مسئولان باید دیوارهای بین خود و مردم را از میان بردارند

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مسئولان باید فروتنانه دیوارهای فاصله بین خود و اقشار جامعه را بردارند و خالصانه برای رضای خالق خدمتگزار مردم باشند.مطالب مرتبط

مسئولان باید دیوارهای بین خود و مردم را از میان بردارند

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مسئولان باید فروتنانه دیوارهای فاصله بین خود و اقشار جامعه را بردارند و خالصانه برای رضای خالق خدمتگذار مردم باشند.

مسئولان باید دیوارهای بین خود و مردم را از میان بردارند

ایلام - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: مسئولان باید فروتنانه دیوارهای فاصله بین خود و اقشار جامعه را بردارند و خالصانه برای رضای خالق خدمتگزار مردم باشند.

امامان جمعه باید در کنار مدیران اجرایی گام بردارند

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: کسب توفیق در خدمت به مردم، مستلزم همکاری تنگاتنگ همه اجزای حاکمیت است و بر این اساس امامان جمعه را نیز در کنار مدیران اجرایی می دانیم که باید منسجم گام بردارند.

مسئولان در ارائه خدمت به مردم همگرا باشند

تهران – ایرنا – سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک با تأکید بر لزوم همگرایی و هماهنگی بین مسئولان در ارائه خدمت به مردم و حضور در میان آنان گفت: حضور مسئولان در بین مردم افتخاری است و نباید خود را از آن محروم کنند.

مسئولان برای رفع مشکلات مردم گام بردارند

امام جمعه بندرعباس گفت: هر حرکتی خلاف نظام اسلامی سرنوشتی جز شکست ندارد.

نقش‌های ماندگار بر دیوارهای شهر با زباله‌ خشک

دو دانشجو سیرجانی درابتکاری جالب دیوارهای شهر را با زباله‌های خشک زیباسازی کردند.

باید عمامه آخوندهای مفسد را از سرشان بردارید

رهبرکبیر انقلاب می فرمایند: جوان‌های ما عمامه آخوندهایی که به‌نام فقهای اسلام در جامعه مسلمین ایجاد مفسده می‌کنند را بردارند، لازم نیست آنها را خیلی کتک بزنند! لیکن عمامه‏‌هایشان را بردارند.

فاصله مردم و مسئولان ملاقات های مردمی به حداقل می رسد/ سامانه سامد امکان جلب رضایت مردم را فراهم کرده است

استاندار تهران گفت: باید در فرمانداری ها و نشست های خاص فاصله مردم و مسئولان را به حداقل برسانیم و با بهره مندی از ظرفیت های موجود مشکلات مردم را حل کنیم.

مسئولان باید همواره پیگیر حل مشکلات مردم باشد

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: مسئولان باید به مشکلات مردم و جامعه توجه ویژه داشته و همواره درصد برطرف شدن آنها تلاش کند.

اتحاد مردم و مسئولان برای مهار گرانی باید مدنظر باشد

ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اتحاد مردم و مسئولان برای بهبود اقتصاد و معیشت مردم جزو مهم‌ترین مطالبات رهبری است که باید مدنظر باشد.

فاصله مردم و مسئولان به حداقل می‌رسد

استاندار تهران: باید در فرمانداری‌ها و نشست‌های خاص فاصله مردم و مسئولان را به حداقل برسانیم و با بهره مندی از ظرفیت‌های موجود مشکلات مردم را حل کنیم.

فاصله مردم و مسئولان ملاقات‌های مردمی به حداقل می‌رسد

استاندار تهران تاکید کرد: باید در فرمانداری‌ها و نشست‌های خاص فاصله مردم و مسئولان را به حداقل برسانیم و با بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود مشکلات مردم را حل کنیم.]]>

لزوم همدلی و هم صدایی مسئولان در رصد مشکلات مردم

نماینده ولی فقیه در گیلان: مسئولان باید در رصد مشکلات مردم هم دل و هم صدا باشند.

امام جمعه تبریز: مردم دزدی مسئولان را تحمل نمی کنند

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تقبیح رواج فرهنگ اشرافی گری در میان مسئولان، گفت: مردم وفادار ایران اسلامی به هیچ عنوان دزدی و اختلاس مسئولان را تحمل نمی کنند.

مسئولان باید در تحمل مشکلات با مردم همراه باشند

بوشهر - امام جمعه دلوار گفت: مسئولان در نظام اسلام باید زندگی شان زندگی معمولی باشد و در تحمل مشکلات با مردم همراه باشند.

مسئولان به وضع معیشتی مردم رسیدگی کنند

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر با بیان اینکه اولویت اصلی مسئولان باید بهبود وضع معیشتی مردم باشد ، تنها راه عبور از مشکلات فعلی را تحقق شعار ما می توانیم و داشتن روحیه انقلابی و جهادی در دولتمردان دانست.

فراخوان «گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران» منتشر شد

تهران- ایرنا- سازمان زیباسازی شهر تهران با توجه به اهمیت رویکرد توسعه رنگ در فضای شهری پایتخت به ویژه در ایام نوروز فراخوان طراحی دیوارنگاری « گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران» را منتشر کرد.

قالیباف: مسئولان باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند

شهرری- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت ایران در دوران 40 ساله انقلاب در شرایط سخت حامی و پشتیبان ولی فقیه و نظام بودند و هم اکنون وظیفه مسئولان است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

قالیباف: مسئولان باید دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشند

شهرری- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ملت ایران در دوران 40 ساله انقلاب در شرایط سخت حامی و پشتیبان ولی فقیه و نظام بودند و هم اکنون وظیفه مسئولان است که به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

باید برای عبور از شرایط تحریم، دوشادوش مردم و مسئولان آماده باشیم

مدیرعامل بانک آینده گفت: برای عبور از شرایط دوران تحریم، باید همراه تمام مردم و دوشادوش مسئولان اقتصادی کشور آماده بوده و برنامه داشته باشیم.