شکایت لبنان از اسرائیل در شورای امنیت

شورای عالی دفاع لبنان از تصمیم خود مبنی بر شکایت از رژیم صهیونیستی به دنبال تحرکات این رژیم در مرزهای جنوبی اراضی اشغالی با لبنان خبر داد.مطالب مرتبط

شکایت لبنان از اسرائیل در شورای امنیت

شورای عالی دفاع لبنان از تصمیم خود مبنی بر شکایت از رژیم صهیونیستی به دنبال تحرکات این رژیم در مرزهای جنوبی اراضی اشغالی با لبنان خبر داد.

لبنان بار دیگر علیه رژیم صهیونیستی در شورای امنیت شکایت می کند

بیروت-ایرنا-در پی اقدامات تازه رژیم صهیونیستی در تکمیل ساخت دیوار حائل مرزی با لبنان که این کشور آن را تجاوز به خاک خود می داند، 'جبران باسیل' وزیر خارجه لبنان به نماینده این کشور در شورای امنیت دستور داد تا شکایتی را علیه رژیم صهیونیستی تقدیم این شورا کن

لبنان از رژیم صهیونیستی به شورای امنیت شکایت می کند

لبنان از نماینده خود در سازمان ملل خواست از اسرائیل شکایت کند

یونیفل: پرواز هواپیماهای اسرائیل بر فراز آسمان لبنان نقض قطعنامه 1701 است

بیروت-ایرنا-سخنگوی نیروهای ویژه سازمان ملل مستقر در جنوب لبنان موسوم به «یونیفل» پرواز هواپیماهای رژیم صهیونیستی بر فراز آسمان لبنان را ناقض قطعنامه 1701 شورای امنیت دانست. جنگنده های این رژیم برای حملات خود علیه سوریه از آسمان لبنان استفاده می کنند.

لبنان: برای هر جنگ احتمالی با اسرائیل آماده‌ایم

دولت لبنان ادعای اسرائیل درباره کشف تونل‌هایی در مرزهای این کشور با اراضی اشغالی را رد کرد.

یدیعوت آحرونوت: جنگ سوم با لبنان خسارت بی سابقه ای را به اسرائیل خواهد زد

بیروت-ایرنا-روزنامه صهیونیستی 'یدیعوت آحرونوت' به نقل از رئیس پیشین کمیته امنیت ملی رژیم صهیونیستی نوشت: جنگ سوم با لبنان خسارت های بی سابقه را به جبهه داخلی اسرائیل وارد خواهد کرد.

یونیفل: لبنان و اسرائیل به دنبال تشدید تنش‌ها نیستند

رئیس هیات سازمان ملل در لبنان تاکید کرد که لبنان و اسرائیل اعلام کرده‌اند که به دنبال تشدید تنش‌ها نیستند تا بدین ترتیب، توقف درگیری‌ها تضمین شود.

ریاض خواستار اقدام فوری شورای امنیت علیه اسرائیل شد

کابینه سعودی در جریان نشست امروز خود، ژست حمایت از فلسطینیها گرفت و خواستار اقدام فوری شورای امنیت علیه اسرائیل برای توقف شهرکسازی شد.

تحرکات ارتش اسرائیل در مرزهای جنوبی تجاوز به خاک لبنان است

سخنگوی شورای عالی دفاع لبنان تأکید کرد که تحرکات رژیم صهیونیستی در مرزهای جنوبی به منزله تجاوز به خاک لبنان تلقی می شود.

اقدام فوری شورای عالی دفاع لبنان برای مقابله با تجاوزات تل‌آویو

شورای عالی دفاع لبنان از تصمیم خود برای ارائه دادخواستی به شورای امنیت در پی تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی خبر داد.

لبنان خواستار عقب‌نشینی فوری رژیم صهیونیستی از اراضی‌ این کشور شد

پس از اقدامات رژیم صهیونیستی در برخی مناطق مرزی مورد اختلاف با لبنان، شورای عالی امنیت دفاع لبنان تشکیل جلسه‌ داد و بر لزوم عقب‌نشینی فوری تل‌آویو از اراضی اشغال شده لبنان تأکید کرد.

ماجرای شکایت از رئیس شورای شهر یزد چه بود

سخنگوی شورای شهر یزد، جزئیات حکم رئیس شورای این شهر را اعلام کرد و مشخص شد شاکی سپنتا نیکنام که در حذف این عضو شورای شهر یزد ناکام مانده، از رئیس شورا شکایت کرده است.

نامه‌های دمشق به شورای امنیت و سازمان ملل در پی تجاوز اسرائیل به خاک سوریه

وزارت خارجه سوریه با ارسال نامه‌هایی برای سازمان ملل و شورای امنیت از آنها خواست اقدامات فوری و قاطعی برای جلوگیری از تکرار تجاوزات رژیم صهیونیستی به خاک سوریه اتخاذ کنند.

نماینده مجلس لبنان: ناتو عربی محکوم به شکست است

تهران - ایرنا - « ایلی فرزلی» معاون رییس مجلس لبنان دوشنبه شب، ناتو عربی را به عنوان راهبرد جدید دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در منطقه خاورمیانه محکوم به شکست دانست و آن را سرپوشی برای ائتلاف کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و اسرائیل بیان کرد.

لبنان دیوار حائل مرزی رژیم صهیونیستی را تجاوز به حریم خود دانست

بیروت-ایرنا-شورای عالی دفاع لبنان اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در تکمیل ساخت دیوار حائل مرزی را تجاوز به حریم آن کشور و ناقض قطعنامه 1701 شورای امنیت دانست.

هدف اسرائیل از عملیات «سپر شمال» کسب یک پیروزی خیالی است

«عباس ابراهیم» مدیرکل اداره امنیت عمومی لبنان در سخنانی هدف رژیم صهیونیستی از عملیات «سپر شمال» را کسب یک پیروزی خیالی عنوان کرد.

تماس تلفنی باسیل و لاوروف؛آوارگان سوری و ثبات لبنان محور گفت‌وگو

وزرای خارجه لبنان و روسیه طی تماسی تلفنی با یکدیگر درباره حفظ ثبات و امنیت در لبنان، ضرورت حصول راه‌حل سیاسی در سوریه و بازگشت آوارگان سوری بحث و تبادل‌نظر کردند.

شورای امنیت رژیم صهیونیستی را بازخواست کند

وزارت امور خارجه سوریه از شورای امنیت سازمان ملل خواست به ‏مسئولیت های خود درباره صلح و امنیت عمل کند.‏

رئیس امنیت لبنان: میان تروریسم تکفیری و اسرائیلی تفاوتی قائل نیستیم

رئیس امنیت عمومی لبنان ضمن اعلام اینکه میان تروریسم تکفیری واسرائیلی تفاوتی وجود ندارد، افزود تروریسم اسرائیلی نیز مانند امثال آن در حال فروکش کردن است.