پیش بینی کولاک برف در 10 استان طی هفته آینده

سازمان هواشناسی کشور با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز یکشنبه آینده از بارش برف، باران و کولاک برف در 13 استان تا آخر هفته آینده خبر داد.مطالب مرتبط

پیش بینی هواشناسی، ورود سامانه بارشی جدید هفته آینده به استان

هواشناسی ورود سامانه بارشی جدیدی در هفته آینده به استان پیش بینی کرد.

تداوم سرمای هوا در سمنان + فیلم

هواشناسان برای 24 ساعت آینده استان سمنان تداوم سرما، بارش باران و برف و در نواحی شمالی، مه گرفتگی ، وزش باد شدید و کولاک را پیش بینی کردند.

هوای استان از امروزتا اوائل هفته آینده بارانی است

کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه از فعالیت سامانه بارشی از امروز (پنجشنبه) تا یکشنبه هفته آینده درجو استان خبر داد.

بارش برف و مه آلودگی در ارتفاعات استان تهران پیش بینی می شود

تهران-ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای آسمان استان را در ارتفاعات به خصوص ارتفاعات شرقی با بارش باران و برف و مه آلود گاهی رعد و برق، وزش باد و کولاک برف و احتمال تگرگ پیش بینی کرد.

پیش‌بینی روند بارش‌ها در کشور در روزهای پایانی هفته

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی طی روز آینده، روند فعالیت این سامانه را در مناطق مختلف کشور پیش‌بینی کرد.

هوا در خراسان جنوبی گرمتر می شود

بیرجند - ایرنا - کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به همدیدی و آینده نگری نقشه های پیش یابی هواشناسی در 24 ساعت آینده پدیده غالب در استان افزایش ابر است و به لحاظ دمایی ادامه روند افزایشی دما تا پایان هفته پیش بینی می شود.

پیش بینی وضع هوا در شهر‌های استان

پیش بینی دمای هوای ۲۴ ساعت آینده در شهر‌های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

پیش بینی وضع هوا در شهر‌های استان

پیش بینی دمای هوای ۲۴ ساعت آینده در شهر‌های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

پیش بینی وضع هوا در شهر‌های استان

پیش بینی دمای هوای ۲۴ ساعت آینده در شهر‌های دارای ایستگاه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد.

کولاک برف و مه غلیظ در ارتفاعات

تهران- ایرنا- بر اساس اخطاریه سازمان هواشناسی، برای امشب و فردا دوشنبه در ارتفاعات و مناطق سردسیر رگبار باران، مه غلیظ ، کولاک و اختلال در تردد جاده ها پیش بینی شده است.

چهار هتل تبدیل به پایلوت گردشگری سلامت می‌شوند/ ساخت هتل پنج ستاره در اصفهان و ویلاهای چوبی در تبریز/ پیش‌بینی سود ۱۰ میلیارد تومانی در سال آینده

مهرداد تاوتلی گفت: با وجود اینکه برای شرکت در سال جاری سود هشت میلیارد تومان را پیش‌بینی می‌کردیم، با گذشت ۱۱ ماه از سال ۲۰ درصد نسبت به پیش‌بینی سود بیشتری را شاهد بودیم و امیدواریم در سال آینده به سود ۱۰ میلیارد تومان برسیم.]]>

امدادرسانی به ۵۶۰۰ نفر/ ۲۴ استان درگیر برف‌ و کولاک

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی ۴۸۰ امدادگر در ۲۴ استان متاثر از برف و کولاک گفت.

امدادرسانی به هموطنان گرفتار برف و کولاک در ۴ استان

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: ۲۰۵ امدادگر در ۴ استان متاثر از برف و کولاک با استفاده از ۶۹ خودروی امدادی، به عملیات‌های امداد و نجات پرداختند.

۸ استان درگیر برف و کولاک/امدادرسانی در ۱۷محور کوهستانی

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: ۵۹ امدادگر در ۱۷ محور و منطقه کوهستانی و در ۸ استان که درگیر برف و کولاک بودند و خدمات امدادی پرداختند.

بارش باران همراه با رعد و برق خراسان رضوی را فرا می گیرد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارشهای رگباری باران همراه با رعد و برق از ظهر جمعه در نواحی غربی این استان آغاز می شود که تا صبح شنبه هفته آینده ادامه دارد.

پیش‌بینی ۶۱ هزار مگاواتی پیک بار سال آینده در کشور

معاون هماهنگی شرکت توانیر با اشاره به افزایش نیاز مصرف برق کشور، گفت:‌ پیش‌بینی می‌شود در زمان پیک بار سال آینده به ۶۱ هزار مگاوات برق در کشور نیاز داشته باشیم.

برف و باران تا اواسط هفته مهمان همدان است

مسئول مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: بارش برف و باران تا اواسط هفته در استان ادامه دارد.

پیش‌بینی تولید بیش از ۷۶۰هزار تن گندم در همدان

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت:پیش‌بینی می‌شود در سال آینده بیش از ۷۶۰ هزارتن گندم در همدان تولید شود.

امدادرسانی به 280 گرفتار در برف و کولاک محورهای مهدیشهر سمنان

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان سمنان از امدادرسانی به حدود 280 گرفتار در برف و کولاک در این استان خبر داد.

دمای هوای زنجان 8 درجه گرمتر می شود

زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: براساس پیش بینی ها دمای هوای مناطق مختلف این استان تا آخر هفته جاری هشت درجه گرمتر می شود.