آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

 فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم؛ پیام ما برای ملت‌های منطقه و کشورهای همسایه نیز پیام صلح و دوستی است.مطالب مرتبط

اخبار رزمایش| امیر نصیرزاده: آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان رزمایش فداییان ولایت گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم/ تشریح دستاوردهای نهاجا

 فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم؛ پیام ما برای ملت‌های منطقه و کشورهای همسایه نیز پیام صلح و دوستی است.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

 فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم؛ پیام ما برای ملت‌های منطقه و کشورهای همسایه نیز پیام صلح و دوستی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش: آماده پاسخ‌گویی به هر تهدیدی هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش«فدائیان حریم ولایت» تصریح کرد: آماده پاسخ‌گویی به هر تهدیدی هستیم.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم/ شلیک مهمات هوشمند و دوربرد از پهپادها در آینده نزدیک

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه به بخش اعظمی از اهداف پیشبینی شده در هشتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت رسیدیم، گفت: در سال های آینده شاهد شلیک مهمات هوشمند و دوربرد از پهپادها خواهیم بود.

با نگاه خدمتی در مسیر پاسخگویی به مردم هستیم

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست سراسری مدیران کل ستادی و اجرایی این سازمان اظهار داشت: پاسخگویی با نگاه خدمتی نسبت به مردم محقق می شود و خوشبختانه در مسیر پاسخگویی به مردم هستیم.

آماده تعامل بیشتر با شرق هستیم

دهلی نو - ایرنا- وزیر امور خارجه با تاکید بر این که ما آماده تعامل بیشتر با شرق و طرف های دیگر هستیم، گفت: هند در شرایط سخت در کنار جمهوری اسلامی ایران بوده و در زمان‌های بهتر هم در کنار ما خواهد بود.

المعلم: آماده آغاز گفت وگوهای سوری- سوری هستیم

تهران-ایرنا- ولید المعلم وزیر خارجه سوریه روز سه شنبه در دیدار با گیر پدرسن نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد ضمن تاکید بر خروج نیروهای خارجی غیرقانونی از سوریه، گفت: آماده آغاز گفت وگوهای سوری- سوری هستیم.

آماده همکاری با دولت برای حل مشکلات مردم هستیم

مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: برای حل مشکلات مردم آماده همکاری با همه بخش ها از جمله دولت هستیم.

کی روش: برای دیدار با عراق کاملا آماده هستیم

دوبی- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه ایران و عراق به مرحله حذفی جام ملت ها صعود کرده اند و دلیلی برای حساسیت دیدار فردا وجود ندارد، گفت: ما برای دیدار فردا برابر عراق کاملا آماده هستیم.

زباله تهدیدی برای دریای زیبای محمودآباد+فیلم

سال‌ها با دپوی زباله‌های شهری و عفونی تهدیدی بر سواحل خزر محمودآباد شده و مسئولان استانی به راحتی از نابودی دریا چشم‌پوشی می‌کنند.

پیتسی: آماده بازی با ژاپن هستیم

سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان از دلیل شکست تیمش برابر قطر سخن به میان آورد. او گفت که آماده بازی برابر ژاپن هستند.

لاوروف: آماده مذاکره با آمریکا برای نجات معاهده موشکی هستیم

وزیر خارجه روسیه گفت: به رغم شکست مذاکرات با واشنگتن درباره معاهده منع موشک‌های میان‌برد، اما مسکو آماده ادامه مذاکرات برای نجات این معاهده است.

انقلاب اسلامی با هیچ تهدیدی آسیب نخواهد دید

امام جمعه رشت گفت : دشمنان بدانند انقلاب اسلامی با هیچ تهدیدی آسیب نخواهد دید و ترفندهای بی حاصل دشمنان عزم آحاد ملت را راسخ تر خواهد کرد.

کمبود مواد غذایی ، تهدیدی برای آینده بشریت

نتایج بررسی های جدید نشان می دهد عادات غذایی افراد باید تغییر یابد تا از بحران کمبود مواد غذایی در آینده که تهدیدی برای انسانهاست جلوگیری شود.

روسیه: در صورت هر تهدیدی از سوی بریتانیا حق تلافی را محفوظ می‌دانیم

وزارت خارجه روسیه هشدار داد چنانچه پایگاه‌های ارتش بریتانیا پس از بریگزیت تهدیدی برای روسیه یا متحدانش باشد، حق اقدامات تلافی‌جویانه مناسب را برای خود محفوظ می‌داند.

نمک دریا ، تهدیدی برای سلامت جامعه

برخی صاحب نظران عرصه سلامت نمک دریا را تهدیدی برای سلامت جامعه می‌دانند.

سوریه آماده همکاری با نماینده جدید سازمان ملل است

تهران - ایرنا - معاون وزیر خارجه سوریه با تاکید بر موضع همیشگی کشورش در پشتیبانی از تلاش های صادقانه بین المللی برای پایان دادن به بحران سوریه گفت: آماده همکاری با «گیر پیدرسون» نماینده جدید سازمان ملل هستیم.

اندیمشک آماده میزبانی مسابقات بین المللی کشتی جام تختی است

اهواز - ایرنا - رییس هیات کشتی خوزستان با بیان اینکه آماده برگزاری مسابقات بین المللی جام تختی در اندیمشک هستیم گفت:در این راستا امکانات ورزشی این شهرستان با حضور سرپرست فدراسیون کشتی مورد بررسی قرار گرفت.

نجفی حاضر به پاسخگویی به سوالات خبرنگاران نشد

پس از پایان نشست شهرداران تهران در دوران شکوهمند انقلاب اسلامی خبرنگاران به سراغ محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران رفتند که وی حاضر به پاسخگویی به سوالات آنها نشد.