مجموعه خبری ساعت ۲۰ روز بیستم دی ماه

تولید سالانه بیش از ۲ میلیون ۳۰۰ هزار پایه گل رز در استان، ۶۵ هزار دانشجو مشغول به تحصیل در مراکز تربیت معلم وافزایش سه برابری سوادآموزی پس ازانقلاب اسلامی از عناوین مجموعه خبری بیستم دی ماه است.مطالب مرتبط

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۱ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۲ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۱۷ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۷ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۰ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۳ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۷ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۴ اسفند

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۳ اسفند

رفع تصرف اراضی ملی از دست سودجویان، توزیع ۶۰۰ تن میوه شب عید از ۲۵ اسفند در سراسر استان و باغ عمران چرام آماده پذیرایی از مسافران از مهمترین عناوین ۲۳ اسفند است.

مجموعه خبری ساعت بیست ۱۸ اسفند

آغاز ساخت دو کارخانه بازیافت زباله و تولید گل رز در استان، ثبت بیش اتز ۷۰۰ اثر غیر منقول استان در فهرست آثار ملی و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای خدمات رسانی به گردشگران از عناوین خبر ۱۸ اسفند است.

مجموعه خبری ساعت بیست ۱۹ اسفند

افزایش ۶۸ درصدی صادرات غیر نفتی از استان، تاکید استاندار:متولیان بهداشتی مسئول سلامت مردم و کسب مقام قهرمانی دانش آموزان گچسارانی در مسابقات گلایدر کشور از عناوین خبر ۱۹ اسفند است.

خش خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه، مرکز فارس ۲۵/ ۱۲/ ۹۷

به در این مجموعه خبری از اعلام قیمت سیب و پرتقال‌های تنظیمی تا آغاز طرح ترافیک نوروزی پرداخته شد.

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۴ اسفند

ائمه جمعه استان:سال نو فرصتی برای افزایش همدلی، مناطق زیبای گرمسیری استان پذیرای گردشگران و برپایی یادواره شهدای کهگیلویه، باشت و مارگون از عناوین اخبار ۲۴ اسفند است.

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۰ اسفند

تاکید استاندار بر تامین کالا‌های اساسی و نظارت بیشتر بر بازار، استان چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد آماده استقبال از مسافران نوروزی و بازگشت لیلی عروسک محلی قوم لر به جمع اسباب بازی‌ها از عناوین اخبار ۲۰ اسفند است.

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۶ اسفند

بازار داغ خرید‌های نوروزی در آخرین روز‌های سال، شتاب توسعه استان در سال آینده با افتتاح طرح‌های بزرگ و اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۴ بقعه شاخص استان از عناوین اخبار ۲۶ اسفند است.

بخش خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه، مرکز فارس ۲۱/ ۱۲/ ۹۷

در این مجموعه خبری به تبیین نقش حوزه‌های علیمه در گام دوم انقلاب اسلامی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان پرداخته شد..

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۲ اسفند

ضرورت صدور احکام بازدارنده بالا برای جلوگیری از تخلفات بازار، آمادگی دستگاه‌های خدمات سفر برای استقبال از مسافران نوروزی و ابلاغ ۲۰ درصد از اعتبارات توازن منطقه‌ای به استان از عناوین اخبار ۲۲ اسفند است.

بخش خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه، مرکز فارس ۲۳/ ۱۲/ ۹۷

در این مجموعه خبری به تبادل نظر استاندار با فعالان اقتصادی استان در شواری گفت و گو و بهره برداری از درمانگاه خیر ساز در بیمارستان قطب الدین شیراز پرداخته شد ه است.

بخش خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه، مرکز فارس ۱۹/ ۱۲/ ۹۷

در این مجموعه خبری به کمک ۵۰ میلیارد ریال مردم فارس در جشن نیکوکاری و جشنواره عکس سیما و منظر شهری پرداخته شد.

بخش خبری ۲۰ و ۴۵ دقیقه، مرکز فارس ۱۸/ ۱۲/ ۹۷

در این مجموعه خبری به بهره برداری از ۵ طرح عمرانی ورزشی وفروش فوق العاده نوروزی جایگزین نمایشگاه‌های نوروزی پرداخته شده است.