تاکید بر گرامیداشت ویژه ۴۰ سالگی انقلاب

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت : در چهل سالگی انقلاب باید جشن‌های بزرگ و بی نظیری برای کورکردن چشم دشمنان و امیدوار کردن ملت ایران برگزار شود.مطالب مرتبط

۴۰ کتاب جدید مرکز اسناد انقلاب معرفی شد

۴۰ جلد کتاب از تولیدات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب معرفی و رونمایی شد.

40 کتاب جدید مرکز اسناد انقلاب معرفی شد

40 جلد کتاب از تولیدات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب معرفی و رونمایی شد.

جوانگرایی در گام دوم انقلاب

بیرجند - ایرنا - بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی از آن جهت اهمیت دارد که جوانان ایران را در آن مورد خطاب قرار دادند و توجه به این موضوع یکی از اهداف اصلی گام دوم انقلاب به شمار می رود.

جوانگرایی در گام دوم انقلاب

بیرجند - ایرنا - بیانیه راهبردی رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی از آن جهت اهمیت دارد که جوانان ایران را در آن مورد خطاب قرار دادند و توجه به جوانگرایی یکی از اهداف اصلی گام دوم انقلاب به شمار می رود.

کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره در چهل سالگی انقلاب اسلامی

سومین کنگره «کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در چهل سالگی انقلاب اسلامی» دوشنبه ۲۰ اسفند ماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

رسانه های کرمان هنرمندانه رویداد چهل سالگی انقلاب و کنگره6500شهید را پوشش دادند

کرمان - ایرنا - رسانه های تصویری و نوشتاری استان کرمان در حرکتی منسجم و هنرمندانه دو رویداد ملی چهل سالگی انقلاب اسلامی و کنگره 6500شهید این استان را پوشش خبری مطلوب دادند.

بیانیه گام دوم انقلاب آینده پژوهی است

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، حرکت مستمر و سازنده ای را بعد از 40 سالگی شروع کرده ایم و رهبر بصیر انقلاب مسیر آینده نگری و آینده پژوهی انقلاب را ترسیم کرده اند.

بیانیه گام دوم انقلاب آینده پژوهی است

بیرجند - ایرنا - نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، حرکت مستمر و سازنده ای را بعد از 40 سالگی شروع کرده ایم و رهبر بصیر انقلاب مسیر آینده نگری و آینده پژوهی انقلاب را ترسیم کرده اند.

تاکید رادیو بر تولید برنامه‌های طنز در نوروز/«صبح جمعه با شما» ویژه می‌شود

معاون صدا با تاکید بر تولید برنامه‌های طنز در ایام نوروز، اعلام کرد که هفت شبکه رادیویی برنامه‌هایی در حوزه طنز را روی آنتن می‌فرستند و در این بین برنامه «صبح جمعه با شما» به صورت ویژه پخش خواهد شد.

بیانیه گام دوم انقلاب بر تربیت و ارشاد نسل جدید تاکید دارد

تبریز - ایرنا - فرماندار مرند گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب بر تربیت و ارشاد نسل جدید برای حفظ و مانایی انقلاب اسلامی تاکید شده است.

افزایش ۴۰ برابری تولیدات صید و آبزی‌پروری کشور در چهل سالگی انقلاب

رئیس سازمان شیلات کشور، از افزایش ۴۰ برابری تولیدات صید و آبزی‌پروری کشور در چهل سالگی انقلاب خبر داد.]]>

گام دوم انقلاب را با نام و یاد شهدا برداریم

کرج - ایرنا - نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت 22 اسفند ماه روز شهدا گفت: گام دوم انقلاب اسلامی را باید با نام و یاد شهدای والامقام برداریم و در مسیر آرمان های والای این عزیزان حرکت کنیم .

جوانان نقش ویژه ای در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی دارند

مرند – امام جمعه مرند نقش جوانان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را ویژه و رسالت نخبگان را مهم و سنگین ارزیابی کرد.

رونمایی از کتاب نشان افتخار زنان در 40 سالگی انقلاب

از کتاب نشان افتخار زنان در 40 سالگی انقلاب رونمایی شد.

تشریح سه گسل بزرگ در مقیاس جهانی/ فرهنگ اسلامی با پیروزی انقلاب وارد مرحله مرحله تمدن‌سازی شده است

دستیار ویژه فرمانده کل قوا تاکید کرد: فرهنگ و تمدن اسلامی در مقابل فرهنگ لیبرال دموکراسی از اروپا گرفته تا آمریکا و در مقابل تمدن شرق یعنی بودیسم و هندوئیسم وجود دارد. این فرهنگ تمدن نوین اسلامی است که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران هم تبدیل به یک فرهنگ ش

حمایت آمریکا از خواسته‌های الجزایری‌ها/نورالدین بدوی: الجزایر مرحله ویژه‌ای را پشت‌سر می‌گذارد

آمریکا بر حق مردم الجزایر برای برگزاری انتخاباتی آزاد و شفاف تاکید و حمایت خود از روند سیاسی در این کشور را اعلام کرد. نخست وزیر جدید الجزایر نیز تاکید کرد، این کشور مرحله ویژه‌ای را پشت سر می‌گذارد و مردم الجزایر انتظار دارند تمامی خواسته‌هایشان برآورده

تاکید بیانیه گام دوم انقلاب میدان دادن به جوانان است

مشهد - ایرنا - دبیر حزب اسلامی کار در خراسان رضوی گفت: توجه بیشتر به جوانان، میدان دادن به آنان، تلاش برای شکوفایی استعدادها و بهره گیری از این قشر بانشاط در بخش های مدیریتی از محورهای مورد تاکید بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب است.

همایش سی سالگی مرکز اسناد انقلاب اسلامی

مرکز اسناد انقلاب اسلامی مرکزی بدون وابستگی مالی به دولت ها و مستقل از همه قدرت ها فعالیت می کند

یک فعال سیاسی: تاکید بیانیه گام دوم انقلاب میدان دادن به جوانان است

مشهد- ایرنا- دبیر حزب اسلامی کار در خراسان رضوی گفت: توجه بیشتر به جوانان، میدان دادن به آنان، تلاش برای شکوفایی استعدادها و بهره گیری از این قشر بانشاط در بخشهای مدیریتی از محورهای مورد تاکید بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب است.

۱۵ خط ویژه اتوبوسرانی برای بازدید از نمایشگاه کتاب/ حذف پارکینگ خودروهای شخصی در مصلی

قائم‌مقام معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به برگزاری سی‌ودومین نمایشگاه کتاب تهران تاکید کرد: در ایام برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب، خط ۱ و ۳ مترو به بازدیدکنندگان خدمات ویژه‌ای را ارائه خواهند داد و ۱۵ خط ویژه اتوبوس‌رانی نیز برای نما