اخبار رزمایش| امیر نصیرزاده: آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان رزمایش فداییان ولایت گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم.مطالب مرتبط

اخبار رزمایش| امیر نصیرزاده: آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان رزمایش فداییان ولایت گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم/ تشریح دستاوردهای نهاجا

 فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم؛ پیام ما برای ملت‌های منطقه و کشورهای همسایه نیز پیام صلح و دوستی است.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

 فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پیام ما به ملت ایران این است که ما آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم؛ پیام ما برای ملت‌های منطقه و کشورهای همسایه نیز پیام صلح و دوستی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش: آماده پاسخ‌گویی به هر تهدیدی هستیم

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز رزمایش«فدائیان حریم ولایت» تصریح کرد: آماده پاسخ‌گویی به هر تهدیدی هستیم.

آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم/ شلیک مهمات هوشمند و دوربرد از پهپادها در آینده نزدیک

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه به بخش اعظمی از اهداف پیشبینی شده در هشتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت رسیدیم، گفت: در سال های آینده شاهد شلیک مهمات هوشمند و دوربرد از پهپادها خواهیم بود.

با نگاه خدمتی در مسیر پاسخگویی به مردم هستیم

معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در نشست سراسری مدیران کل ستادی و اجرایی این سازمان اظهار داشت: پاسخگویی با نگاه خدمتی نسبت به مردم محقق می شود و خوشبختانه در مسیر پاسخگویی به مردم هستیم.

تسلیت فرماندهان نیروی هوایی و زمینی ارتش به سرلشکر موسوی

امیر حیدری و امیر نصیرزاده در پیام های جداگانه ای درگذشت والده فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفتند.

اخبار رزمایش|امیر سیاری: هر اشتباهی از سوی دشمن پاسخ پشیمان‌کننده خواهد داشت

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: دشمنان ما اگر اشتباه کنند پاسخی قاطع و پشیمان کننده دریافت خواهند کرد.

امیر سیاری: خلبانان جوان آماده دفاع از کشور هستند

معاون هماهنگ کننده ارتش برگزاری موفقیت آمیز هشتمین رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش را نشانه آمادگی و اقتدار نیروی هوایی دانست و تصریح کرد: همان طور که پیشکسوتان و رزمندگان مهین عزیز ما در دفاع مقدس از کشور حراست کردند، خلبانان جوان ما نیز آماده

آماده تعامل بیشتر با شرق هستیم

دهلی نو - ایرنا- وزیر امور خارجه با تاکید بر این که ما آماده تعامل بیشتر با شرق و طرف های دیگر هستیم، گفت: هند در شرایط سخت در کنار جمهوری اسلامی ایران بوده و در زمان‌های بهتر هم در کنار ما خواهد بود.

امیر نصیرزاده از بازمانده حادثه هواپیمای ۷۰۷ عیادت کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش با حضور در بیمارستان بعثت از تنها بازمانده حادثه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ عیادت کرد.

دومین روز هشتمین رزمایش بزرگ فداییان حریم ولایت- اصفهان

هشتمین رزمایش اقتدار هوایی «فدائیان حریم ولایت» نیروی هوایی ارتش (نهاجا) صبح روز پنجشنبه، ۲۰ دی‌ماه، در میدان تمرین جنگ الکترونیک شهید علی ابوعطا در منطقه انارک، با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری، معاون هماهنگ‌ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

نشست خبری رزمایش سراسری نیروی هوایی ارتش

ایرنا -اصفهان -نشست خبری امیر سرتیپ خلبان «حمید واحدی» جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره رزمایش «فداییان حریم ولایت» این نیرو عصر چهارشنبه در پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان برگزار شد.*7

دومین روز رزمایش فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش آغاز شد

دومین روز از مرحله نهایی و عملیاتی رزمایش اقتدار فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش از صبح امروز با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری آغاز شد.

نشست خبری هشتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت

نشست خبری هشتمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، ظهر چهارشنبه 19 آذر 1397 با حضور امیر حمید واحدی جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در استان اصفهان برگزار شد.

پیام تسلیت سردار حاجی زاده به فرمانده نیروی هوایی ارتش

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیامی جان باختن جمعی از کارکنان و افسران نیروی هوایی ارتش در سانحه سقوط هواپیما را به امیر نصیرزاده تسلیت گفت.

پیام تسلیت سردار حاجی زاده به فرمانده نیروی هوایی ارتش

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیامی جان باختن جمعی از کارکنان و افسران نیروی هوایی ارتش در سانحه سقوط هواپیما را به امیر نصیرزاده تسلیت گفت.

المعلم: آماده آغاز گفت وگوهای سوری- سوری هستیم

تهران-ایرنا- ولید المعلم وزیر خارجه سوریه روز سه شنبه در دیدار با گیر پدرسن نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد ضمن تاکید بر خروج نیروهای خارجی غیرقانونی از سوریه، گفت: آماده آغاز گفت وگوهای سوری- سوری هستیم.

آماده همکاری با دولت برای حل مشکلات مردم هستیم

مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: برای حل مشکلات مردم آماده همکاری با همه بخش ها از جمله دولت هستیم.

عیادت فرمانده نیروی هوایی ارتش از تنها بازمانده حادثه هواپیمای ۷۰۷

امیر سرتیپ نصیرزاده با حضور در بیمارستان بعثت نیروی هوایی ارتش از سرهنگ فرشاد مهدوی قلعه که در حادثه هواپیمای بوئینگ 707 مجروح شده و در بیمارستان بستری است، عیادت کرد.