صادرات 200 میلیون دلاری لوستر و چراغ‌های تزئینی/ ایران جزو پنج کشور تولیدکننده لوستر در دنیا

قره یازی اظهار داشت: در حال حاضر سه هزار تولیدکننده در این صنف وجود دارد که برای 30 هزار نفر اشتغال‌زایی شده است و در صورت حل مشکلات می‌توان حجم فعالیت این صنعت را بیشتر کرد.]]>مطالب مرتبط

صادرات 200 میلیون دلاری لوستر و چراغ‌های تزئینی/ ایران جزو پنج کشور تولیدکننده لوستر در دنیا

قره یازی اظهار داشت: در حال حاضر سه هزار تولیدکننده در این صنف وجود دارد که برای 30 هزار نفر اشتغال‌زایی شده است و در صورت حل مشکلات می‌توان حجم فعالیت این صنعت را بیشتر کرد.]]>

صادرات 200 میلیون دلاری «لوستر» به کشورهای همسایه

تهران- ایرنا- مدیر عامل تعاونی تولیدکنندگان لوستر و چراغ های تزئینی گفت: سالانه 200 میلیون دلار لوستر از ایران صادر می شود که در صورت کاهش هزینه های تولید، این میزان قابل افزایش است.

ایران جزو 5 کشور اول تولیدکننده لوستر در دنیاست

مدیرعامل تعاونی تولیدکنندگان لوستر و چراغهای تزئینی گفت: این صنعت سالانه 150 تا 200 میلیون دلار صادرات دارد و ایران جزو پنج کشور اول تولید کننده لوستر در دنیاست.

گشایش سه رویداد نمایشگاهی اقتصادی در تهران

سه نمایشگاه لوستر و وسایل تزئینی، مبلمان اداری و معماری و دکوراسیون داخلی به مدت چهار روز در نمایشگاه بین المللی گشایش یافت.

ارزآوری ۳۰۰ میلیون دلاری گیاهان دارویی/ممنوعیت واردات از سال آتی

مجری طرح ملی گیاهان دارویی از صادرات ۳۰۰ میلیون دلاری گیاهان دارویی در ۸ ماهه امسال خبر داد و گفت: سامانه جامع گیاهان دارویی به منظور توسعه تولید و صادرات این گیاهان بزودی راه اندازی می شود.

صادرات ۲۰ میلیون دلاری قطعات یدکی در سال جاری/ تولید کمک فنر فیات ترکیه و گاز روسیه در ایران

مدیرعامل شرکت فرآوری و ساخت قطعات یدکی ایران با بیان اینکه اکنون این شرکت علاوه بر تامین نیاز داخلی کمک فنر سه مدل از خودرو فیات و برخی از تولیدات خودروسازی گاز روسیه را تامین می‌‌کند، تاکید کرد: ما توانستیم سال گذشته ۲۰ میلیون دلار صادرات داشته باشیم در

ارزآوری ۳۰۰ میلیون دلاری گیاهان دارویی

مجری طرح ملی گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی از صادرات ۳۰۰ میلیون دلاری گیاهان دارویی در ۸ ماهه نخست امسال خبر داد.

ارزآوری ۲ میلیون دلاری کیوی در عباس آباد

صادرات کیوی از شهرستان عباس آباد به سه کشور خارجی تاکنون بیش از ۲ میلیون دلار ارز وارد کشور کرده است.

رشد 16 دلاری قیمت نفت ایران در 2018/ ایران روزانه 3.56 میلیون بشکه نفت تولید کرد

اوپک اعلام کرد تولید نفت ایران در سال میلادی گذشته به 3.56 میلیون بشکه در روز کاهش یافت اما متوسط قیمت نفت ایران با افزایش بیش از 16 دلاری به 67.97 دلار در هر بشکه رسید.

صادرات 160 میلیون دلاری محصولات کشاورزی در همدان

مدیر امور سرمایه گذاری جهاد کشاورزی همدان گفت: تا پایان آبان ماه سال جاری 182 هزار و 782 تن محصولات کشاورزی به ارزش 671 میلیارد تومان معادل 160 میلیون دلار صادرات انجام شده است.

صادرات 250 میلیون دلاری محصولات کشاورزی

به گفته مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان،در سال جاری 382 هزار تن محصولات کشاورزی به ارزش 250 میلیون دلار از این استان به خارج از کشور صادر شده است.

ارزآوری ۲میلیون دلاری صادرات آبزیان برای استان مرکزی

صادرات آبزیان از استان مرکزی 2 میلیون دلار ارز برای کشور به همراه داشته است.

آغاز به کار چهار نمایشگاه در تهران

تهران- ایرنا- چهار نمایشگاه «لوستر»، «معماری، خانه مدرن و دکوراسیون داخلی»، «صنعت مبلمان و تجهیزات اداری» و «ماشین آلات کشاورزی» صبح امروز (جمعه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرد.

عبور از مرز ۷ میلیارد دلاری صادرات صنایع معدنی

عملکرد ۹ ماهه تجارت خارجی بخش معدن و صنایع معدنی حاکی از آن است که ­صادرات ­­این حوزه از مرز ۷ میلیارد دلار گذشت و ۲۲ درصد از کل ­­صادرات­­ کشور را در­ این مدت به خود اختصاص داد.

صادرات ۳۰ میلیون دلاری کالا از گمرک پلدشت

۳۰ میلیون دلار کالا از ابتدای امسال تاکنون از گمرک پلدشت صادر شده است که نسبت به سال گذشته ۲ برابر افزایش دارد.

صادرات 30 میلیون دلاری کالا از گمرک پلدشت

30 میلیون دلار کالا از ابتدای امسال تاکنون از گمرک پلدشت صادر شده است که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش دارد.

195 میلیون دلار محصولات کشاورزی از آذربایجان شرقی صادر شد

تبریز- ایرنا - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از صادرات 195 میلیون دلاری محصولات کشاورزی از این استان در 9 ماهه سال 97 خبر داد.

195 میلیون دلار محصولات کشاورزی از آذربایجان شرقی صادر شد

تبریز- ایرنا - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از صادرات 195 میلیون دلاری محصولات کشاورزی از این استان در 9 ماهه سال 97 خبر داد.

رئیس سازمان چای: ایران از صادرات 13 هزار تن چای 17 میلیون دلار درآمد ارزی به دست آورد

رئیس سازمان چای کشور‌ با بیان اینکه امسال حدود 13 هزار تن چای ایرانی به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر شد گفت: با انجام این حجم از صادرات بیش از 17 میلیون دلار درآمد ارزی عاید کشورمان شد.

چرا ارز صادرات به کشور برنمی‎گردد؟

عضو اتاق بزراگانی ایران گفت: اینکه ارز حاصل از صادرات برنگردد جای سوال دارد. در زمان های گذشته هم که دولت کنترلی بر بازگشت ارز نداشت، ارز حاصل از صادرات بر می گشت؛ توسعه و اشتغال در کشور و افزایش آمار های تولید حاصل برگشت ارز حاصل از صادرات است.