ویدئو / آخرین اکران‌های سینمای رسانه‌ها در جشنواره فیلم و نامزدهای سیمرغ

سی‌هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر،روز یکشنبه - ۲۱ بهمن - با اکران فیلم‌های «حمال طلا»، «آشفتگی» و «ماجری نیمروز؛رد خون» برای اهالی رسانه به نمایش درآمد. در پایان این روز، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر این دوره جشنواره نامزدهای سیمرغ بلورین در شاخه‌های مختلف رامطالب مرتبط

ویدئو / آخرین اکران‌های سینمای رسانه‌ها در جشنواره فیلم و نامزدهای سیمرغ

سی‌هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر،روز یکشنبه - ۲۱ بهمن - با اکران فیلم‌های «حمال طلا»، «آشفتگی» و «ماجری نیمروز؛رد خون» برای اهالی رسانه به نمایش درآمد. در پایان این روز، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر این دوره جشنواره نامزدهای سیمرغ بلورین در شاخه‌های مختلف را

ویدئو / آخرین اکران‌های سینمای رسانه‌ها درجشنواره سی و هفتم و نامزدهای سیمرغ

سی‌هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر،روز یکشنبه -۲۱ بهمن-با اکران فیلم‌های «حمال طلا»، «آشفتگی» و «ماجری نیمروز؛رد خون» برای اهالی رسانه به نمایش درآمد.در پایان این روز، ابراهیم داروغه‌زاده، دبیر این دوره جشنواره نامزدهای سیمرغ بلورین در شاخه‌های مختلف را معرف

نشست رسانه‌ای اعلام نامزدهای سیمرغ جشنواره فیلم فجر۹۷

نشست رسانه‌ای اعلام نامزدهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، شامگاه یکشنبه ۲۱ بهمن ماه در پردیس ملت با حضور ابراهیم داروغه‌زاده دبیر و مسعود نجفی مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره برگزارشد.

گزارش ویدئویی مهر از آخرین روز جشنواره فیلم فجر

فیلم‌های "آشفتگی"، "حمال طلا" و همچنین "ماجرای نیمروز - رد خون" آخرین فیلم‌هایی بودند که در روز پایانی جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه‌ها به نمایش درآمدند.

نامزدهای سی و هفتمین جشنواره فجر معرفی شدند

در آخرین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، نامزدهای دریافت سیمرغ در بخش‌های مختلف توسط ابراهیم داروغه‌زاده دبیر جشنواره معرفی شدند.

ویدئو / پایان جشنواره فیلم فجر با اهدای شش سیمرغ به «شبی که ماه کامل شد»

سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر با معرفی برگزیدگان از سوی هیات داوران و مردم به کار خود پایان داد. در این دوره، شش سیمرغ بلورین به فیلم «شبی که ماه کامل شد»به کارگردانی نرگس آبیار، چهار سیمرغ به «مسخره‌باز» به کارگردانی همایون غنی زاده، سه سیمرغ به «متر

ویدئو / پایان جشنواره فیلم فجر با شش سیمرغ برای «شبی که ماه کامل شد»

سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر با معرفی برگزیدگان از سوی هیأت داوران و مردم به کار خود پایان داد. در این دوره، شش سیمرغ بلورین به فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، چهار سیمرغ به «مسخره‌باز» به کارگردانی همایون غنی‌زاده، سه سیمرغ به «مت

معرفی نامزدهای بخش سودای سیمرغ و نگاه نو جشنواره فیلم فجر/ شبی که ماه کامل شد رکوردار بیشترین نامزدی

نامزدهای بخش سودای سیمرغ و نگاه نو سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر طی مراسمی معرفی شدند. ]]>

گزارش ویدئویی مهر از هشتمین روز جشنواره فیلم فجر

هشتمین روز جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه‌ها ابتدا با اکران بسته فیلم‌های کوتاه آغاز شد و پس از آن سه فیلم(متری شش و نیم)، (ایده اصلی) و (سرخپوست) به نمایش درآمدند.

ویدئو / نارضایتی از ادامه فیلم‌های تلخ و محوریت قتل در پردیس ملت

اکران نهمین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت، به نمایش مستند «همه چیزهایی که جایشان خالی‌ست» و فیلم‌های سینمایی«سونامی»، «جان‌دار» و «قسم» اختصاص داشت. ادامه محوریت قتل و تلخی در دو فیلم اکران‌شدۀ روز نهم باعث نارضایتی اهالی رسانه شده بود.

متن و حاشیه جشنواره فیلم فجر

کلاکت در آخرین روز‌های جشنواره فیلم فجر، متن و حاشیه فیلم‌ها و سینمای رسانه‌ها را مرور کرده است

ویدئو / اکران‌ فیلم‌های راضی‌کننده و بحث‌برانگیز در پردیس ملت

اکران هشتمین روز جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی ملت به نمایش چند فیلم کوتاه و فیلم‌های سینمایی «متری شش و نیم»، «ایده اصلی» و «سرخپوست» اختصاص داشت.

سرخپوست باز هم رکورد زد/استقبال ۲ هزار نفری از سیمرغ و پروانه ها

گرگان- در ششمین شب اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر باز هم فیلم سینمایی سرخپوست رکورد زد و با ظرفیت تکمیل اکران شد.

شانزدهمین جشنواره فیلم فجر مشهد پنجشنبه شب پایان می یابد

مشهد- ایرنا- رئیس اداره سینمایی و سمعی – بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: پنجشنبه شب آخرین اکران فیلمهای شانزدهمین جشنواره فیلم فجر در 6 سینمای مشهد انجام و دفتر این دوره از جشنواره بسته می شود.

سیمرغی که به خانه ملت رسید

تهران-ایرنا- مستند «بهارستان خانه ی ملت» پس از اکران موفقیت آمیز در جشنواره سینما حقیقت موفق شد تا سیمرغ بهترین فیلم مستند را از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر دریافت کند.

معرفی فیلم‌های روز دهم جشنواره فجر

در آخرین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم‌های«آشفتگی»، «حمال طلا» و «ماجرای نیمروز: رد خون» اکران می‌شوند، که در این بخش به معرفی اجمالی آن‌ها می‌پردازیم.

آخرین سانس‌های فوق‌العاده «فجر ۳۷» به کدام فیلم‌ها رسید

همزمان با اهدای سیمرغ‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، برخی از آثار حاضر در این رویداد سینمایی آخرین سانس‌های فوق‌العاده را در شام ۲۲ بهمن پشت سر گذاشتند.

سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر در دستان خانواده تئاتر

تهران- ایرنا- سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر به برگزیدگانی تعلق گرفت که پیشتر بهترین تندیس‌های جشنواره تئاتر را به دست آورده بودند اما کسی آنان را به یاد نمی‌آورد.

ویدئو / پنج فیلم پرفروش هفته - ۲۴ بهمن ۹۷

از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۱۷ تا ۲۴ بهمن ۱۳۹۷) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.

واکنش عضو شورای مرکزی انجمن جلوه‌های ویژه میدانی به نامزدهای این بخش در جشنواره فیلم فجر

رضا ترکمان می‌گوید: اعضای هیات داوران باید در هنگام اعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجر در بخش‌های تخصصی دقت بسیاری داشته باشند. ]]>