بازار کالاهای بهداشتی و آرایشی کساد است

مشهد- ایرنا- کالاهای بهداشتی، آرایشی و شوینده ها جزو اقلامی هستند که خود آنها و یا مواد اولیه تولیدشان وارداتی می باشد لذا نوسان قیمتها باعث گرانی آنها، کاهش خرید مردم و کسادی بازار فروشندگان این رسته صنفی شده است.مطالب مرتبط

علت افزایش محصولات آرایشی قاچاق در بازار /درخواست از وزارت صمت

رئیس انجمن واردکنندگان کالاهای آرایشی و بهداشتی ایران، با اشاره به روزهای پایانی سال، نسبت به افزایش محصولات آرایشی قاچاق در بازار کشور هشدار داد.

1.5میلیارد دلار کالای آرایشی بهداشتی در بازار ، قاچاق است

آبادان – ایرنا - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه آمار قاچاق کالا را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد، گفت: چیزی حدود 1.5 میلیارد دلار از کالاهای بهداشتی و آرایشی در بازار کشور، تقلبی و قاچاق برآورد می شود.

1.5میلیارد دلار ازکالای آرایشی بهداشتی بازار ، قاچاق است

آبادان – ایرنا - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه آمار قاچاق کالا را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد، گفت: چیزی حدود 1.5 میلیارد دلار از کالاهای بهداشتی و آرایشی در بازار کشور، تقلبی و قاچاق برآورد می شود.

ناگفته‌هایی از بازار و مصرف «لوازم آرایش» در ایران

مدیرکل امور فراورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو اخیراً اعلام کرده گردش مالی محصولات آرایشی و بهداشتی کشورمان ۶۵ هزار میلیارد تومان است. جدا از این رقم بالا، بارها خبرهایی مبنی بر اینکه ایران یکی از پرمصرف‌ترین کشورهای جهان است، مطرح شده. اما دل

خط تولید محصولات آرایشی بهداشتی حلوایی به بازار ایران وارد می شود

تهران- خط تولید محصولات وارداتی آرایشی بهداشتی بازرگانی حلوایی از اواسط سال ۹۸ به بازار ایران وارد می شود.

گشایش نمایشگاه بین المللی فرآورده های آرایشی - بهداشتی

نخستین نمایشگاه بین المللی فرآورده های آرایشی - بهداشتی منطقه آزاد اروند امروز کار خود را آغاز کرد.

300 شرکت تولید فرآورده بهداشتی آرایشی در کشور فعال هستند

آبادان – ایرنا - معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در حال حاضر 300 شرکت فعال در تولید فرآورده های بهداشتی و آرایشی کشور فعالند که بیش از 50 هزار شغل مستقیم ایجاد کرده اند.

10تیم بازرسی در نوروز واحدهای تولیدی خوراکی را نظارت می کنند

کرمانشاه- ایرنا- مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ایام نوروز 10 اکیپ بازرسی بر واحدهای تولیدی و کارگاهی دارای پروانه بهداشتی در حوزه مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی نظارت می کنند.

واکنش سازمان غذا و دارو به اخباری درباره تخصیص ارز دولتی به "رژ لب" و "لاک"

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به برخی اخبار مبنی بر تخصیص ارز دولتی به فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی نظیر رژ لب، لاک و ...، گفت: هیچگونه ارزی از طریق سازمان غذا و دارو به فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی تخصیص پیدا نکرده است.

روند افزایشی عرضه کالای آرایشی و بهداشتی قاچاق در کشور

آبادان - رئیس سازمان غذا و دارو کشور از روند افزایشی عرضه کالای آرایشی بهداشتی قاچاق در کشور خبر داد.

بازار خودرو جهان کساد شده است

خودروسازان با یک طوفان کامل عوارض گمرکی، سقوط تقاضا در بازار حساس چین و پس زدن شدید خودروهای دیزلی مواجه هستند. همه اینها با هم این تجارت را متزلزل می‌کند.

۴۸00 قلم لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در پیرانشهر کشف شد

پیامدهای استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی تقلبی

گرانی بازار پوشاک ارومیه را کساد کرد + فیلم

 با نزدیک شدن به ایام عید بازار فروش انواع مختلف اقلام به خصوص پوشاک گرم می‌شود اما امسال به دلیل گرانی‌های سرسام آور حاکم بر بازار بسیاری از خانواده‌ها و بازاریان از وضعیت راضی نیستند و گرانی‌ها بازار پوشاک را در ارومیه تا حدودی خالی کرده است.

راه اندازی خطوط تولید محصولات وارداتی آرایشی و بهداشتی از سال 98

بازار آجیل اهواز در کما

اهواز- ایرنا- کمتر از یک هفته به سال جدید مانده است اما هنوز بازار آجیل اهواز کساد است تا جایی که گمانه زنی ها از افت 70 تا 80 درصدی فروش این اقلام شب عید حکایت دارند.

بازار داغ ماهی قرمز و توصیه های بهداشتی

ساری - ایرنا - ماهی های عید نوروز به عنوان مهمانان همیشگی و جدا نشدنی سفره های هفت سین وارد بازار شده و این روزها در گوشه و کنار خیابان ها و مراکز خرید خودنمایی می کنند اما توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی آن ضروری است.

بازار داغ ماهی قرمز و توصیه های بهداشتی

ساری - ایرنا - ماهی های عید نوروز به عنوان مهمانان همیشگی و جدا نشدنی سفره های هفت سین وارد بازار شده است و این روزها در گوشه و کنار خیابان ها و مراکز خرید خودنمایی می کنند اما توجه به نکات مراقبتی و بهداشتی آن ضروری است.

بازار از نظر کالاهای اساسی، اشباع است

وزیر کشور: بازار از نظر کالاهای اساسی و پرتقاضا، اشباع شده است و نگرانی نداریم

بازار چین به کالاهای ایرانی نیاز دارد

پکن- ایرنا- معاون وزیر بازرگانی چین گفت: بازار چین به کالاهای ایرانی بخصوص انرژی و نفت نیاز زیادی دارد در همین راستا واردات نفت ایران به چین در سال گذشته (2018) میلادی، 25 درصد رشد داشته است.