تشییع پیکر جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به روایت تصویر

پیکر پاک جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و از فرماندهان دفاع مقدس صبح امروز در میان اندوه و حزن مردم ولایتمدار این شهرستان تشییع شد.مطالب مرتبط

رشد 30 درصدی حضور راهیان نور در ایلام

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از رشد 30 درصدی راهیان نور در بازدید از یادمان‌های دفاع مقدس ایلام خبر داد.

طرح یک کاسب یک دانش آموز از امروز در ایلام آغاز شد

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: طرح فرهنگی حمایتی یک کاسب یک دانش آموز از امروز در بین خانواده های بی بضاعت حاشیه شهر یا مناطق دور افتاده ایلام با مشارکت کسبه خیر شروع شد.

میز خدمت در مصلی نمازجمعه امروز ایلام به روایت تصویر

شهروندان ایلامی که در مراسم معنوی نمازجمعه شرکت داشتند به صورت مستقیم با مسئولان استان ایلام ارتباط مستقیم برقرار و مطالبات خود را از مسئولان خواستار و مسئولان نیز با صدور دستور مقتضی خواسته آنان را مورد پیگیری قرار دادند.

پیکر شهید "حسین جوینده" در دانشگاه افسری سپاه تشییع شد + تصاویر

مراسم تشییع پیکر شهید حسین جوینده در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) برگزار شد.

پیکر نغمه خوان کربلا تشییع شد

پیکر حاج علی اکبر شریعت، رزمنده و جانباز دفاع مقدس و سراینده نوحه معروف «کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» در شیراز تشییع و به خاک سپرده شد.

تشییع پیکر پدر شهیدان میری

پیکر پدر شهیدان میری در روستای مزرعه امام شهرستان نایین تشییع و در گلزار شهدای این روستا به خاک سپرده شد.

غار طبیعی «زینه‌‌گان» پدیده‌ شگفت‌انگیز و بهشت فراموش شده ایلام به روایت تصویر

با انتخاب غار«زینه‌گان» برای تعطیلات نوروزی خود پس یا پیش از بازدید از این غار می‌توانید بازدیدی از دره‌های شگفت، رودها و آبشارها، غارهای بی‌مانند و پر‌تعداد، کوه‌های سر به فلک کشیده، اقلیم‌های گوناگون آب‌و‌هوایی و فرهنگ جذاب خود ایلام داشته باشید.

تشییع پیکر مطهر شهید در رشت

پیکر مطهر شهید حسین جوینده مربی آموزش رزمندگان جبهه مقاومت امروز در رشت تشییع شد.

تشییع پیکر مجید اخوان

مجید اخوان از طراحان صحنه و لباس و پوستر سینمایی در سن ۶۲ سالگی بر اثر سرطان ریه درگذشت. پیکر این هنرمند، ۲۵ اسفند از مقابل خانه سینما به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا تشییع شد.

تشییع پیکر شهید مرزبان در ملایر

امروز پیکر پاک شهید استوار دوم "ابوذر حمزه کرد خوردی" در ملایر تشییع و به خاک سپرده شد.

پیکر مادر سه شهید در کازرون تشییع شد

شیراز-ایرنا- پیکر مرحومه، بتول محصلی مادر شهیدان، اکبر، مجید و اصغر حسن زاده رستمی از شهدای دوران دفاع مقدس در شهرستان کازرون تشییع و خاکسپاری شد.

تشییع پیکر شهید مدافع حرم در ساری

ایرنا-ساری- پیکر پاک شهید سید جواد اسدی امروز یکشنبه بر روی دستان مردم ولایتمدار ساری تشییع و در زادگاهش روستای امره به خاک سپرده شد.*11*

رشادت و حماسه آفرینی عملیات فتح المبین جاودانه خواهد ماند

ایلام-ایرنا- فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) ایلام گفت: عملیات فتح المبین یکی از عملیات های بزرگی است که یادآور رشادت و حماسه آفرینی مردانی است که این عملیات را جاودانه کردند.

پیکر مرزبان شهید در بانه تشییع شد

سنندج - ایرنا - پیکر مطهر شهید مرزبان، گروهبان یکم ابوذر حمزه کرد خوردی روز دوشنبه بر دوش مردم و مسئولان شهرستان بانه تشییع شد.

پیکر حبیب کاوش تشییع شد/ وداع با مردی که حرف دل مردم را می‌زد

مراسم تشییع پیکر زنده یاد حبیب کاوش کارگردان و تهیه کننده سینما با حضور اهالی سینما برگزار شد.

پیکر مرزبان شهید در بانه تشییع شد

سنندج - ایرنا - پیکر مطهر شهید مرزبان، گروهبان یکم ابوذر حمزه کرد خوردی روز دوشنبه بر دوش مردم و مسئولان شهرستان بانه تشییع شد.

پیکر مطهر شهید «حسین جوینده» در رشت تشییع و خاکسپاری شد

رشت- پیکر شهید «حسین جوینده» مربی رزمندگان جبهه مقاومت امروز با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در رشت تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

پیکر پاک شهید «کردخوردی» در ملایر تشییع شد

همدان- ایرنا- پیکر پاک و مطهر گروهبان یکم شهید «ابوذر حمزه کردخوردی» روز سه شنبه بر روی دستان مردم شهید پرور ملایر تشییع و در گلزار شهدای بهشت هاجر این شهر به خاک سپرده شد.

پیکر شهید مدافع حرم در شهر ساری تشییع شد

ساری- ایرنا - پیکر مطهر شهید مدافع حرم ' سید جواد اسدی ' صبح امروز یکشنبه با حضور پرشور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، نماینده ولی فقیه در مازندران ، استاندار و اقشار مختلف مردم و در ساری تشییع شد.

مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم سید جواد اسدی

پیکر مطهر شهید مدافع حرم «سید جواد اسدی» با حضور پرشور مردم مازندران در ساری تشییع شد و در زادگاهش روستای امره به خاک سپرده شد.