نقدینگی در بورس به دلیل تغییر مکرر قوانین در حال جابه‌جایی است

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی درباره ماه‌شمار شدن سود سپرده‌های کوتاه مدت گفت: این بخشنامه هزینه بانکها را کاهش می‌دهد و این کاهش هزینه برای این صنعت مناسب است. البته تغییرات قوانین در ماه‌های گذشته باعث شده نقدینگی در بازار سرمایمطالب مرتبط

نقدینگی در بورس به دلیل تغییر مکرر قوانین در حال جابه‌جایی است

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی درباره ماه‌شمار شدن سود سپرده‌های کوتاه مدت گفت: این بخشنامه هزینه بانکها را کاهش می‌دهد و این کاهش هزینه برای این صنعت مناسب است. البته تغییرات قوانین در ماه‌های گذشته باعث شده نقدینگی در بازار سرمای

نقدینگی در بورس در حال جابه‌جایی است

جابه جایی لاشه هواپیمای بوئینگ۷۰۷

لاشه هواپیما بوئینگ۷۰۷ که دیروز در زیبادشت فردیس دچار سانحه شده بود در حال جابه جایی است.

تجربه ناموفق کشور در جابجایی روستاها به دلیل زلزله/بی‌توجهی مسئولان به دلبستگی اجدادی روستاییان

دبیر کارگروه کلی زلزله و لغزش‌ لایه‌های زمین با اشاره به جابه‌جایی برخی روستاهای کرمان به دلیل آسیب پذیر بودن آنها در برابر زلزله، گفت: در بازدیدی که از روستای جابه‌جا شده زرند کرمان داشتیم مشاهده کردیم که روستاییان به تدریج به محل سابق روستا بازگشته و اق

جابه‌جایی کالا در خراسان جنوبی 17 درصد رشد داشته است

معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی با بیان اینکه در 9 ماه امسال در این مدت 88.3 میلیون تن کالا با 250 هزار سفر کامیون و وانت بار در استان جابه‌جا شده است گفت: جابه‌جایی کالا در خراسان جنوبی 17 درصد رشد داشته است.

پیش‌بینی افزایش دبی دز / لزوم جابه‌جایی عشایر دزفول از مناطق حادثه‌خیز

سرپرست فرمانداری دزفول با اشاره به احتمال افزایش دبی رودخانه دز، بر لزوم جابه‌جایی عشایر از نقاط حادثه‌خیز تاکید کرد.

معاملات الگوریتمی زمین بازی بورس را تغییر می‌دهد

مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس با اشاره به اینکه معاملات الگوریتمی زمین بازی را تغییر می‌دهد، گفت: راه‌اندازی معاملات الگوریتمی در بازار سرمایه نیازمند تغییراتی در حوزه ریزساختارها، زیرساخت‌ها و قوانین و مقررات و نیازمند استانداردسازی بود.

موتور سیکلت برقی مرسوله ها پستی را در شهرها جابه جا می کند

کرج - ایرنا - عضو هیات مدیره شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت: چهار هزار دستگاه موتورسیکلت برقی برای جابه جایی مرسولات پستی با هدف کاهش آلودگی هوا در شهرهای کشور به کار گرفته می شود.

توسعه معاملات الگوریتمی در دستور کار سازمان بورس

مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه معاملات الگوریتمی، زمین بازی در بورس را تغییر می‌دهد، گفت: این معاملات در بازار سرمایه نیازمند تغییر زیرساختها است.

اتوبوس‌های شهرداری بوشهر مسافران حومه شهرها و روستاها را جابه‌جا می‌کنند

معاون امور عمرانی استاندار بوشهرگفت: بخشی از اتوبوس سازمان اتوبوسرانی شهرداری بوشهر برای جابه‌جایی مسافران شهرها و روستاهای مختلف حومه شهر بوشهر اختصاص می‌یابد.

حدود 4 هزار دانش آموز روستایی استان با سرویس جابه جا می شوند

بجنورد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: ماهانه 2 میلیارد و 200 میلیون ریال برای جابه جایی حدود چهار هزار دانش آموز مدارس روستایی و استثنایی استان هزینه می شود.

تقویت ۱۴۹ واحدی شاخص کل بورس/ شرکتهای‌ دارویی‌ و سیمانی‌ در کانون توجه سهامداران

بورس تهران در آخرین روز هفته در حالی شاهد اقبال بورس‌بازها به تک‌سهم‌ها و گروه‌هایی همچون سیمانی‌ها دارویی‌ها، لبنی‌ها و شرکت‌های غذایی کوچک بود که روند معاملات بازار حاکی از تثبیت گردش نقدینگی و عدم تمایل برای خروج از بازار دارد.

حجم نقدینگی ایران در ۵ سال اخیر بیش از ۳ برابر شده است

حجم نقدینگی ایران در ۵ سال دولت آقای روحانی، بیش از ۳ برابر شده است، نکته پر اهمیتی که در گزارش مجلس مورد اشاره قرار گرفته است، همراه شدن این رشد پرشتاب نقدینگی با کاهش سرعت گردش نقدینگی در کشور است.

داوودی: قوانین کهنه‌ی وزارت کار برای سینما مناسب نیست

ابوالحسن داودی معتقد است: بزرگ‌ترین مشکل ثبت اصناف سینمایی بویژه کانون کارگردانان در وزارت کار کهنگی و عدم تطابق قوانین این وزارتخانه با حرفه ما است. علاوه برآنکه این قوانین حدود پنجاه سال است که تقریباً تغییر محسوسی نداشته و هنوز تلقی و تعاریف خشک و کهنه

پیش‌بینی افزایش دبی رودخانه دز

سرپرست فرمانداری دزفول با اشاره به احتمال افزایش دبی رودخانه دز، بر لزوم جابه‌جایی عشایر از نقاط حادثه‌خیز تاکید کرد.

۲۳۶ میلیون جابه جایی از سال ۹۲ تا نیمه دوم سال

یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: ۴هزار و ۱۷۰ صندلی پرواز سال ۵۷ به حدود ۴۸۰۰۰ صندلی پروازو تعداد ناوگان از ۲۵ فروند به ۳۱۱ فروند رسیده است.

قوانین استرداد بازی در فروشگاه اپیک گیمز تغییر کرد

تعادل ارزش معاملات بورس مازندران در آخرین هفته دی ماه

ساری - ایرنا - هفته جاری بیش از 447 میلیارد و 869 میلیون ریال سهم در بورس منطقه ای مازندران معامله شد که نسبت به هفته قبل تغییر چندانی نداشت و پایان ماه متعادلی را برای بازار سرمایه مازندران رقم زد.

از انتقال آثار ایرانی هلند به اسپانیا تا جابه جایی سرباز هخامنشی

انتقال سرسرباز هخامنشی به خراسان بزرگ، برپایی نمایشگاه آثار تاریخی ایران در اسپانیا، نگرانی برای حیات یک بنای تاریخی از جمله خبرهای حوزه میراث فرهنگی و گردشگری در این هفته بود.

اخراج مدیران پاکستانی در پی کمبود گاز

نخست وزیر پاکستان روسای دو شرکت گازی را به دلیل بحران شدید انرژی که قطعی مکرر تامین گاز را بدنبال داشته است، اخراج کرد.