مسئولان باید دیوارهای بین خود و مردم را از میان بردارند

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مسئولان باید فروتنانه دیوارهای فاصله بین خود و اقشار جامعه را بردارند و خالصانه برای رضای خالق خدمتگزار مردم باشند.مطالب مرتبط

شرکت های دارویی باید در مسیر فعالیت های زیست محیطی گام بردارند

رئیس سابق انجمن داروسازان ایران، گفت: شرکت‌های داروسازی باید در مسیر ایفای مسئولیت اجتماعی خود، به سمت فعالیت‌های حامی محیط زیست گام بردارند.

عزم دانشگاهیان برای تحقق گام دوم انقلاب/ لبیک دانشمندان و طلاب

بیانیه گام دوم انقلاب میان جامعه دانشگاهی درحال شکل گیری است و در این مسیر دانشجویان، اساتید و مسئولان بسیج شده اند تا با برنامه ریزی علمی و آموزشی در راستای تحقق منویات رهبری گام بردارند.

احیای دریاچه ارومیه نیازمند همراهی مردم و مسئولان است

تبریز- استاندار آذربایجان شرقی اراده قوی و هماهنگی میان دستگاه‌های مسئول و مردم را مهم‌ترین عامل پیشرفت احیای دریاچه ارومیه دانست و گفت: احیای دریاچه نیازمند مشارکت مردم و مسئولان است.

نظارتی بر بازار نیست/ مسئولین برای رفع آشفتگی بازار قدم بردارند

نهاوند- امام جمعه نهاوند با بیان اینکه انگار هیچ نظارتی بر بازار نیست، گفت: در شرایط فعلی و آشفته‌بازار اقتصادی مسئولینی که می‌توانند مشکلی را حل کنند باید قدم بردارند و دین خود را ادا کنند.

مسئولان بدون استثنا باید در خدمت مردم باشند

در شرایطی که مردم دچار مشکلات اقتصادی هستند مسئولان باید بدون استثنا در خدمت آنان باشند و این مشکلات را کم کنند

ناکارآمدی برخی مسئولان مردم را گرفتار کرده است

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه گرد و غبار غفلت ها باید توسط جوانان زدوده شود،گفت: به دلیل ناکارآمدی برخی مسئولان متأسفانه مردم گرفتار شده اند.

بهترین خدمات از سوی مسئولان به مردم ارائه شود

تهران- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب ورامین گفت: برای هر یک از مسئولیت های نظام، 70 نفر از جوانان ایران اسلامی جان خود را تقدیم اسلام کردند به حرمت خون شهدا، باید بهترین خدمات از سوی مسئولان به مردم ارائه شود.

مسئولان برای شنیدن ناله مردم گوش شنوا داشته باشند

قم - یکی از مراجع تقلید با اشاره به مشکلات اقتصادی که مردم با آن دست به گریبان هستند، گفت: مسئولان برای شنیدن ناله مردم باید گوش شنوا داشته باشند و به مسائل آنان رسیدگی کنند.

گام دوم انقلاب با تفکرات انقلابی در مردم و مسئولان محقق می شود

گناباد- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب با تفکرات انقلابی در مردم و مسئولان محقق می شود و آنها باید با شناخت نسبت به ابعاد این بیانیه بستر پیاده سازی راهبردهای آن طی 40 سال آینده در جامعه را فراهم کنند.

مشکلات مردم استان بوشهر با نگاه دلسوزانه مسئولان رفع شود

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: نگاه مسئولان استان بوشهر رفع مشکلات مردم باشد و باید از همه ظرفیت‌ها در این زمینه استفاده شود.

قوه قضاییه باید کرامت مردم را حفظ کند

بجنورد- ایرنا- امام جمعه بجنورد گفت: قوه قضاییه ملجاء و پناهگاه مردم است و انتظار آن است که قضات و مسئولان این قوه درد دل های مردم را شنیده و کرامت آنان را حفظ کنند.

باور کردن جوانان راه نجات کشور است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: آینده انقلاب با اعتماد به جوانان بیمه خواهد شد و باید این نگاه در میان مسئولان ایجاد شود

میزی برای خدمت رو در رو به مردم

این روزها مسیر رسیدن به مسئولان کوتاهتر شده و مردم در پایگاههای پرصلابت نمازجمعه مستقیم از مسئولان پیگیر مطالبات خود هستند.

مدیران باید جهادی امور مردم را پیگیری کنند

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: مدیران و مسئولان در نظام اسلامی باید امور مربوط به مردم را به صورت جهادی پیگیری کنند .

تعامل مسئولان و مردم در گام دوم انقلاب

استاندار مرکزی: مسئولان در کنار مردم به توصیه‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب عمل کنند.

گرانی، سفره های مردم را در آستانه سال نو کوچک کرده است

گرگان- امام جمعه گرگان با بیان اینکه گرانی موجب کوچک شدن سفره های مردم در آستانه سال نو شده است، اظهار کرد: خیریه های خود جوش مردمی و مسئولان باید پای کار بیایند تا مشکلات مردم حل شود.

آستارا محل تردد و ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی/ ضرورت توجه به خدمات رسانی توسط مردم و مسئولان

فرماندار آستارا گفت: شهرستان آستارا محل تردد و ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی است و باید خدمات رسانی به آنها مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.]]>

امام جمعه زاهدان: سال آینده مسئولان ‌با جدیت مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سال جدیدی را در پیش داریم و مردم از نظر معیشتی در تنگنا قرار دارند باید با تمام توان به هم نوع خود کمک کنیم تا همه سال خوشی را آغاز کنند.

دشمن سعی در ایجاد فاصله میان روحانیون و مردم دارد

ری- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از اهداف دشمن این است که روحانیت را از قشرهای دیگر جامعه جدا کرده و میان مردم و آنان فاصله ایجاد کند.

مسئولان آبروی قم را در ایام نوروز حفظ کنند

قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) گفت: مسئولان باید آبروی قم را در نوروز ۹۸ حفظ کنند زیرا این شهر دارای جایگاه بالایی است که باید مورد توجه قرار گیرد.