تشریح چگونگی تخصیص ارز برای تامین مواد و تجهیزات دندانپزشکی

مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت گفت: مواد و تجهیزات دندانپزشکی که مشمول تخصیص ارز رسمی هستند باید براساس قیمتی که مبنای محاسباتی نرخ ارز رسمی است، قیمت گذاری شده و به فروش رسند.مطالب مرتبط

مشکلی برای تامین تجهیزات پزشکی و دارو نداریم

بوشهر - وزیر بهداشت، دمان و آموزش پزشکی از آماده‌باش پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای و هوایی در ایام نوروز خبر داد و گفت: مشکلی برای تامین تجهیزات پزشکی و دارو نداریم.

تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین تجهیزات پزشکی در نوروز

رئیس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، از تمهیدات این اداره کل برای روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز خبر داد.

سرنوشت نامعلوم بودجه هزار میلیاردی دندانپزشکی/ ردپای رانت خواری

بررسی‌ها نشان می‌دهد بیش از ۹۰درصد خدمات دندانپزشکی در بخش خصوصی انجام می شود. همین مسئله باعث شده مردم توان پرداخت هزینه های دندانپزشکی را نداشته باشند و در نتیجه با دندان های خراب سر کنند.

راه‌اندازی سامانه‌ خرید و فروش مازاد مواد و تجهیزات آزمایشگاهی در سبزوار

جمعی از استادان دانشگاه حکیم سبزواری سامانه خرید و فروش مواد و تجهیزات‌ آزمایشگاهی  راه‌اندازی  کردند.

تخصیص اعتبار تجهیزات برای انبارهای جمعیت هلال احمر نهبندان و سربیشه

150 میلیون ریال اعتبار برای تجهیزات جمعیت هلال احمر شهرستان های نهبندان و سربیشه اختصاص یافت.

بلغارستان هاب تامین مواد اولیه ایران می‌شود

عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان و فناوران صنعتی ساختمان با بیان این‌که هم‌اکنون 12000 دستگاه ماشین‌آلات عمرانی در کشور داریم که از این ظرفیت به خوبی استفاده نمی‌کنیم، گفت: بلغارستان هاب تامین مواد اولیه ایران می‌شود.

اقلامی که با ارز دارویی وارد شد/از شنی کمباین تا باتری قلمی

در سال جاری بیش از ۴۱۷ میلیون دلار ارز دولتی برای واردات لوازم آرایشی تخصیص داده شده و همچنین مبالغ قابل توجهی ارز دارو و تجهیزات پزشکی برای واردات کالاهای غیرمرتبط استفاده شده است.

آمادگی ۵۵۰۰ آمبولانس/ارائه خدمات دندانپزشکی به مسافران نوروزی

رئیس اورژانس کشور گفت: تعداد ۵۵۰۰ آمبولانس، ۴۱ فروند اورژانس هوایی، ۳۳۰ موتور آمبولانس و ۴۱ اتوبوس آمبولانس از جمله تجهیزات ما برای طرح نوروزی ۹۸ است.

بیشترین شکایت‌های حوزه سلامت به دندانپزشکی مربوط است

تهران- ایرنا- معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بیشترین شکایت‌ها در حوزه سلامت از بیرون بیمارستان انجام می‌شود و مربوط به خدمات ‏دندانپزشکی است. هزینه‌های دندانپزشکی یا ارائه خدمات در مکان‌های غیر استاندارد یا توسط افراد غیرمتخصص از جمله این ‏موارد است.‏

محدودیت منابع مالی نداریم

کرمان - رئیس اتاق ایران گفت: محدودیت منابع مالی نداریم اما دچار مشکل چگونگی تخصیص و مصرف منابع هستیم که باید بخش دولتی و خصوصی برای این مساله چاره اندیشی کند.

گرانی تجهیزات از چالش های ورزش تنیس روی میز است

زنجان - ایرنا - رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: گرانی تجهیزات از چالش های مهم این رشته ورزشی محسوب می شود و این فدراسیون در تامین آن تلاش وافر دارد.

آغاز مانور سراسری بسیج سلامت در استان

۱۶۴ نفر در قالب ۳۷ گروه بهداشتی از امروز تا بیستم فروردین کار نظارت بر چگونگی عرضه‌ی مواد غذایی را انجام می‌دهند.

خدمات رایگان دندانپزشکی در شمال سیستان و بلوچستان

گروه جهادی منتظران ظهور به مردم مناطق محروم شهرستان نیمروز خدمات رایگان دندانپزشکی دادند.

تامین کنندگان غذا و دارو، صف اول حفظ سلامت هستند

رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان گفت: تامین کنندگان غذا، دارو و تجهیزات در صف اول حفظ سلامت مردم هستند.

همه مراحل تامین مواد، تولید تا فروش خودرو بررسی می شود

تهران - ایرنا - نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازی، گفت: استراتژی کمیته تحقیق وتفحص مجلس در مورد خودروسازی؛ دست‌گیری به جای مچ‌گیری است و همه مراحل تولید خودرو از تامین مواد اولیه، تولید، عرضه و خدمات پس از فروش مورد بررسی قرار می گیرد.

ویزیت رایگان دندانپزشکی به دانش آموزان منطقه جلگه

با هدف خدمت رسانی به مردم مناطق کمتر برخوردار ، 230 دانش آموز منطقه محروم جلگه از خدمات رایگان دندانپزشکی بهره مند شدند.

اروپایی‌ها برای حضور در صنعت نفت ایران منتظر چه هستند؟

رئیس سازندگان تجهیزات صنعت نفت، آخرین وضعیت حضور شرکت‌های کوچک اروپایی در صنعت نفت ایران را تشریح کرد.

توصیه اکید بر نصب تجهیزات ایمنی در منازل

با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال شهروندان تجهیزات ایمنی لازم را برای حفاظت از منزل شان در نظر بگیرند

مراکز رادیولوژی رو به ورشکستگی می روند/نظارت بر ارز دولتی

رئیس انجمن رادیولوژی ایران، گفت: خریدهای مراکز رادیولوژی برای تجهیزات با برخی بن‌بست‌ها مواجه شده و ارز دولتی تنها به مواد مصرفی و بخشی از ملزومات تعلق می‌گیرد.

در سال ۹۸ دغدغه دارویی نداریم

وزیر بهداشت ضمن اشاره به وضعیت تامین و قیمت دارو، پرداخت مطالبات بازنشستگان و کارانه پرستاران، استقرار پرونده الکترونیک سلامت گفت: در حال حاضر نگرانی برای تهیه دارو و تجهیزات پزشکی نداریم.