استقلال، رشد و توسعه کشور تلاش می کنند.

مطالعه طرح هادی در 127 روستا مراغه انجام شده است

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: مطالعه طرح هادی در 127 روستا مراغه اجرا شده که از این تعداد دوره 10 ساله 45 روستا به اتمام رسیده و به تجدید نظر و مطالعه مجدد نیاز دارد.

استقلال‌طلبی، خودباوری و اعتماد به‌نفس از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

یک عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی تاکید کرد: استقلال‌طلبی، خودباوری و اعتماد به‌نفس از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است که در کارنامه چهل ساله انقلاب می‌درخشد. ماهیت استقلال‌طلبانه و خودباوری مردم ایران باعث عدوات آمریکا و استکبار جهانی است و د

انقلاب اسلامی بر اساس علم روز قابل پیش بینی نبود

قشم - ایرنا - دبیر شورای راهبردی روابط خارجی کشور گفت: علوم انسانی در دوره بروز انقلاب توانایی پیش بینی آن را نداشت زیرا انقلاب های سوسیالیستی را مطالعه کرده بودند و نمونه ای از انقلاب مذهبی را در مطالعات خود نداشتند.

انقلاب اسلامی بر اساس علم روز قابل پیشبینی نبود

قشم - ایرنا - دبیر شورای راهبردی روابط خارجی کشور گفت: علوم انسانی در دوره بروز انقلاب توانایی پیشبینی آن را نداشت زیرا انقلاب های سوسیالیستی را مطالعه کرده بودند و نمونه ای از انقلاب مذهبی را در مطالعات خود نداشتند.

عارف: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی استقلال و آزادی است

رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی را استقلال و آزادی دانست و تاکید کرد که تا مردم در صحنه هستند انقلاب انقلاب پایدار می ماند.

عزتمندی و اقتدار مهمترین دستاوردجمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته است

­مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: اصل کلی که در همه دوره ها و البته با برنامه های متفاوت در سیاست خارجی بر آن تکیه شده است عزت، حکمت و مصلحت است.

ولایتی : مهمترین دستاورد جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته عزتمندی و اقتدار است

­مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت : اصل کلی که در همه دوره ها و البته با برنامه های متفاوت در سیاست خارجی بر آن تکیه شده است عزت، حکمت و مصلحت است .

ولایتی : عزتمندی و اقتدار ، مهمترین دستاورد جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته

­مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت : اصل کلی که در همه دوره ها و البته با برنامه های متفاوت در سیاست خارجی بر آن تکیه شده است عزت، حکمت و مصلحت است .

استقلال طلبی، خودباوری و اعتماد به نفس از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است

یک عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی تاکید کرد: استقلال طلبی و خودباوری و اعتماد به نفس یکی از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است که در کارنامه چهل ساله انقلاب می‌درخشد. ماهیت استقلال طلبانه و خود باوری مردم ایران باعث عدوات آمریکا استکبار جهانی است