رژیم آمریکا دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است

سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت:آمریکا از یک توافق جامع و مشروع که محصول مذاکره بود، خارج شده و اکنون از اینکه نمی‌تواند جایگزینی برای آن پیدا کند دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است.مطالب مرتبط

رژیم آمریکا دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است

سخنگوی دستگاه دیپلماسی گفت:آمریکا از یک توافق جامع و مشروع که محصول مذاکره بود، خارج شده و اکنون از اینکه نمی‌تواند جایگزینی برای آن پیدا کند دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است.

قاسمی: رژیم آمریکا دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است

سخنگوی وزارت امور خارجه با رد سخنان و اتهامات بی‌بنیان وزیرامور خارجه آمریکا در قاهره خاطرنشان کرد: رژیم آمریکا دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است.

رژیم آمریکا دچار نوعی یاس و عصبانیت مزمن شده است/ لزوم حفظ هوشیاری تمامی ملت‌‌های منطقه در مقابل نیرنگ مقامات آمریکایی

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: رفتار آمریکا نشان می‌‌دهد که به دنبال تفرقه‌‌افکنی و ایجاد یک هرج و مرج جدید در این منطقه است که لزوم حفظ هوشیاری تمامی ملت‌‌های منطقه در مقابل نیرنگ و سیاست‌‌های تفرقه‌‌انگیز مقامات آمریکایی را دو چندان می‌‌کند.]]>

سردبیر بلومبرگ نیوز: شاهد نوعی تنش درونی در دولت آمریکاهستیم

تهران - ایرنا - سردبیر و خبرنگار نشریه بلومبرگ نیوز روز شنبه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی فرانس 24، با اشاره به اعلام خروج آمریکا از سوریه، تاکیدکرد که رئیس جمهور آمریکا دچار اشتباهات زیادی شده است و اکنون شاهد نوعی تنش درونی در دولت واشنگتن هستیم.

پرتاب ماهواره به فضا در دهه فجر عصبانیت آمریکا را به همراه دارد

چادگان - امام جمعه چادگان گفت:در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی شاهد پرتاب سه ماهواره به فضا خواهیم بود که اقتدار ایران را به نمایش گذاشته و به یقین عصبانیت آمریکا را به همراه دارد.

تعطیلی دولت آمریکا دامن کنگره را هم گرفت

نیویورک - ایرنا - تعطیلی دولت آمریکا که با اصرار ترامپ برای تامین بودجه دیوار مرزی وارد روز بیستم شده است، کنگره آمریکا را هم به دلیل اختلاف در این مساله دچار نوعی تعطیلی کرده است و نمایندگان نمی توانند برای تصویب هیچ طرحی به توافق برسند.

عصبانیت ترامپ از سؤال خبرنگار نیویورک تایمز

تهران- ایرنا- به گزارش تارنمای 'سی ان بی سی' آمریکا، دونالد ترامپ رییس جمهوری امریکا روز دوشنبه در پاسخ به خبرنگار نیویورک تایمز درباره رابطه احتمالی وی با روسیه با عصبانیت گفت: «هرگز برای روسیه کار نکرده ام».

سرفه مزمن نیاز به درمان دارد

در اغلب موارد پس از بهبود سرماخوردگی، سرفه‌های مزمن ادامه پیدا می‌کند اما دلیل تداوم آن چیست؟

پژوهشگران دچار نوعی سردرگمی شده‌اند/ ضرورت تدوین سند بالادستی پژوهش در کشور

یک پژوهشگر نمونه بر ضرورت تدوین سند بالادستی پژوهش در کشور تاکید کرد و گفت: در این صورت پژوهشگران ما دچار سردرگمی نخواهند شد و هدف غایی عرصه پژوهش مشخص خواهد شد.

چرت نظامی صهیونیست آبروی مرکاوا را ریخت

تهران-ایرنا- منابع صهیونیستی اذعان کردند که در اثر به خواب رفتن نظامیان این رژیم در یک تمرین نظامی تانک مرکاوای ارتش این رژیم دچار انحراف شدید و سانحه شده است.

شیبانی: آمریکا از ابتدا در بحران سوریه دچار سردرگمی بود

سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در سوریه می‌گوید آمریکا در رابطه با خاورمیانه و پرونده سوریه از ابتدای بحران تاکنون دچار سردرگمی استراتژیک بوده و نتوانسته رویکرد مشخصی را تعیین کند.

دستگاه محاسباتی آمریکا همچنان دچار ضعف

امام جمعه کیش گفت: تاریخ نشان داده، دستگاه محاسباتی آمریکا همچنان دچار ضعف است.

ناراحتی اروپا از ترامپ می‌تواند اوضاع را تغییر بدهد

مشاور سابق وزارت خارجه آمریکا معتقد است که روابط ایران با کشورهایی چون روسیه، هند و چین موجب تقویت بلوک شرق شده و عصبانیت اروپائیها از ترامپ می تواند به دنباله روی آنها از آمریکا پایان بدهد.

نتانیاهو:خروج آمریکا از برجام مهمترین اتفاق سال گذشته بود

تهران- ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی خروج آمریکا از برجام و مقابله با حضور ایران در سوریه را دو رویداد مهم سال 2018 برای این رژیم دانست.

آمریکا در صدد خرید سامانه موشکی از رژیم صهیونیستی

نهاد نظامی آمریکا قصد دارد برای حفاظت از نظامیان خود مستقر در کشورهای خارجی، سامانه‌های گنبد آهنین ساخت رژیم صهیونیستی را آزمایش و احتمالا به کار بگیرد.

بیماری‌های مزمن اقتصاد ایران قبل از تحریم‌ها به چالش تبدیل شده است

معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به تحریم‌ها علیه ایران گفت: اقتصاد ما قبل از این تحریم‌ها از مجموعه‌ای از بیماری‌های مزمن رنج می‌برده و خود این بیماری‌ها به دلیل اینکه در سال‌های مختلف تکرار شده، تبدیل به چالش و ابرچالش شده است.

ارتش و سپاه تا نابودی رژیم صهیونیستی دست از دست هم در نمی‌آورند

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.

تئاتر و ترجمه و ضرورت بازگشت به خویشتن

تهران-ایرنا- سابقه ی طولانی ترجمه متون تئاتر در ایران به رغم شروع مناسب و کارکردی که در راه اعتلای فرهنگی داشته، امروز به قول جامعه شناسان دچار نوعی از کژکارکرد یا کارکردی نامتناسب شده است.

ارتش و سپاه تا اضمحلال رژیم صهیونیستی دست از دست هم در نمی‌آورند

فرمانده کل ارتش با تاکید بر این‌که «تا اضمحلال رژیم صهیونیستی ارتش و سپاه دست از دست یکدیگر بر نخواهند داشت» گفت: در فضای مجازی هم، دشمنان انقلاب اسلامی باید قدرت مدافعان انقلاب و اسلام را ببینند و دچار رعب و وحشت شوند.

هراس آمریکا و رژیم صهیونیستی از نام «فاطمیون»

عضو مجلس خبرگان رهبری: آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز از نام لشکر فاطمیون به هراس می‌افتند