معیار تخصیص ارز دولتی به مواد و تجهیزات پزشکی
مطالب مرتبط

اقلامی که با ارز دارویی وارد شد/از شنی کمباین تا باتری قلمی

در سال جاری بیش از ۴۱۷ میلیون دلار ارز دولتی برای واردات لوازم آرایشی تخصیص داده شده و همچنین مبالغ قابل توجهی ارز دارو و تجهیزات پزشکی برای واردات کالاهای غیرمرتبط استفاده شده است.

مراکز رادیولوژی رو به ورشکستگی می روند/نظارت بر ارز دولتی

رئیس انجمن رادیولوژی ایران، گفت: خریدهای مراکز رادیولوژی برای تجهیزات با برخی بن‌بست‌ها مواجه شده و ارز دولتی تنها به مواد مصرفی و بخشی از ملزومات تعلق می‌گیرد.

واکنش سازمان غذا و دارو به اخباری درباره تخصیص ارز دولتی به "رژ لب" و "لاک"

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به برخی اخبار مبنی بر تخصیص ارز دولتی به فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی نظیر رژ لب، لاک و ...، گفت: هیچگونه ارزی از طریق سازمان غذا و دارو به فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی تخصیص پیدا نکرده است.

اعضای کارگروه توسعه صادرات تجهیزات پزشکی منصوب شدند

با حکم مدیرکل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی، اعضای کارگروه توسعه صادرات تجهیزات پزشکی برای نیل به اهداف سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی منصوب شدند

مشکلی برای تامین تجهیزات پزشکی و دارو نداریم

بوشهر - وزیر بهداشت، دمان و آموزش پزشکی از آماده‌باش پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای و هوایی در ایام نوروز خبر داد و گفت: مشکلی برای تامین تجهیزات پزشکی و دارو نداریم.

راه‌اندازی سامانه‌ خرید و فروش مازاد مواد و تجهیزات آزمایشگاهی در سبزوار

جمعی از استادان دانشگاه حکیم سبزواری سامانه خرید و فروش مواد و تجهیزات‌ آزمایشگاهی  راه‌اندازی  کردند.

ضرورت اختصاص ارز دولتی برای تأمین تجهیزات رادیولوژی

رئیس انجمن رادیولوژی ایران اختصاص ارز دولتی برای تأمین تجهیزات رادیولوژی را ضروری دانست

عوارض شنوایی و روان‌پزشکی ناشی از انفجار مواد محترقه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: عوارض شنوایی و روان‌پزشکی از جمله مشکلات بروز انفجار مواد محترقه در برخی افراد است.

نیکوکار گنبدی تجهیزات پزشکی به بیماران سیستان و بلوچستان اهدا کرد

گرگان - ایرنا - نیکوکار گنبدی که در امور عام المنفعه نقاط مختلف کشور مشارکت فعالانه دارد؛ تجهیزات پزشکی به بیماران نیازمند سیستان و بلوچستان اهدا کرد.

دست یک جوان ارومیه ای بر اثر استفاده از مواد محترقه قطع شد

ارومیه - ایرنا - رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: دست یک جوان ارومیه ای بر اثر استفاده از مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال قطع شد.

تمهیدات وزارت بهداشت برای تامین تجهیزات پزشکی در نوروز

رئیس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی وزارت بهداشت، از تمهیدات این اداره کل برای روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز خبر داد.

جوان زنجانی بر اثر استفاده از مواد محترقه جان باخت

زنجان - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان گفت: یک جوان زنجانی بر اثر انفجار مواد محترقه دست ساز در صحنه فوت شد و 23 نفر نیز مصدوم در مراکز درمانی استان تحت درمان قرار گرفته اند.

تخصیص اعتبار تجهیزات برای انبارهای جمعیت هلال احمر نهبندان و سربیشه

150 میلیون ریال اعتبار برای تجهیزات جمعیت هلال احمر شهرستان های نهبندان و سربیشه اختصاص یافت.

خانواده ها خطرات مواد محترقه را جدی بگیرند

کرج - ایرنا - رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز با اشاره به آمار نقص عضو و آسیب های مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال گذشته گفت: انتظار می رود خانواده ها با مراقبت از فرزندان خود، خطرات استفاده از مواد محترقه را جدی بگیرند.

خرید تجهیزات پزشکی با کیفیت در دستور کار

سلامت و امنیت دو معیار مهم توسعه یافتگی جامعه است

صومعه سرا- فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه سلامت و امنیت دو ملاک و معیار مهم توسعه یافتگی جوامع است، گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در استقرار امنیت در جامعه دارد.

تخصیص 3.5 میلیارد دلار برای خرید دارو و ملزومات پزشکی در کشور

مواد محترقه دست ساز بیشترین آسیب را در چهارشنبه سوری دارند

‌معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: عوامل اصلی در حوادث چهارشنبه سوری را بیشتر مواد محترقه انفجاری دست ساز از قبیل نارنجک، فشفشه و ساخت مواد محترقه در زیرزمین ساختمان ها به خود اختصاص داده است و در این میان دست ها، صورت و چشم افراد بیشترین آسیب را

مشکلی برای تأمین تجهیزات پزشکی و دارو در کشور نداریم

انفجار مواد آتش زا در کردستان 30 نفر را راهی بیمارستان کرد

سنندج - ایرنا - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اثر انفجار مواد محترقه در حوادث شب نوروز در این استان تا ساعت 20 چهارشنبه، 30 نفر در شهرهای مختلف دچار سوختگی و مصدومیت شده اند.