سفر سرزده وزیر دفاع آمریکا به افغانستان

پاتریک شاناهان وزیر دفاع موقت آمریکا در سفری غیرمنتظره و در شرایطی که آمریکا سرگرم مذاکرات صلح با طالبان است، وارد کابل پایتخت افغانستان شدمطالب مرتبط

سفر سرزده وزیر دفاع آمریکا به افغانستان

پاتریک شاناهان وزیر دفاع موقت آمریکا در سفری غیرمنتظره و در شرایطی که آمریکا سرگرم مذاکرات صلح با طالبان است، وارد کابل پایتخت افغانستان شد

سفر سرزده وزیر دفاع آمریکا به کابل

منابع خبری از ورود وزیر دفاع آمریکا به کابل خبر دادند.

سفر وزیر دفاع آمریکا به افغانستان

وزیر دفاع موقت آمریکا در اولین سفر خارجی‌اش به عنوان وزیر امروز دوشنبه وارد کابل شد.

جمهوری چک آماده خروج از افغانستان پس از آمریکاست

براساس گفته وزیر دفاع جمهوری چک اگر آمریکا تصمیم بگیرد تا نیروهایش را از افغانستان خارج کند، این کشور نیز به تبعیت از واشنگتن نیروهای خود را از افغانستان خارج می‌کند.

سفر غیرمنتظره سرپرست وزارت دفاع آمریکا به افغانستان

سرپرست وزارت دفاع آمریکا برای ارزیابی وضعیت افغانستان، دیدار با مقامات افغان و فرماندهان آمریکایی در سفری از پیش اعلام نشده وارد کابل شد.

آمریکا: به تنهایی از افغانستان خارج نمی‎شویم

سرپرست وزارت دفاع آمریکا می‎گوید خروج احتمالی از افغانستان با هماهنگی سایر متحدین ناتو و با مشایعت آنها انجام خواهد شد.

آمریکا به تنهایی افغانستان را ترک نمی کند/واشنگتن به ناتو متعهد است

سرپرست وزارت دفاع آمریکا گفت که این کشور به تنهایی افغانستان را ترک نمی‌کند.]]>

سرپرست وزارت دفاع آمریکا:همکاری با ارتش افغانستان ادامه می یابد

کابل - ایرنا - سرپرست وزارت دفاع آمریکا درسفری اعلام نشده به کابل گفت که ارتش افغانستان را تنها نمی گذارد و نیروهای نظامی این کشور در بخش آموزش، تجهیز و مبارزه با تروریسم با آنها همکاری را ادامه خواهند داد.

کنفرانس مونیخ؛ تاکید بر نابودی داعش با مشارکت جمعی

وزیر دفاع آلمان در کنفرانس مونیخ ریشه‌کن کردن تروریسم را در گرو بازسازی و ثبات پایدار کشورها دانست. سرپرست وزارت دفاع آمریکا نیز گفت، واشنگتن مقابله با داعش را به کمک شرکای منطقه‌ای از جمله افغانستان، تشدید خواهد کرد.

وزیر دفاع موقت آمریکا: ایالات متحده به ناتو پایبند است

وزیر دفاع موقت آمریکا گفته که از یک "ناتوی قوی" حمایت می‌کند.

آمریکا و ناتو درباره صلح افغانستان گفت وگو کردند

نیویورک- ایرنا- سرپرست وزارت دفاع آمریکا و دبیرکل ناتو درباره عراق، صلح افغانستان و آینده ناتو با توجه به خروج از پیمان موشک های هسته ای میان برد با روسیه تبادل نظر کردند.

همکاری نظامی افغانستان و آمریکا ادامه می یابد

کابل - ایرنا - سرپرست وزارت دفاع آمریکا در دیدار با رئیس جمهوری افغانستان اعلام کرد که همکاری نظامی دو کشور تا زمان تحقق کامل صلح ادامه می یابد.

افشای هدف سفر جانشین وزیر دفاع آمریکا به بغداد

وزارت دفاع ‌آمریکا هدف سرپرست وزارت دفاع این کشور از سفر ناگهانی به بغداد را اعلام کرد.

سرپرست وزارت دفاع آمریکا وارد کابل شد

تهران - ایرنا - 'پت شاناهان' سرپرست وزارت دفاع آمریکا روز دوشنبه در سفری از پیش تعیین نشده برای رایزنی با دولت افغانستان و فرماندهان آمریکایی مستقر در این کشور وارد کابل شد.

مقام روس: خروج آمریکا از افغانستان خلایی ایجاد نمی کند

تهران - ایرنا - نماینده ویژه ریاست جمهوری روسیه در امور افغانستان گفت که خروج نیروهای آمریکا از افغانستان خلایی در قدرت ایجاد نخواهد کرد و طالبان می تواند یک متحد بالقوه در مبارزه علیه داعش در افغانستان باشد.

«حامدکرزی»: آمریکا و پاکستان عامل ادامه جنگ در افغانستان هستند

رئیس جمهور سابق افغانستان اعلام کرد، تا زمانی که آمریکا و پاکستان دست از مداخله برندارند صلح در افغانستان برقرار نخواهد شد، آمریکا و پاکستان عاملان اصلی ادامه جنگ در این کشور هستند.

همکاری نظامی کابل-واشنگتن تا برقراری صلح ادامه می‌یابد

در دیدار سرپرست وزارت دفاع آمریکا با رئیس جمهور افغانستان تاکید شد که همکاری‌های نظامی دو کشور تا زمان برقراری صلح در افغانستان ادامه خواهد داشت.

وزیر دفاع موقت آمریکا وارد بغداد شد

سرپرست وزارت دفاع آمریکا در سفری غیرمنتظره وارد بغداد شد.

پرتاپ روزانه 20 بمب توسط جنگنده‌های آمریکایی در افغانستان

آمارهای جدید نهادهای رسمی ارتش آمریکا نشان می‌دهد که در سال گذشته میلادی حملات هوایی آمریکا در افغانستان افزایش بی‌سابقه‌ای داشته و جنگنده‌های آمریکایی بطور متوسط روزانه 20 بمب را در افغانستان به کار برده‌اند.

باقری: آمریکا باید به اشغال سوریه پایان دهد

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، روز پنج‌شنبه با ارتشبد پایگو وزیر دفاع روسیه و سپهبد حلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه، در سوچی روسیه ملاقات و مذاکره کرد.