نقدینگی در بورس به دلیل تغییر مکرر قوانین در حال جابه‌جایی است

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی درباره ماه‌شمار شدن سود سپرده‌های کوتاه مدت گفت: این بخشنامه هزینه بانکها را کاهش می‌دهد و این کاهش هزینه برای این صنعت مناسب است. البته تغییرات قوانین در ماه‌های گذشته باعث شده نقدینگی در بازار سرمایمطالب مرتبط

افزایش ۲۰درصدی نرخ جابه جایی مسافران نوروزی

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی: نرخ جابه جایی مسافران نوروزی ۲۰درصد افزایش می‌یابد.

قزوین| جابه‌جایی اثاثیه منزل در ایام نوروز بدون مجوز ممنوع است

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان قزوین گفت: جابه‌جایی اثاثیه منزل در ایام نوروز فقط با هماهنگی کلانتری محل صورت خواهد گرفت.

جابه جایی لوازم منزل با همانگی و تائید پلیس امکان پذیر است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با آغاز تعطیلات نوروزی و تا پایان این ایام، هرگونه جابه جایی و انتقال لوازم منزل تنها با هماهنگی و تائید پلیس امکان پذیر است.

تخلیه مسافران فوکر ۱۰۰ و جابه‌جایی هواپیمای آسیب‌دیده برای بازگشایی باند مهرآباد

عرضه نفت خام و میعانات گازی با تسهیلات جدید در بورس

نفت خام حدود پنج ماه و معیانات گازی حدود دو ماه است که مهمان بورس شده‌اند و به گفته مسئولان قرار است به صورت هفتگی در رینگ بین‌المللی بورس انرژی عرضه شوند. در این راستا مشتریان با مراجعه به وزارت نفت درخواست‌هایی مبنی بر تغییر نحوه عرضه ارائه کرده‌اند که

سوهان فروشی‌هایی که حکم تخریب‌شان گرفته شده

رئیس شورای اسلامی شهر قم خبر داد: سوهان فروشی های میدان هفتاد و دو تن برای جابه جایی صرفا منتظر واگذاری زمین هستند.

نخست‌وزیر نیوزیلند: قوانین حمل سلاح تغییر می‌کند

حکم تخریب تمام غرفه‌های سوهان فروشی میدان هفتاد و دو تن قم گرفته شده است

رئیس شورای اسلامی شهر قم خبر داد: سوهان فروشی های میدان هفتاد و دو تن برای جابه جایی صرفا منتظر واگذاری زمین هستند.

بیش از 2 میلیون نفر مسافر در نوروز 98 با راه آهن جابه جا می شوند

تهران – ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: راه آهن امسال در ایام نوروز با 235 رام قطاری که آماده کرده، 2 میلیون و 10 هزار نفر را جابه جا خواهد کرد.

5 تغییر جدید در هفتمین اطلاعیه عرضه نفت خام در بورس انرژی

تلاش سناتورهای جمهوری‌خواه برای تغییر قوانین تایید نامزدها

سناتورهای جمهوری‌خواه سنا برای تغییر قوانینی آماده می‌شوند که زمان لازم برای تایید صدها تن از نامزدهای ترامپ در پست‌های قضایی را کاهش می‌دهد.

چهار عامل محدود شدن ورود شرکت های جدید به بورس اعلام شد

تهران- ایرنا- مدیر هیات پذیرش بورس گفت: علت اصلی محدود شدن ورود شرکت های جدید در سال 97، توجه به کیفیت به جای کمیت در پذیرش شرکت‌ها، تغییر برنامه های سهامدار عمده و لزوم رعایت برخی مقررات از جمله ارائه تضامین و تعهدات در سپرده گذاری مرکزی بود.

670 دستگاه خودرو مسافران را در محورهای قم جابه جا می کنند

قم- ایرنا- دبیر شورای ترافیک قم گفت: درایام نوروز 670 دستگاه اتوبوس، مینی بوس و سواری در محورهای مواصلاتی این استان، مسافران را از قم به شهرهای مختلف و بلعکس جابه جا می کنند.

3 میلیون تن کالا در اردبیل جابه‌جا شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در 11 ماهه امسال بیش از 3 میلیون و 451 هزار تن کالا در محورهای مواصلاتی استان جابه‌جا شده است.

من چمدان نیستم

«کودک در سفر، معمولا نادیده گرفته می‌شود و به دلیل نگاه غالب بزرگسالانه چیزی یاد نمی‌گیرد و به طور معمول در بازدید از سایت‌های گردشگری او را با انواع ترفندها آرام می‌کنند تا کمتر احساس خستگی کند. اما واقعیت این است کودکی که سفر می‌کند، چمدان نیست که جابه‌

نعمتی: واقعا پنالتی نبود/ نشد مثل نیمه اول گلزنی کنیم

بازیکن پرسپولیس گفت: اگر داور نظر خود را تغییر نمی‌داد شاید روند بازی هم عوض می‌شد. من امروز مهاجم بودم و هر جایی که کادر فنی صلاح بداند بازی خواهم کرد و تلاش می‌کنم بهترین باشم.]]>

هدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به رونق اقتصاد کمک می کند

قزوین- عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: هدایت نقدینگی های کوچک به سمت تولید به شرط شفافیت دولت و بخش خصوصی موجب تقویت اشتغال و رونق اقتصاد می شود.

برخی قوانین به روز نبوده و نیازمند بازنگری هستند

قزوین - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین با اشاره به اینکه قوانین باید مرتفع کننده مشکلات جامعه باشد، گفت: متاسفانه در برخی موارد قوانین ما از جمله در مباحث اقتصادی نسبت به بسیاری از موضوعات به روز نبوده و نیازمند بازنگری هستند.

بی توجهی رانندگان به قوانین

فرمانده نیروی انتظامی : متأسفانه عدم توجه رانندگان به قوانین، ۸۵ درصد حوادث جاده‌ای را در سطح کشور رقم زده است.

اعتکاف؛ درنگی به قصد قربت

خرم آباد - ایرنا - دنیای به ظاهر متمدن امروزی و زندگی پیچیده ماشینی، انسان را چنان سرگرم نموده که فرصت تفکر وسیر سلوک معنوی را از دست داده و روابط اجتماعی دچار تغییر و تحول شده تا جایی که افراد کمتر یکدیگر را حضوری ملاقات می کنند.