جایگاه جهانی ایران در توسعه فناوری اطلاعات
مطالب مرتبط

جایگاه جهانی ایران در توسعه فناوری اطلاعات/ رتبه در امنیت سایبری

جایگاه جهانی ایران از منظر شاخص‌های توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و آمادگی امنیت سایبری توسط اتحادیه جهانی مخابرات اعلام شد. درشاخص اول ایران رتبه ۸۱ و درشاخص دوم رتبه ۶۰ را از آن خود کرد.

جایگاه جهانی ایران در توسعه فناوری اطلاعات

جایگاه جهانی ایران در توسعه فناوری اطلاعات

مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان+جدول

کشور ایسلند با امتیاز 8.98 در جایگاه اول شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IDI) در جهان و ایران با امتیاز 5.58 در جایگاه 81 جهان قرار گرفته است.

شرکتهای دانش بنیان فناوری اطلاعات به هند می روند

مدیر کل دفتر توسعه کسب و کار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور شرکتهای دانش بنیان حوزه فناوری اطلاعات در هند خبر داد.

استان تهران رتبه اول کشور در توسعه یافتگی ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با بیان اینکه ۱۶ شهرستان و ۴۲ شهر استان تهران دارای دسترسی یه اینترنت پرسرعت پهن باند هستند، عنوان کرد:استان تهران از نظر شاخص های (IDI) توسعه یافتگی ارتباطات و فناوری اطلاعات رتبه اول کشور را دارد.

ایران در توسعه فناوری اطلاعات در مکان 81 جهان ایستاد

مقایسه وضعیت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران با منطقه و جهان

جایگاه ممتاز ایران در فناوری و پرتاب ماهواره

­مشاور رئیس پژوهشگاه فضایی ایران گفت:: در توسعه تکنولوژی و پرتاب ماهواره وضعیت خوبی در منطقه داریم.

توسعه جدی ایران با علم و فناوری امکانپذیر است

معاون اول رئیس جمهور تأکید کرد: اگر ما به توسعه جدی ایران فکر می کنیم، این تنها به واسطه توسعه علم و فناوری امکانپذیر است.

رتبه اول کشور را بر اساس شاخص های توسعه یافتگی ارتباطات

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران با بیان اینکه ۱۶ شهرستان و ۴۲ شهر استان تهران دارای دسترسی یه اینترنت پرسرعت پهن باند هستند، عنوان کرد:استان تهران از نظر شاخص های (IDI) توسعه یافتگی ارتباطات و فناوری اطلاعات رتبه اول کشور را دارد.

دورهمی غول‌های فناوری!

نمایشگاه CES ۲۰۱۹ بزرگترین محفل جهانی برای عاشقان فناوری است. این نمایشگاه طی ۵۰ سال گذشته سکوی پرتابی برای شرکت‌های نوآوری و فناوری‌های رو به رشد و جایگاهی جهانی برای معرفی نسل بعدی فناوری‌ها به بازار بوده است.

معرفی 5 عضو جدید هیات امنای پژوهشگاه ارتباطات وفناوری اطلاعات

تهران - ایرنا - با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوالحسن فیروزآبادی، فرهاد معارفی، نصراله جهانگرد ، سیروس موثقی و احمد معتمدی به عنوان اعضای جدید هیات امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدند.

شاخص‌های ارتباطات و فناوری استان سمنان توسعه می‌یابد

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت:  شاخص‌های ارتباطات و فناوری استان سمنان توسعه می‌یابد.

سرپرست دفتر فناوری اطلاعات گمرک منصوب شد

رئیس کل گمرک ایران در حکمی هایده باقری پور را به عنوان سرپرست دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات گمرک ایران منصوب کرد.

پروژه تشخیص حوادث طبیعی با حضور وزیر ارتباطات در پارک ملی گلستان آغاز می‌شود

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: با حضور وزیر ارتباطات، رئیس سازمان محیط زیست کشور و رئیس فناوری اطلاعات ایران، عملیات اجرایی تشخیص و اعلام حوادث طبیعی پارک ملی گلستان آغاز می شود.

اینفوگرافی / تأثیر فناوری فضایی در زندگی روزمره

به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که در فضا وجود دارد، توسعه درست و اصولی فناوری‌ فضایی می‌تواند تمام زوایای زندگی مردم را دگرگون کند. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند در آینده‌ای نه‌چندان دور، کشورها از جمله ایران با چالش‌هایی روبرو می‌شوند که فناوری‌ فضایی می‌ت

ضرورت توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور

مدیر کل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و قائم مقام معاون پژوهش و فناوری این وزارت در امور فناوری با اشاره به لزوم توجه جدی به حوزه ارزش آفرینی گفت: باید به دنبال توسعه نظام ارزش آفرینی در کشور باشیم.

معرفی اعضای هیئت امنای پژوهشگاه ارتباطات/آذری جهرمی:نقشه‌خوان داخلی به ویز رسید

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ابوالحسن فیروزآبادی، فرهاد معارفی، نصراله جهانگرد ، سیروس موثقی و احمد معتمدی به عنوان اعضای جدید هیئت امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شدند.

توسعه جدی ایران با علم و فناوری امکانپذیر است