خسارت دانش آموزان فوت شده حادثه زاهدان پرداخت شد

بندرعباس-ایرنا- مدیرعامل بیمه معلم گفت: خسارت مالی فوت چهار دانش آموز پیش دبستانی حادثه آذر ماه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان، پیش از صدور حکم دادگاه، به عنوان بیمه حوادث و بیمه مسئولیت مقصران، به خانواده آنان پرداخت شد.مطالب مرتبط

خسارت دانش آموزان فوت شده حادثه زاهدان پرداخت شد

بندرعباس-ایرنا- مدیرعامل بیمه معلم گفت: خسارت مالی فوت چهار دانش آموز پیش دبستانی حادثه آذر ماه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان، پیش از صدور حکم دادگاه، به عنوان بیمه حوادث و بیمه مسئولیت مقصران، به خانواده آنان پرداخت شد.

خسارت دانش آموزان فوت شده حادثه زاهدان پرداخت شد

بندرعباس-ایرنا- مدیرعامل بیمه معلم گفت: خسارت مالی فوت چهار دانش آموز پیش دبستانی حادثه آذر ماه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان، پیش از صدور حکم دادگاه، به عنوان بیمه حوادث و بیمه مسئولیت مقصران، به خانواده آنان پرداخت شد.

چاقوکشی مرگبار دانش‌آموزان در شیراز / قتل یک دانش آموز دبیرستانی/ مدیرمدرسه : حادثه بیرون از مدرسه بود

درگیری چند دانش‌آموز در شیراز پس از تعطیلی مدرسه در خیابان منجر به قتل یکی از این دانش‌آموزان شد. ]]>

همایش تعالی دانش آموزان

طرح تعالی دانش آموزان با هدف استاندارد سازی کیفیت و ارتقای آموزشی در مدارس زاهدان در حال اجرا است.

خودروی حامل دانش آموزان کرمانی دچار سانحه شد/ یک نفر جان باخت

کرمان - رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش کرمان با اشاره به واژگونی خودروی حامل هفت سرنشین که شش نفر آنها دانش آموز بودند، گفت: یک نفر از دانش آموزان جان خود را در این حادثه از دست داد.

حادثه برای دو دختر دانش آموز قائمشهری/ فوت یکی از دانش آموزان

قائمشهر- دو دختر دانش آموز قائمشهری دچار حادثه شده و یکی از آنها فوت کرد.

اخبار ضد و نقیض از مصدومیت دانش‌آموزان در حادثه آتش‌سوزی شادگان

آتش‌نشانی شادگان درحالی از مصدومیت 6 دانش‌آموز در حادثه آتش سوزی خوابگاه مدرسه شبانه روزی شادگان خبر می‌دهد که آموزش و پرورش هرگونه مصدومیت را تکذیب کرد.

دانش‌آموزان استثنایی با کمبود فضای آموزشی مواجه هستند

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، کمبود فضاهای آموزشی را یکی از مشکلات دانش‌آموزان با نیازهای ویژه (استثنایی) عنوان کرد و خواستار توجه مسئولان به دغدغه‌های این قشر از دانش‌آموزان شد.

جشن تکلیف دانش آموزان دختر در اصفهان

ایرنا -اصفهان- جشن تکلیف دانش آموزان دختر ناحیه 2 آموزش و پرورش اصفهان امروز یکشنبه برگزار شد. این دانش آموزان در جوار بارگاه امامزاده محمد آغاز سن تکلیف و بهار عبادت و بندگی را جشن گرفتند. *6*

تالیف 9 کتاب بینایی بریل ویژه آموزش دانش آموزان

خاتون مری علاوه بر تدریس در مراکز آموزشی عادی 3 روز در هفته به دانش آموزان نا بینا هم درس می دهد.

جایگاه شوراها برای دانش آموزان تبیین شد

شهرکرد- ایرنا- تعدادی از دانش آموزان مقطع ابتدایی عضو شوراهای دانش آموزی روز چهارشنبه در یک اقدام ابتکاری از بخش های مختلف استانداری چهارمحال و بختیاری دیدن کردند و با نحوه تصمیم گیری و نقش شوراها آشنا شدند.

حادثه رانندگی در زاهدان ۳ کشته و ۳ مصدوم برجای گذاشت

زاهدان - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: حادثه رانندگی در بلوار «خلیج فارس» زاهدان، ۳ کشته و ۳ مجروح برجای گذاشت.

آغاز زندگی عبادی جمعی از دانش آموزان دختر شهر بهاباد+ فیلم

آشنایی دانش آموزان با آموزه های دینی واحکام اسلامی از جمله اهداف برگزاری این مراسم اعلام شد.

آموزش، مهارت افزایی و فن آموزی دانش آموزان

همایشی با عنوان مدل تعالی، ویژه مدیران متوسطه دوره های اول، دوم و هنرستان ها در زاهدان برگزار شد.

حذف مشق شب، دانش‌آموزان را تنبل می‌کند؟

یک کارشناس آموزش ابتدایی، لزوم اجرای حذف مشق شب از برنامه درسی دانش آموزان را منوط به تربیت معلمان و مربیان همگام با طرح های تحول تربیتی دانست و گفت: با مشخص شدن میزان توانایی و مهارت هر دانش آموز در اجرای تکالیف درسی با بهره گیری از متد و دستورالعمل های

طرح «بازی و یادگیری» برای اولیای دانش‌آموزان هزینه ندارد

مدیركل دفتر آموزش دبستانی با بیان اینکه طرح «بازی و یادگیری» برای اولیای دانش‌آموزان هزینه ندارد، گفت: در این طرح به ساعات درسی دانش‌آموزان اضافه نمی‌شود.

چرا برخی دانش‌آموزان ایرانی به ادبیات فارسی علاقه ندارند؟

چگونه می‌توان دانش‌آموزان را به درس ادبیات فارسی علاقه‌مند کرد؟ پرسشی که حکایت از کم شدن علاقه دانش‌آموزان ایرانی به این درس است.

حضور خیرین در بین دانش آموزان هیرمندی

دانش آموزان شهرستان هیرمند میزبان خیرینی بودند که علاوه بر هدایا، قول ساخت مدرسه را در یکی از روستاهای این شهرستان دادند.

حادثه آتش سوزی خوابگاه دخترانه شادگان مصدوم نداشت

آبادان - ایرنا - مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: در حادثه آتش سوزی خوابگاه مدرسه شبانه روزی دخترانه شادگان به دانش آموزان آسیبی وارد نشد.

دانش آموزان به مباحثه علمی دعوت شدند

تهران- ایرنا- مدیر توسعه پشتیبانی پنجمین دوره قهرمانی مباحث علمی دانش آموزی (جام خواجه نصیرالدین طوسی) گفت: دانش آموزان پایه های هشتم تا دهم متوسطه می توانند ضمن شرکت در این دوره و کسب توانایی در زمینه مباحثه، مهارت گفت و گو بیاموزند و آموخته های خود را ب