کنترل قیمت با دولت، نظارت بر قیمت با مردم

آیت الله طباطبایی نژاد: کنترل قیمت کالا‌ها در بازار بر عهده دولت است و دولتمردان باید قیمت‌ها را معین کنند.مطالب مرتبط

ویدئو / تیر آخر برای کنترل قیمت گوشت

طی ماه‌های اخیر قیمت گوشت قرمز افزایش کم‌سابقه‌ای را تجربه کرد. با وجود عرضه گوشت منجمد برای تنظیم بازار، دولت نتوانست قیمت این محصول پروتئینی را کنترل کند تا در نهایت ناچار شود برای تأمین و توزیع گوشت گرم و تازۀ قرمز، به واردات روی بیاورد. در این راستا،

اصفهان| توزیع میوه شب عید با نظارت بیشتر دولت همراه باشد؛ میوه عید افزایش قیمت ندارد

رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشان اصفهان از ثبات قیمت در بازار میوه خبر داد و گفت: با ذخیره میوه دولتی این کالا به اندازه کافی و با قیمت مطلوب در بازار برای شب عید مردم عرضه می‌شود.

بازار شکر در کرمان کنترل شود/ لزوم افزایش نظارت‌ بر قیمت ها

کرمان - استاندار کرمان با انتقاد از قیمت هشت هزار تومانی شکر در بازار کرمان گفت: قیمت این کالا برای هر کیلو نباید بیشتر از سه هزار تومان باشد.

دولت برای جلوگیری از افزایش قیمت چه برنامه ای دارد؟

مدتی است قیمت قند و شکر در بازار افزایش یافته است و ظاهرا دولت برای کنترل قیمت قندوشکر برنامه هایی دارد.

تشدید نظارت ها بر قیمت های بازار در آستانه سال نو

استاندار خراسان جنوبی  امشب در کمیسیون تنظیم بازار استان گفت: با تقویت نیروی انسانی و استفاده از تمام ظرفیت ها قیمت ها را مدیریت و کنترل خواهیم کرد.

نظارت جدّی تر مسئولان بر قیمت ها

معاون سیاسی امنیتی استاندار در حاشیه نشست شورای اداری اسفراین بر تامین کالاهای ضروری مردم و نظارت جدّی تر مسئولان بر قیمت ها تأکید کرد

کالاهی اساسی با قیمت گزاف به دست مردم می‌رسد‌؛ دلالان ‌بازار را در دست دارند

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: متاسفانه در حال حاضر اجناس مورد نیاز با قیمت گزاف به دست مردم می‌رسد و مسئولان و دولت عملکرد مناسبی در نحوه عرضه و قیمت‌گذاری ندارند.

کبیری: دولت نظارت ویژه‌ای بر قیمت‌ها و گرانی‌ها داشته باشد

نماینده مردم خوی در مجلس شورای اسلامی با بیان این که دولت در مبارزه با اشرافی‌گری باید خود پیشقدم شود اظهار کرد: تبعیض‌ها مردم را رنج می‌دهد مسئولین باید در تراز مردم زندگی کنند.

کرمان| نقص نظارتی دولت عامل اصلی افزایش قیمت افسار گسیخته کالاهای اساسی است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه عملکرد دولت در حوزه نظارت عامل اصلی افزایش قیمت افسار گسیخته کالاهای اساسی و مواد غذایی است گفت: مسیر حرکت، عدم نظارت و کمبود و نقص در ظرفیت‌های نظارتی دولت، باعث هدررفت منابع ملی شده است.

نظارت بر بازار از مصادیق مهم حقوق شهروندی است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت بر بازار و کنترل قیمت ها برای جلوگیری از اختلال در روند تامین و توزیع کالای مورد نیاز جامعه را باید از مصادیق مهم حقوق شهروندی دانست.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/25

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 610هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 418 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

تشدید نظارت بر قیمت مرغ از فردا

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی: تشدید نظارت بر قیمت مرغ از فردا در مراکز عرضه­ و فروشگاه‌های سطح شهر اعمال می‌شود

توزیع مرغ با قیمت ۱۰۵۰۰ تومان

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی: روزانه هزار تن مرغ منجمد داخلی به قیمت ۱۰۵۰۰ تومان در سطح شهر و میادین میوه و تره بار توزیع می‌شود وتا کنترل واقعی قیمت ها ادامه پیدا میکند.

روز بازار نقش موثری در کنترل قیمت ها دارد

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: ایجاد روز بازار نقش موثری در کنترل قیمت اجناس و کالاهای عرضه شده دارد.

طرح تشدید نظارت بر بازار در مهاباد در آستانه سال جدید

با هدف کنترل قیمت ها در حوزه های مختلف در آستانه تعطیلات نوروزی و سال نو طرح تشدید نظارت بر بازارانواع کالاها در مهاباد اجرا می شود.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/26

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 538 هزار تومان کاهش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 415 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز 97/12/27

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 586 هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای 18عیار هم 416 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

دولت در قیمت تضمینی گندم تجدیدنظر کند

رئیس کمیسیون کشاورزی، صنایع غذایی و منابع طبیعی اتاق بازرگانی بیرجند گفت: دولت در قیمت تضمینی گندم تجدیدنظر کند؛ این قیمت نسبت به دیگر کشورها کمتر است و تقاضا داریم در این خصوص تجدید نظر شود.

قیمت تخم‌مرغ به زیر ۵ هزارتومان کاهش می‌یابد

دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با بیان اینکه در صورت ادامه روند فعلی، قیمت تخم مرغ به زیر ۵ هزارتومان می رسد، گفت: دولت صادرات را آزاد و تخم مرغ را برای مصرف کننده قیمت گذاری کند.

گشایش نمایشگاه بهاره به منظور کنترل قیمت ها

در نشست ستاد تنظیم بازار استان اعلام شد: برای کنترل قیمت ها در بازار اقداماتی نظیر توزیع گوشت قرمز و گشایش نمایشگاه بهاره انجام می شود.